Sidebar

Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Studentų atstovybė visiems geriausiai žinoma kaip VU SA MIF. Jos nariai po paskaitų programuoja idėjas, kaip paįvairinti fakulteto gyvenimą, rūpinasi studentų laisvalaikiu ir stengiasi parodyti, kad fakultete galima ne tik mokytis, bet ir gerai praleisti laiką, todėl reguliariai organizuoja vis didesnio masto pramoginius renginius.

MIF studentų atstovybės nariai aktyviai dalyvauja priimant svarbius su studijų ir fakulteto gyvenimu susijusius sprendimus, padeda studentams susigaudyti studijų procesų labirinte ir dalinasi svarbiausiomis naujienomis, darbo skelbimais, kvietimais į praktikas, projektus, renginius.

2022 09 13 MIF SA 2022 1 900x600

Vienas iš didžiausių renginių – Matematikų ir informatikų dienos (MIDI), organizuojamos kiekvienų metų balandžio mėnesį. Jos trunka visą savaitę, fakulteto studentai MIDI prilygina antrosioms Kalėdoms. Renginio atpažįstamumo ženklu yra tampęs MIF simbolis – katinas Micius.

2022 09 13 MIF SA2 900x599

Domina MIF studentų gyvenimas ir norite daugiau sužinoti apie atstovybės veiklas? Apsilankykite VU SA MIF svetainėje arba prisijunkite prie VU SA MIF Facebook draugų būrio.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos