Vilniaus universitetas kviečia Lietuvos pedagogus dalyvauti Nacionalinės švietimo agentūros projekto „Tęsk: ateik, tobulėk, prisidėk!“ finansuojamose modulio studijose ir įgyti teisę dirbti ugdymo įstaigose matematikos mokytoju (-a).

Nacionalinės švietimo agentūros projektas „Tęsk: ateik, tobulėk, prisidėk!“, vykdomas pagal 2021–2030 m. plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos švietimo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 12-003-03-06-01 „PIRMIAUSIA – MOKYTOJAS“ projektų finansavimo sąlygų aprašą Nr. 2.

Programos tikslas: papildant aukštojoje mokykloje įgytą pedagogo kvalifikaciją, įgyti matematikos mokymo kompetencijas, būtinas norint dirbti ugdymo įstaigose matematikos mokytoju (-a) nuo 5 iki 12 klasės.

Krypčių grupė – Matematikos mokslai.

Studijų kryptis – Matematika.

Kvalifikacinis laipsnis – laipsnio neteikiančios studijos.

Studijų trukmė – 1,5 metų (3 semestrai).

Programos kreditai – 90 kreditų.

Metinė studijų kaina – 3836 Eur. Studijos finansuojamos projekto „Tęsk: ateik, tobulėk, prisidėk!“ lėšomis.

Baigę studijas pedagogai įgis matematikos mokomojo dalyko mokymo teisę (nuo 5 iki 12 klasės), kuri patvirtinama išduodamu studijų pažymėjimu ir akademine pažyma, patvirtinančia studijuotus dalykus.

Matematikos mokymo modulio programa (90 kr.)

Visų programos dalykų atsiskaitymo forma – egzaminas.

Preliminari studijų pradžios data – 2024 m. spalio–lapkričio mėn.

Studijos vyks nuotoliniu būdu.

Esant poreikiui ir galimybėms, gali būti organizuojamos 1–2 dienų praktinių veiklų sesijos Matematikos ir informatikos fakultete.

Bendrieji reikalavimai pareiškėjams:

• aukštasis išsilavinimas;
  • pedagogo profesinė kvalifikacija;
  • pareiškėjai gyvena ir dirba Lietuvoje.

Papildomi atrankos reikalavimai pareiškėjams:

• pareiškėjas dirba pedagogu ugdymo įstaigoje, įgyvendinančioje ikimokyklinio, pradinio, pagrindinio ar vidurinio ugdymo programas;
  • darbdavio rekomendacija (dirbančiam ugdymo įstaigoje);
  • ugdymo įstaigos/švietimo padalinio vadovo rašytinis įsipareigojimas užtikrinti pedagogo darbo krūvį pagal įgytas kompetencijas.

Pretendentai į Informatikos mokomojo dalyko modulio studijas turi užpildyti elektroninę paraišką ir pateikti šiuos dokumentus:

• asmens dokumento kopiją;
  • pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento ir priedo kopiją;
  • bakalauro diplomo ir priedėlio kopiją (atkreipkite dėmesį, kad bakalauro diplomas gali sutapti su pedagogo kvalifikaciją patvirtinančiu dokumentu);
  • dokumento, patvirtinančio pavardės (vardo) keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde, kopiją;
  • darbdavio rekomendaciją (dirbančiam ugdymo įstaigoje);
  • ugdymo įstaigos/švietimo padalinio vadovo rašytinį įsipareigojimą užtikrinti pedagogo darbo krūvį pagal įgytas kompetencijas (neprivalomas dokumentas, kuris gali sutapti su rekomendacija).

Paraiškos dalyvauti atrankoje priimamos internetu nuo 2024 m. birželio 10 iki rugpjūčio 16 d. 17.00 val.

Paraišką prašome užpildyti čia: https://forms.office.com/e/jqtX5vaXXJ

Dokumentų kopijas prašome sudėti į vieną aplanką ir siųsti per WeTransfer programą el. paštu jurate.petraitiene@fsf.vu.lt

Prašome siųsti kokybiškai nuskenuotas dokumentų kopijas.

Atsakymą su atrankos rezultatais Jums išsiųsime 2024 m. rugpjūčio 28–29 d. paraiškos formoje nurodytu el. paštu.

Ugdymo mokslų instituto administratorė Jūratė Petraitienė

el. p. jurate.petraitiene@fsf.vu.lt, tel. nr. +370 614 82671