Vilniaus universitetas kviečia Lietuvos pedagogus dalyvauti Nacionalinės švietimo agentūros projekto „Tęsk: ateik, tobulėk, prisidėk!“ finansuojamose modulio studijose ir įgyti informatikos mokomojo dalyko kompetencijas.

Nacionalinės švietimo agentūros projektas „Tęsk: ateik, tobulėk, prisidėk!“, vykdomas pagal 2021–2030 m. plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos švietimo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 12-003-03-06-01 „PIRMIAUSIA – MOKYTOJAS“ projektų finansavimo sąlygų aprašą Nr. 2.

Informatikos mokomojo dalyko modulio studijomis siekiama papildyti aukštojoje mokykloje įgytą pedagogo kvalifikaciją, stiprinti skaitmenines kompetencijas ir suteikti informatikos dalyko žinių bei gebėjimų, būtinų norint dirbti ugdymo įstaigose informatikos mokytoju (-a).

Modulis pirmiausia skirtas gamtos ir technologinių mokslų dalykų mokytojams, tačiau jį gali rinktis ir kitų dalykų mokytojai.

Krypčių grupė - Informatikos mokslai

Studijų kryptis - Informatika

Kvalifikacinis laipsnis – laipsnio neteikiančios studijos

Studijų trukmė – 1 metai (2 semestrai)

Programos kreditai – 60 kreditų

Metinė studijų kaina – 3836 Eur. Studijos finansuojamos projekto „Tęsk: ateik, tobulėk, prisidėk!“ lėšomis.

Baigę studijas pedagogai įgyja informatikos mokomojo dalyko mokymo teisę, kuri patvirtinama išduodamu studijų pažymėjimu ir akademine pažyma, patvirtinančia studijuotus dalykus.

Studijos prasidės nuo 2024 m. rugsėjo antros–trečios savaitės.

Studijos vyks nuotoliniu būdu. Esant poreikiui ir galimybėms, gali būti organizuojamos 1–2 dienų praktinių veiklų sesijos Matematikos ir informatikos fakultete.

Tai lanksčios, su darbu derančios studijos:

• darbo dienomis nuo 14.00 iki 20.00 ir šeštadieniais nuo 10.00 iki 14.00;
  • studijos vyks nuotoliniu būdu MS Teams platformoje;
  • paskaitų vaizdo įrašai, studijų medžiaga bus patalpinta virtualioje mokymosi aplinkoje;

galimybė įskaityti anksčiau studijuotus dalykus.

Bendrieji reikalavimai pareiškėjams:

• aukštasis išsilavinimas;
  • pedagogo profesinė kvalifikacija;
  • pareiškėjai gyvena ir dirba Lietuvoje.

Papildomi atrankos reikalavimai pareiškėjams:

• pareiškėjas dirba pedagogu ugdymo įstaigoje, įgyvendinančioje ikimokyklinio, pradinio, pagrindinio ar vidurinio ugdymo programas;
  • darbdavio rekomendacija (dirbančiam ugdymo įstaigoje);
  • ugdymo įstaigos/švietimo padalinio vadovo rašytinis įsipareigojimas užtikrinti pedagogo darbo krūvį pagal įgytas kompetencijas.

Pretendentai į Informatikos mokomojo dalyko modulio studijas turi užpildyti elektroninę paraišką ir pateikti šiuos dokumentus:

• asmens dokumento kopiją;
  • pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento ir priedo kopiją;
  • bakalauro diplomo ir priedėlio kopiją (atkreipkite dėmesį, kad bakalauro diplomas gali sutapti su pedagogo kvalifikaciją patvirtinančiu dokumentu);
  • dokumento, patvirtinančio pavardės (vardo) keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde, kopiją;
  • darbdavio rekomendaciją (dirbančiam ugdymo įstaigoje);
  • ugdymo įstaigos/švietimo padalinio vadovo rašytinį įsipareigojimą užtikrinti pedagogo darbo krūvį pagal įgytas kompetencijas (neprivalomas dokumentas, kuris gali sutapti su rekomendacija).

Paraiškos dalyvauti atrankoje priimamos internetu nuo 2024 m. birželio 10 iki rugpjūčio 16 d. 17.00 val.

Paraišką prašome užpildyti čia: https://forms.office.com/e/1VL1YpA6hP

Dokumentų kopijas prašome sudėti į vieną aplanką ir siųsti per WeTransfer programą el. paštu jurate.petraitiene@fsf.vu.lt

Prašome siųsti kokybiškai nuskenuotas dokumentų kopijas.

Atsakymą su atrankos rezultatais Jums išsiųsime 2024 m. rugpjūčio 28–29 d. paraiškos formoje nurodytu el. paštu.

Ugdymo mokslų instituto administratorė Jūratė Petraitienė

el. p. jurate.petraitiene@fsf.vu.lt, tel. nr. +370 614 82671