Vilniaus universiteto (VU) Matematikos ir informatikos fakultete (MIF) išrinktas dekanas – antrą kadenciją VU MIF Taryba patikėjo prof. dr. Pauliui Drungilui.

Kovo 10 d. fakultete vyko VU MIF Tarybos balsavimas, kurio metu dauguma balsų buvo už dabartinį fakulteto dekaną. Nauja kadencija tęsis penkerius metus.

Pasak rinkimų komisijos pirmininko dr. Šarūno Repšio rinkimai vyko tvarkingai, kandidatas sulaukė didžiulio MIF Tarybos palaikymo. Už jį balsavo daugiau nei pusę fakulteto tarybos narių: iš šešiolikos dalyvavusių rinkėjų penkiolika balsavo .

2023 03 10 P Drungilas880x586

Prof. dr. P. Drungilą matematika lydi visą gyvenimą. Dar mokydamasis S. Daukanto vidurinėje mokykloje Kretingoje pradėjo skinti laurus pasaulinėse matematikų olimpiadose.

Naujai kadencijai išrinktas dekanas džiaugiasi, kad matematikos studijų pasirinkimas fakultete yra didelis ir kinta nuo klasikinės matematikos iki duomenų mokslo: „Svarbiausia tai, kad visos studijos lavina abstraktų mąstymą, kuris labai vertinamas darbo rinkoje“.

2023-03-10