Sidebar

Universitete siekiama kurti ir užtikrinti tokią organizacinę kultūrą, kurioje visi ir visos jaustųsi saugūs, priimti, galėtų puoselėti savo individualumą ir realizuoti savo potencialą. Kiekvienas iš mūsų esame atsakingi, kad savo žodžiais ar veiksmais patys neprisidėtume prie priešiškos aplinkos specifiniam asmeniui ar grupei kūrimo.

Jei patyrėte, pastebėjote arba sužinojote apie diskriminacijos, priekabiavimo, seksualinio priekabiavimo, smurto ar persekiojimo atvejį Matematikos ir informatikos fakultete, dėl pagalbos galite kreiptis į padalinio darbuotoją, vyresn. m. darbuotoją Dr. Jolitą Bernatavičienę, atsakingą už diskriminacijos prevenciją mūsų padalinyje. Atsakingo darbuotojo kontaktai: tel. 370 61894515, el. paštas jolita.bernataviciene@mif.vu.lt. Taip pat dėl pagalbos galite kreiptis į savo, nukentėjusiojo, ar skundžiamojo tiesioginį ar padalinio vadovą bei į “Pasitikėjimo liniją” el. paštu pasitikejimas@cr.vu.lt Gavus kreipimąsi, su Jumis bus siekiama aptarti esamą situaciją, išsiaiškinti galimus pagalbos būdus ir rasti tinkamiausią sprendimą. Kreipimosi ir pokalbių metu užtikrinamas konfidencialumas.

Į “Pasitikėjimo liniją” galite kreiptis ne tik pagalbos – čia galima pateikti ir oficialų pranešimą apie įvykį (-ius), skirtą Vilniaus universiteto Diskriminacijos, priekabiavimo, seksualinio priekabiavimo, smurto ir persekiojimo atvejų nagrinėjimo komisijai.

Daugiau informacijos bei dokumentus, apibrėžiančius diskriminacijos prevenciją bei pagalbą diskriminacijos atvejais VU, rasite čia.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos