Data: 2023 m. vasario 2 d.
Laikas:
10 val. – 11:30 val.

Mieli absolventai, dėstytojai, bendruomenės nariai,

maloniai kviečiame dalyvauti iškilmingoje diplomų įteikimo ceremonijoje vasario 2 d. VU Šv. Jonų bažnyčioje (Universiteto g. 3, Vilnius). Šventės metu Matematikos ir informatikos fakulteto absolventus sveikins universiteto ir fakulteto vadovai, dėstytojai, alumnai, studentai, absolventams bus įteikti bakalauro ir magistrantūros kvalifikacinį laipsnį suteikiantys diplomai.

10 val. – 11:30 val. Diplomų teikimo ceremonija vyks šių studijų programų absolventams lietuvių/ anglų k.:

Informacinių technologijų (bakalauras)

Finansų ir draudimo matematika (magistras)

Kompiuterinis modeliavimas (magistras)

Modeliavimas ir duomenų analizė (magistras)

DĖMESIO!

Atsiėmus diplomą absolventai turės pasirašyti diplomų įteikimo registracijos žurnale. Atsiskaityti su universitetu absolventai turi iki sausio 27 d. Daugiau informacijos

Maloniai prašome absolventų, kurie neplanuoja dalyvauti įteikimo ceremonijoje pranešti studijų skyriui iki vasario 1 d. (studijos@mif.vu.lt). Nedalyvavę ceremonijoje absolventai savo diplomą galės atsiimti studijų skyriuje nuo vasario 3 d. Diplomai Fakultete bus saugomi vienerius metus.

Graduation Ceremony – 2nd of February

Date: 2023-02-02

Duration: 10:00 – 11:30

Dear Graduates, Lecturers, Members of the Faculty community,

we kindly invite you to take part in the solemn graduation ceremony on the 2nd  of February in St. John's Church (Universiteto str. 3, Vilnius). During the celebration, graduates of the Faculty of Mathematics and Informatics will be greeted by university and faculty leaders, lecturers, alumni, students, and will be awarded with diplomas.

10 a.m – 11:30 a.m. Diploma award ceremony will be held in Lithunian / English for graduates of these study programmes:

Information Technologies (Bachelor)

Financial and Actuarial mathematics (Master’s)

Computer Modelling (Master’s)

Modelling and Data Analysis (Master’s)

ATTENTION!

After receiving the diploma, graduates will be required to sign in the diplomas’ registration journal. Graduates must settle with the University by 27th of January. More information

Graduates who do not plan to attend the award ceremony are kindly requested to notify the Studies Office by the 1st of February (studijos@mif.vu.lt). Graduates who did not attend the ceremony will be able to collect their diploma at the Studies office from the 3rd of February at the office hours. Diplomas will be kept at the Faculty for one year.

2023-01-16