2020 10 06 Mes internetas2

Prisijunkite dienos pokalbiui apie interneto ateitį! Šio tarptautinio dialogo metu susitiksite su kitais piliečiais ir kartu galėsite diskutuoti ir dalintis mintimis. Šio tarptautinio piliečių dialogo metu jūs susitiksite su įvairiais piliečiais, kurie kartu su Jumis diskutuos apie Internetą ir padės atsakyti į 6 dalių klausimynus.

Renginys vyks spalio 17 d. 10–17 val. VU Matematikos ir informatikos fakultete ir nuotoliniu būdu.

Dalyvavusiems šiuose renginiuose bus išduodami pažymėjimai ir lauks rėmėjų siurprizai.

Registracija