2020 09 03 Integracijos savaite1920x633

Data: rugsėjo 12 d. nuo 11 val.
Vieta: Universiteto g. 3

Rugsėjo 12 d. 11 val. visų pakopų ir programų studentų lauksime VU Studentų atstovybės pirmą kartą rengiamame diskusijų festivalyje „Ad astra“ ir integracijai skirtoje mugėje #Studentauk. VU dėstytojai festivalio dalyvius supažindins su komunikacijos, lygių galimybių, gyvybės mokslų ir kitomis temomis, kurios bus gvildenamos gyvų diskusijų metu. Pilną diskusijų festivalio programą paskelbsime netrukus!

Integracijai skirtoje mugėje #Studentauk pirmakursiams siūlysime susipažinti su VU veikiančių organizacijų ir laisvalaikio bei sporto klubų atstovais. Rugsėjo 12 d. vyksiančius renginius vainikuos šventinis bendruomenės vakaras-koncertas, kuriame pasirodymus dovanos grupės „Mėlyna“, „Celsijus“ ir „Baltasis kiras“. Renginio vieta ir laikas – VU Didysis kiemas (Universiteto g. 3), 19 val.

Būtina išankstinė dalyvių el. registracija

Visą informaciją apie integracijai skirtus renginius rasite čia.