Kviečiame į Informatikos instituto seminarą rugsėjo 11 d. 16:00 101a. (Didlaukio 47).

Pranešėjas: VU II darbuotojas ir DMSTI doktorantas Audrius Šaikūnas
Pranešimo tema: „Saugus programavimas su Rust"

Santrauka: Rust - tai nauja programavimo kalba, kuri siekia užtikrinti itin didelį našumą, patikimumą ir produktyvumą. Nors originaliai sukurta Mozilla kompanijos viduje naujos kartos interneto naršyklei realizuoti, Rust sulaukė didelio populiarumo kaip bendros paskirties programavimo kalba. Seminare bus lyginama C/C++ ir Rust programavimo kalbos ir taip bus pademonstruotos unikalios Rust kalbos savybės, kurios leidžia statiškai užtikrinti korektišką prieigą prie atminties tiek nuosekliose, tiek lygiagrečiose programose.

Pranešėjas yra doktorantas, atliekantis tyrimą apie plečiamą programavimo kalbų sintaksinę analizę ir aktyviai naudojantis Rust programavimo kalbą disertacijai atlikti.

Kviečiame dalyvauti!