Absolventų Erasmus praktika – paprastesnės sąlygos kandidatams

Kviečiame 4 kurso studentus iki gegužės 31 d. teikti paraiškas Erasmus praktikai el. paštu .

❗️ SVARBU: dėl šalyje paskelbto karantino, paraiškos sąlygos yra sušvelninamos – nereikia pateikti tikslios darbovietės. Praktiką susirasti ir atlikti, galima per metus nuo studijų baigimo.

Nepamirškite užregistruoti banko sąskaitos numerio sistemoje!

2020 03 19 Skatinamosios stipendijos1920x634

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad skatinamosios stipendijos jau paruoštos išmokėjimui. Svarbu pasitikrinti, ar Jūs užregistravote savo banko sąskaitos numerį sistemoje, nes registracijos terminas baigiasi kovo 23 d. (pirmadienį) 10 val.

️Užregistruoti savo banko sąskaitą galite prisijungę VU IS ir eprašymų skiltyje pateikę prašymą: „dėl banko sąskaitos užregistravimo“.

Prof. Jono Kubiliaus vardinės stipendijos konkursas

Ilgamečio VU Rektoriaus Jono Kubiliaus vardinę stipendiją 2014 m. įsteigė VU MIF ir Asociacija „Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto absolventų draugija Alumni“ (VU MIF ALUMNI). Stipendijos tikslas – paskatinti gabius ir aktyvius VU MIF studentus. Ne mažiau kaip 150 EUR stipendija skiriama pavasario semestrą bent dviem studentams.

Kviečiame teikti kandidatūras prof. J. Kubiliaus vardinei stipendijai gauti. Prašymų lauksime el. paštu ne vėliau kaip iki kovo 31 darbo dienos pabaigos.

Studentas, norintis gauti Stipendiją, iki kovo 31 d. VU MIF Studijų skyriui turi pateikti:

• prašymą skirti J. Kubiliaus Stipendiją (Geriausiai besimokančio studento arba Aktyviausio studento). Čia galite rasti prašymo šabloną.
  • vykdytos veiklos aprašymą;
  • rekomendacijas (neprivaloma);
  • kitą faktinę informaciją.

Informacija apie atrankos kriterijus bei kita informacija stipendijos nuostatuose.

Studente, pasinaudok tarptautinių mainų galimybe!

2020 02 14 Tarptautiniai mainai1920x633

Informuojame, kad jau veikia internetinė ERASMUS+, ARQUS ir COIMBRA GROUP bei dvišalių sutarčių registracija studijoms 2020/2021 m. m. rudens semestrui (akademiniams metams). Registracija vyks iki kovo 1 d.

Erasmus+ partnerių sąrašas

ARQUS ir COIMBRA GROUP registracijos formą galite rasti čia

Dvišalių sutarčių mainų informacija

Tarptautinių mainų pristatymas VU MIF vyks vasario 20 d. 11.30 val. Didlaukio g. 47. Daugiau informacijos

Dėl individualaus plano sudarymo

2020 02 10 Individualaus plano sudarymas350x293

Prašymai dėl individualaus plano sudarymo teikiami iki vasario 16 d. VU IS.

Dėl studijų atnaujinimo po pašalinimo/braukimo

2020 02 10 studiju atnaujinimas357x300

Prašymai dėl studijų atnaujinimo po pašalinimo/braukimo teikiami iki vasario 16 d. Šis prašymas pildomas studijų skyriuje (Naugarduko g. 24, 106/108 kab.) arba galite kreiptis el. paštu – atsiųsime formą.

Nori įgyti patirties Jungtinėse Amerikos Valstijose?

2020 02 05 Patirtis JAV450x377Dalyvauk Baltijos – Amerikos Laisvės fondo Profesinių stažuočių programoje!

Pilnas išlaikymas ir garantuota praktikos vieta!

Kviečiame paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus teikti paraiškas į Profesinės stažuotės programą.
Profesinės stažuotės programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairiose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios skirtos padengti apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidas stažuotės metu.

Per devynerius Baltijos-Amerikos Laisvės fondo veiklos metus šia unikalia galimybe jau pasinaudojo daugiau nei 140 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Ši programa – tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu.

Kaip ir kasmet, BAFF programa gali pasinaudoti visų specialybių studentai ir absolventai, tačiau ypatingas dėmesys bus skiriamas informacinių technologijų, inžinerijos, ekonomikos ir biotechnologijų specialybių kandidatams. Šiems kandidatams bus suteiktos išskirtinės galimybės gauti geriausias praktikos vietas aukščiausio lygio įmonėse ir kompanijose, o taip pat JAV nacionalinėse laboratorijose.

Paraiškos priimamos iki kovo 31 d.

Daugiau informacijos.

Papildoma registracija į BUS ir PD

Nespėję pasirinkti BUS ar PD per pirmąsias dvi gruodžio savaites, tą turi padaryti per pirmąsias dvi naujojo semestro, t.y. vasario, savaites.

VUSIS sistemoje studentai, kuriems pavasario semestrą bus bendrųjų universitetinių studijų dalykai (BUS), turi užsiregistruoti is.vu.lt ➡️ registracijos ➡️ BUS registracija.

VUSIS sistemoje studentai, kuriems pavasario semestrą bus pasirenkamieji dalykai (PD), turi užsiregistruoti is.vu.lt  ➡️ registracijos ➡️ PD registracija.

Sutinku