Kviečiame teikti kandidatūras prof. Jono Kubiliaus vardinei stipendijai gauti. Ilgamečio VU Rektoriaus J. Kubiliaus vardinę stipendiją 2014 m. įsteigė VU MIF ir Asociacija „Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto absolventų draugija Alumni“ (VU MIF ALUMNI).

res1

Vilniaus universitetui-400. Rektoriaus Jono Kubiliaus šaržas. 1979m., autorius Feliksas Daukantas

Stipendijos tikslas – paskatinti gabius ir aktyvius VU MIF studentus. Ne mažiau kaip 150 EUR stipendija skiriama pavasario semestrą bent dviem studentams.

Į šias stipendijas pretenduoti gali:

• geriausiai besimokantys studentai – VU MIF bakalauro studentai;
  • aktyviausi studentai – VU MIF bakalauro ir magistro studentai.

Studentas, norintis gauti šią vadinę „prof. Jono Kubiliaus“ stipendiją, turi pateikti laisvos formos prašymą per ePrašymai (is.vu.lt) iki kovo 31 d. ePrašymo antraštėje reikia nurodyti, į kurią stipendiją pretenduojate:

• Kandidatuoju į prof. Jono Kubiliaus geriausiai besimokančio studento stipendiją.
  • Kandidatuoju į prof. Jono Kubiliaus aktyviausio studento stipendiją

Prie ePrašymo studentas privalo pateikti šiuos priedus PDF formatu:

• vykdytos veiklos aprašymą;
  • rekomendacijas (neprivaloma);
  • kitą faktinę informaciją.

Kandidatų paraiškas vertins atrankos komisija, kuri sprendimą priims iki balandžio 15 d.

Daugiau informacijos apie atrankos kriterijus rasite stipendijos nuostatuose

2024-02-28