Įdomu, kodėl Programų sistemų programa kasmet išlieka viena populiariausių Lietuvoje? Kodėl kovoje su dirbtiniu intelektu – matematikai gali būti ramūs? Kviečiame jau sausio 18 d. susitikti Aukštųjų mokyklų mugėje Kaune, Vilniaus universiteto (VU) stende, ir sužinoti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus.

Apie studijas VU Matematikos ir informatikos fakultete papasakos ir į klausimus atsakymas fakulteto dėstytojai bei studentai. Raginame užduoti drąsius klausimus – svarbu ne tik karjeros perspektyvos, bet ir žinoti, kuo skiriasi studijų programos, kokios studijų mainų galimybės.

2023 12 22

2024-01-08