2023 09 12 Europos matematikos olimpiada880x543

Rugpjūčio 21-27 d. Slovakijoje, Strečno miestelyje, vyko Vidurio Europos matematikos olimpiada. Joje varžėsi 60 mokinių iš 10 šalių. Olimpiadoje apdovanojimus pelnė du Lietuvai atstovavę mokiniai.

Kiryl Krutsko (Vilniaus S. Kovalevskajos gimnazija) apdovanotas bronzos medaliu (iki sidabro medalio pritrūko tik vieno taško). Andrius Gasiukevičius (Ignalinos Č. Kudabos gimnazija) apdovanotas pagyrimo raštu. Lietuvos komandoje taip pat buvo Jokūbas Abromaitis (Vilniaus licėjus), Rugilė Dzindzalietaitė (Vilniaus jėzuitų gimnazija), Karolis Pažarauskas (Šiaulių „Romuvos“ gimnazija) ir Laurynas Truskauskas (Vilniaus licėjus).

Komandai vadovavo Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto doc. dr. Aivaras Novikas ir Kembridžo universiteto studentas Ernestas Ramanauskas.

Olimpiados puslapis

2023-09-12