2021 10 27 Seminarai mokytojams600x600

Mokytojai turės galimybę sužinoti apie mokomojo dalyko naujoves, mokymo ypatumus, gilinti dalykines ir bendrąsias kompetencijas.

Dalyvavusiems mokytojams bus išsiųsti elektroniniai kompetencijų tobulinimo pažymėjimai.

Dalyvavimas nemokamas.

Registracija iki spalio 29 dienos.

Prisijungimo nuoroda bus išsiųsta likus vienai dienai iki paskaitos arba seminaro.

Pozicinė skaitmens reikšmė: nuo aritmetikos iki algebros

Seminare bus kalbama apie pozicinės skaitmens reikšmės naudojimą pagrindžiant aritmetikos veiksmus su natūraliaisiais skaičiais ir dešimtainėmis trupmenomis, apie veiksmų su skaičiais ir daugianariais panašumą ir apie skaičių lyginimą bei apvalinimą. Tikslas - atskleisti 1 - 8 klasių skirtingų temų ryšį per pozicinę skaitmens reikšmę.

2021.11.03 9:00-10:30 val.

1-8-ų klasių mokytojams, pradinio ugdymo pedagogams ir mokytojams dalykininkams.

Prof. Rimas Norvaiša Matematikos ir informatikos fakultetas

Daugiau mokytojams skirtų seminarų rasite čia