2020 06 17 Magistras robotas350x292Primename, kad vyksta priėmimas į Vilniaus universiteto (VU) Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) magistrantūros studijas.

Norinčius stoti į MIF magistrantūros studijų programas kviečiame registruotis per VU Informacinę sistemą.

Prašymų dalyvauti konkurse pateikimas ir pageidavimų prašymuose koregavimas vyksta iki liepos 7 d. 10 val.

Stojantieji į studijų programas, kuriose yra numatytas stojamasis egzaminas arba motyvacijos vertinimas, likus ne mažiau nei 4 val. iki stojamojo egzamino ar motyvacijos vertinimo, VU ISAS turi pateikti prašymą studijuoti ir užsiregistruoti į stojamąjį egzaminą ar motyvacijos vertinimą.

Svarbu! Jeigu motyvacijos vertinimo ar stojamojo egzamino data yra numatyta anksčiau negu gausite savo išsilavinimą pagrindžiančius dokumentus – dalyvauti motyvacijos vertinime ar stojamajame egzamine galite. Svarbiausia, kad Lietuvoje įgytus reikalingus dokumentus pateiktumėte VU ISAS iki liepos 7 d. 10 val.

MIF siūlomų magistrantūros studijų stojamųjų egzaminų ir motyvacijos vertinimo tvarkaraštis:

Programa

Modeliavimas ir duomenų analizė (lietuvių/anglų k.)

Stojamasis egzaminas birželio 19 d. 13 val. vyks nuotoliniu būdu per MS Teams platformą.

Finansų ir draudimo matematika  (lietuvių/anglų k.)

Stojamasis egzaminas birželio 19 d. 11 val. vyks nuotoliniu būdu per MS Teams platformą.

Informatika (lietuvių/anglų k.)

Stojamasis egzaminas birželio 29 d. 10 val. vyks nuotoliniu būdu per MS Teams platformą.

Kompiuterinis modeliavimas (lietuvių/anglų k.)

Stojamasis egzaminas birželio 29 d. 13 val. vyks nuotoliniu būdu per MS Teams platformą. Ne vėliau nei 24 val. iki motyvacinio pokalbio kandidatas privalo atsiųsti motyvacinę esė el. p. konsultavimas@mif.vu.lt.

Matematika (lietuvių/anglų k.)

Stojamojo egzamino nėra.

Programų sistemos (lietuvių/anglų k.)

Daugiau informacijos apie priėmimą į VU magistrantūros studijas rasite VU tinklalapyje.