Dr. Meškauskas Tadas

Didlaukio g. 47, LT-08303 Vilnius 402 kab.
Telefonas (8 5) 219 5022
El. paštas tadas.meskauskas@mif.vu.lt

Pareigos: Profesorius

2020

Tomas Raila, Marija Jankunec, Tadas Meškauskas, Gintaras Valinčius Computational models of defect clustering for tethered bilayer membranes 20th International Conference on Computational Science and Its Applications (ICCSA 2020) (online), July 1-4, 2020, Cagliari, Italy

2019

Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, Tadas Meškauskas, Rūta Samaitienė Machine Learning Based EEG Classification by Diagnosis: Approach to EEG Morphological Feature Extraction. 11th Conference of the Euro-American Consortium for Promoting the Application of Mathematics in Technical and Natural Sciences (AMiTaNS’19), June 20-25, 2019, Albena, Bulgaria.

Tomas Raila, Tadas Meškauskas, Gintaras Valinčius, Marija Jankunec, Tadas Penkauskas Computer modeling of electrochemical impedance spectra for defected phospholipid membranes: finite element analysis 3rd International Conference „Numerical Computations: Theory and Algorithms“ (NUMTA 2019), June 15-21, 2019, Le Castella Village (Crotone), Italy

2018

Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, Tadas Meškauskas, Rūta Samaitienė Accuracy of Different Machine Learning Type Methodologies for EEG Classification by Diagnosis 9th International Conference on Numerical Methods and Applications NM&A'18, August 20-24, 2018, Borovets, Bulgaria

2019 m. Feliksas Ivanauskas, Tadas Meškauskas Universiteto apdovanojimas už reikšmingus mokslo pasiekimus. Geriausių fizinių, biomedicinos ir technologijos mokslų publikacijų kategorijoje už straipsnį: M. Sapagovas, T. Meškauskas, F. Ivanauskas. Kompleksinių koeficientų įtaka skirtuminės schemos stabilumui parabolinėms lygtims su nelokaliosiomis sąlygomis. Taikomoji matematika ir skaičiavimas. 2018, 332: 228-240, doi: 10.1016/j.amc.2018.03.072.

2019 m. Mifodijus Sapagovas, Tadas Meškauskas, Feliksas Ivanauskas Universiteto apdovanojimas už reikšmingus mokslo pasiekimus. Geriausios fizinių, biomedicinos ir technologijos mokslo sričių publikacijos kategorijoje: už straipsnį Mifodijus Sapagovas, Tadas Meškauskas ir Feliksas Ivanauskas „Influence of complex coefficients on the stability of difference scheme for parabolic equations with non-local conditions“

Tadas Meškauskas, Tomas Raila, Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas. Article in LRT.LT describes our scientific achievements: „Lietuvos mokslininkų laimėjimai – nuo Alzheimerio ir Parkinsono modelių iki algoritmų epilepsijai atpažinti“ („Lithuanian scientists' achievements - from Alzheimer's and Parkinson's models to algorithms for epilepsy recognition“, in Lithuanian), 2019 m. birželio 28 d.

Paskutinė atnaujinimo data 2023-03-31