Habil. dr. Ivanauskas Feliksas

El. paštas feliksas.ivanauskas@mif.vu.lt

Pareigos: Tyrėjas

2020 m. Feliksas Ivanauskas Lietuvos mokslų akademijos atminimo medalis už aktyvią veiklą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Akademijos nariams ir darbuotojams, valstybės, mokslo ir studijų institucijos, užsienio šalių akademijoms, Akademijos partnerių institucijoms ir Akademijos veiklai nusipelnusiems asmenims

2019 m. Feliksas Ivanauskas, Tadas Meškauskas Universiteto apdovanojimas už reikšmingus mokslo pasiekimus. Geriausių fizinių, biomedicinos ir technologijos mokslų publikacijų kategorijoje už straipsnį: M. Sapagovas, T. Meškauskas, F. Ivanauskas. Kompleksinių koeficientų įtaka skirtuminės schemos stabilumui parabolinėms lygtims su nelokaliosiomis sąlygomis. Taikomoji matematika ir skaičiavimas. 2018, 332: 228-240, doi: 10.1016/j.amc.2018.03.072.

2019 m. Mifodijus Sapagovas, Tadas Meškauskas, Feliksas Ivanauskas Universiteto apdovanojimas už reikšmingus mokslo pasiekimus. Geriausios fizinių, biomedicinos ir technologijos mokslo sričių publikacijos kategorijoje: už straipsnį Mifodijus Sapagovas, Tadas Meškauskas ir Feliksas Ivanauskas „Influence of complex coefficients on the stability of difference scheme for parabolic equations with non-local conditions“

Members of the Lithuanian Academy of Sciences. Lithuanian Academy of Sciences

Paskutinė atnaujinimo data 2023-03-31