2023 06 30 Publikacija380x458Vilniaus universiteto (VU) Rektorius skyrė apdovanojimus už reikšmingus mokslo pasiekimus 2022 m. geriausių mokslinių darbų autoriams ir (arba) autorių kolektyvams. Geriausios humanitarinių ir socialinių mokslų sričių publikacijos kategorijoje apdovanojimą pelnė mokslininkai, parengę tarpdisciplininę monografiją „(Ne)išmatuojamas švietimo efektyvumas ir našumas. Vilnius: Vilniaus universiteto leidykla, 2022“.

Šią monografiją parengė tarpdisciplininė mokslo grupė: VU Matematikos ir informatikos fakulteto Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų instituto vyriausioji mokslo darbuotoja prof. dr. Audronė Jakaitienė, mokslo darbuotoja dr. Dovilė Stumbrienė, asistentė dr. Laura Ringienė, vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Julius Žilinskas, prof. emeritas Antanas Žilinskas, doc. dr. Rita Dukynaitė, Filosofijos fakulteto Ugdymo mokslų instituto prof. habil. dr. Rimantas Želvys, lektorius Jogaila Vaitekaitis, Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto vyriausioji mokslo darbuotoja prof. dr. Saulė Raižienė.

Knygą nemokamai galima atsisiųsti iš Vilniaus universiteto knygyno.

Monografijos pristatymo įrašas prieinamas projekto EFECTAS tinklalapyje.

2023-06-30