User Tools

Site Tools


programine_iranga

Čia yra sena dokumento versija!


Kas yra Microsoft Imagine? Kaip naudotis?

Microsoft Imagine yra Microsoft programa, kuri palaiko techninį išsilavinimą, suteikiant nemokamą prieigą prie “Microsoft” programinės įrangos mokymosi, mokymo ir mokslinių tyrimų tikslais.

Kas gali gauti prieigą prie Microsoft Imagine? Prieiga prie Microsoft Imagine sistemos automatiškai suteikiama visiems fakulteto studentams ir dėstytojams, kurie užsiregistravę VU el.paštą (@mif.vu.lt) ir galioja pusę metų. Jei studentas tęsia studijas – prieiga pratęsiama automatiškai. Suteikus prieigą prie programos, į VU el.paštą (dėstytojams gali ir į kitą) atsiunčiamas patvirtinimo laiškas.

Kaip prisijungti į Microsoft Imagine tinklalapį? Pagrindinė nuoroda – https://e5.onthehub.com/WebStore/Welcome.aspx?ws=e016c203-889b-e011-969d-0030487d8897 . Prisijungimo vardas – Jūsų el. pašto adresas (studentams – su mif.stud.vu.lt galūne).

Negavau laiško, ką daryti? Kartais patvirtinimo laiškas gali vėluoti/neateiti. Patikrinti, ar prieiga sukurta ir pasikeisti slaptažodį galite adresu (prisijungimo vardas – Jūsų el. pašto adresas).

Kilo neaiškumų? Galite kreiptis adresu pagalba [eta] mif.vu.lt.


Užsiregistravau Microsoft Imagine, bet jokio laiško negavau

Registracija tvirtinama kartą per savaitę. Patikrinkite, ar patvirtinimo laiškas nepateko į SPAM/BRUKALAS. Negalėjote gauti laiško jei registravotės nesusitvarkęs savo VU el. pašto. Jei vis tiek negaunate laiško, pabandykite paprašyti priminti savo prisijungimo duomenis adresu MSDN AA . Jei esate sistemoje, jums pasiūlys užbaigti registraciją.


JetBrains įrankiai

MIF studentų pageidavimu VU MIF STSC bendravo su programavimo įrankių kūrėju JetBrains ir dabar VU studentai turi galimybę nemokamai mokymosi tikslais naudoti JetBrains sukurtus įrankius – https://www.jetbrains.com/student/. Prisijungimui naudokite VU el.pašto duomenis.


Microsoft programinės įrangos aktyvacija

MIF darbuotojų kompiuteriuose esanti Microsoft programinė įranga (Windows OS, MS Office paketas, t.t.), kurios licenciją gavote iš STSC administratoriaus, aktyvuojasi kaskart prisijungus prie MIF kompiuterių tinklo.

Praėjus daugiau nei 120 dienų PĮ naudojimo ne MIF tinkle, automatinė aktyvacija gali neįvykti, tokiu atveju kreipkitės į STSC administratorius.


MagicDraw laikina licencija asmeniniam naudojimui

Fakulteto darbuotojai ir studentai gali nemokamai pasinaudoti laikina MagicDraw licencija, kuri galioja iki 2017 m. rugpjūčio 31 d.

Licencijos raktas pateikiamas čia.

programine_iranga.1504766516.txt.gz · Keista: 2017/09/07 09:41 vartotojo arnas15