User Tools

Site Tools


hpc_reg

Registracija

PST gali naudotis tik registruoti VU MIF kompiuterių tinklo naudotojai. Esami VU MIF tinklo naudotojai PST gali naudotis be papildomos registracijos.

Registracijai reikia užpildyti ITAPC paslaugų užsakymo formą ir pateikti ten nurodytu adresu. Paraišką patenkinus, suteikiamas VU MIF kompiuterių tinklo naudotojo vardas. Jei esate VU darbuotojas ar studentas ir registracijos metu nurodėte savo VU el. pašto adresą. Tada įvesti savo pradinį slaptažodį, galite per pamiršto slaptažodžio pakeitimo procedūrą, naudodami VU E.tapatybės duomenis. Kitu atveju teks atvykti į VU MIF Didlaukio g. 47, 302/304 kab. darbo metu, dėl tikslaus laiko galite pasitikslinti tel. 8 5219 5005 arba 8 5219 5006.

Su suteiktu (pasirinktu) naudotojo vardu ir savo įvestu slaptažodžiu įgyjama teisė jungtis prie serverio uosis.mif.vu.lt, VU MIF mokymo klasių ir dalies VU MIF darbo vietų kompiuterių.

Adresu Waldur yra savitarnos portalas, kur su savo universiteto (eduGAIN arba LITNET tinkle) prisijungimu galima pačiam susikurti VU MIF HPC prisijungimą ir prašyti gauti prieigą prie šių resursų.

hpc_reg.txt · Keista: 2021/11/18 11:44 vartotojo mif28585