IT wiki

VU MIF STSC

User Tools

Site Tools


hpc:dmsti_cluster

DMSTI skaičiavimo mazgai

Norint pasiekti DMSTI GPU skaičiavimo mazgą reikia jungtis adresu hpc.mii.vu.lt.

Skaičiavimo mazgus galima pasiekti tik iš VU tinklo arba prisijungus prie VU VPN. (Infomacija apie VU VPN galite rasti čia : https://www.vu.lt/it/paslaugos/irenginiai-programos-tinklai-ir-spausdinimas/vu-vpn ).

DMSTI skaičiavimo mazgą sudaro 3 kompiuteriai, kurių keikvienas turi 64GB operatyvios atminties, 2×3060 NVIDIA GPU 12GB ir AMD Ryzen 5 5600X (6-core, 12CPU) procesorių.

Jeigu jungiatės per Windows operacinę sistemą.

  • Reikėtų pirmiausia atsiųsti Putty programą https://the.earth.li/~sgtatham/putty/latest/w64/putty.exe ir susikurti SSH raktą jeigu neturite (instrukcija kaip jį susikurti rasite čia: https://mif.vu.lt/itwiki/duk:ssh_key).
  • Susikūrus SSH raktus, paleidžiate Putty →Connection → SSH > Auth → Credentials → paspaudus „browse“ su Private key file for authentication pasirenkate savo sukurtą privatų raktą. Session lange suvedate [JusuMIFVartojoVardas]@hpc.mii.vu.lt. Paudžiate „Open“ Putty paprašius jūsų sukurto SSH rakto, slaptažodžio būsite prijungtas prie skaičiavimo mazgo.
  • Jei nepamenate savo MIF slaptažodžio ar jungiatės pirmą kartą žemiau yra instrukcijos kaip MIF naudotoją susikurti

Jei jungiatės per Linux operacinę sistemą

Pirmiausia užsikraunate savo SSH raktą su komanda ssh-add kelias/rakto_pavadinimas ir tada naudojant komandą SSH [JusuMifVartojoVardas]@hpc.mii.vu.lt pvz: ssh mif123456@hpc.mii.vu.lt).

Jeigu jungiatės pirmą kartą

Prieš jungiantis jums reiktų įsidėti savo SSH viešą raktą į MIF LDAP sistemą, kad be papildomų slaptažodžių galėtumėte pasiekti skaičiavimo mazgą. Visą informacija kaip įsidėti ir susikurti, jeigu jo neturite, rasite čia.

Prisijungus pirmą kartą reikia palaukti 5-10 minutes, kol jums bus automatiškai sukurtas naudotojas skaičiavimams. Kiekvienas DMSTI vartotojas pagal nutylėjimą turi 1440 GPU valandų ir 4320 CPU valandų per mėnesį.

Jeigu nepamenate savo MIF vartotojo vardo bei slaptažodžio

Galite susirasti arba pasikeisti slaptažodį čia : https://radius.mif.vu.lt/passwd .

Naudojimasis skaičiavimo DMSTI skaičiavimo mazgu

Visą informacija kaip vykdyti skaičiavimus sutampa su MIF superkompiuterio naudotojo instrukcija: https://mif.vu.lt/itwiki/hpc:gpu.

hpc/dmsti_cluster.txt · Keista: 2023/09/26 06:29 vartotojo rolnas

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki