User Tools

Site Tools


duk:win_scp

Čia yra sena dokumento versija!


Duomenų mainai su nutolusiu serveriu "WinSCP"

WinSCP yra nemokama, atvirojo kodo grafinė SFTP, SCP ir FTP programinė įranga, skirta Windows operacinei sistemai. Jos pagrindinė funkcija yra saugus failų perdavimas tarp vietinio ir nuotolinio kompiuterių.

Atsisiųsti WinSCP galite čia

WinSCP instrukcija

Pasileiskite WinSCP ir, automatiškai iššokančiame lange, suveskite serverio adresą, prie kurio norite prisijungti, vartotojo vardą ir slaptažodį.

Jeigu esate MIF tinkle ir jums nereikia SSH rakto autorizacijos, tai galite iš karto prisijungti prie jums reikiamo serverio ir atlikti duomenų mainus.

Jei esate ne MIF tinkle - serveris reikalaus ssh prisijungimo norint prisijungti prie MIF tinkle esančio virtualaus serverio ar superkompiuterio:

  1. Atsidariusiame lange paspauskite Advanced.
  2. Padarykite prisijungimą per tunelį: pasirinkite meniu kairėje Tunnel → suveskite į Host name skiltį uosis.mif.vu.lt ir MIF vartojo prisijungimus.
  3. Kairėje pasirinkite Authentication. Private key file laukelyje paspauskite ant trijų taškų ir pridėkite savo privatų ssh raktą. Kaip pasidaryti SSH raktą galite pasiskaityti čia
  4. Suvedus jums reikiamus parametrus ir paspaudus OK grįžus į pradinį prisijungimo langą suveskite serverio prie kurio jungiatės vardą ar IP adresą(1). Vartotojo vardą(2) ir slaptažodį jeigu jo reikia, jeigu naudojate ssh raktą slaptažodžio suvesti nereikia, prašys tik ssh rakto slaptažodžio(3).
  5. Prisijungus prie serverio kairėje matysite savo kompiuterio disko duomenis, dešinėje jūsų prisijungto serverio failų sistemą ir pažymėję ir traukdami pele iš vienos į kitą pusę galite siųsti arba išsiųsti jums reikalingus duomenis.
duk/win_scp.1658491261.txt.gz · Keista: 2022/07/22 12:01 vartotojo grikiete

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki