This is an old revision of the document!
−Table of Contents
MIF e-identity
MIF e-identity credentials are used to work with IT systems in computer labs at the Faculty. Each MIF employee has a unique MIF username and password.
You can check your MIF username at mif.vu.lt/user. The MIF username is created as follows:
- students - Name Surname nasuxxxx, where x is a number;
- employees - mifxxxxx, where xxxxx is the employee's VU table number;
Slaptažodį galite pasikeisti po to kai jau esate užsiregistravę VU e-tapatybių sistemoje (id.vu.lt):
- Bet kurioje kompiuterinėje klasėje, pasirinkę meniu – Pagalba arba Pasikeisti slaptažodį
- Adresu mif.vu.lt/passwd
- Atvykus į VU MIF STSC 202 k. (Šaltinių g. 1A) arba 304 k. (Didlaukio g. 47) su asmens dokumentu.
Slaptažodį rekomenduojama keisti kas 6 mėn. Keičiant slaptažodį reikalaujama, kad naujasis slaptažodis skirtųsi nuo prieš tai naudotų, būtų netrumpesnis nei 8 simboliai ir būtų susidaryti iš bent vienos mažosios raidės, didžiosios raidės ir skaitmens.
Ar MIF STSC keičia VU prisijungimo duomenis?
Nekeičia
Jei pamiršote prisijungimo duomenis prie VU el.pašto ar VU informacinės sistemos, turite kreiptis čia: id.vu.lt ir sekti instrukcijas.
MIF E. tapatybė svečiams
Svečiai iš kitų institucijų turi kreiptis į MIF IT prodekaną, dėl MIF naudotojo sukūrimo adresu it.prodekanas@mif.vu.lt.