IT wiki

VU MIF STSC

User Tools

Site Tools


duk:remote_vdi

Skirtumai

Čia matote skirtumus tarp pasirinktos versijos ir esamo dokumento.

Link to this comparison view

Both sides previous revisionPrevious revision
Next revision
Previous revision
duk:remote_vdi [2022/08/31 11:30] mif28585duk:remote_vdi [2023/12/21 09:32] (esamas) mif28585
Linija 2: Linija 2:
  
  
-Jungiantis ne iš VU MIF tinklo būtina prisijungti prie **VU VPN**Kaip tai padaryti rasite šiuo adresu: [[https://www.vu.lt/it/paslaugos/irenginiai-programos-tinklai-ir-spausdinimas/vu-vpn | VU VPN]]+Jungtis prie VDI įmanoma tik iš VU MIF tinklo.
  
 Surinkus adresą [[http://mif.vu.lt/vdi]] ir įvedus savo MIF prisijungimo duomenis, galite pasirinkti vieną iš darbo aplinkų:  Surinkus adresą [[http://mif.vu.lt/vdi]] ir įvedus savo MIF prisijungimo duomenis, galite pasirinkti vieną iš darbo aplinkų: 
   * Windows 10   * Windows 10
-  * Linux Debian 10 (LXDE grafinė aplinka)+  * Linux Debian (LXDE grafinė aplinka)
  
 Pasirinkus norimą darbo aplinką (gali tekti įjungti iššokančių langų palaikymą), jums užkraus darbo aplinką.  Pasirinkus norimą darbo aplinką (gali tekti įjungti iššokančių langų palaikymą), jums užkraus darbo aplinką. 
Linija 12: Linija 12:
 Linux aplinkoje pakartotinai suveskite savo MIF prisijungimo duomenis.  Linux aplinkoje pakartotinai suveskite savo MIF prisijungimo duomenis. 
  
-Windows aplinkoje iššokusiame komandinės eilutės lange suveskite MIF prisijungimo duomenis, norint prisijungti savo asmeninį diską "Ukuriame galima bus išsaugoti duomenis. Jeigu netyčia išjungėte langą, teks atsijungti ir prisijungti vėl.+Windows aplinkoje iššokusiame komandinės eilutės lange suveskite MIF prisijungimo duomenis, norint prisijungti savo asmeninį diską **U:** kuriame galima bus išsaugoti duomenis. Jeigu netyčia išjungėte langą, teks atsijungti ir prisijungti vėl.
  
 {{:duk:vdicmd.jpg}} {{:duk:vdicmd.jpg}}
duk/remote_vdi.1661945401.txt.gz · Keista: 2022/08/31 11:30 vartotojo mif28585

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki