Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Orientalistikos centras

Artimųjų Rytų studijos 1k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.05-2018.02.27
Kiekvieną sav.
Artimieji Rytai ir islamas: istorija ir kultūra II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Ernestas Jančenkas, J. Asist.
112 (OC)
13:00 13:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Turkų kalba II/VII d. (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Natela Statkienė, Lekt.
112 (OC)
15:00 13:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Turkų kalba II/VII d. (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Natela Statkienė, Lekt.
112 (OC)
17:00
19:00
21:00
Antradienis
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Arabų kalba II/VII d. (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Algimantas Litvinas, Lekt.
Hindi kalbos kabinetas (OC)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.02.27
Kiekvieną sav.
Artimieji Rytai ir islamas: istorija ir kultūra II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Ernestas Jančenkas, J. Asist.
112 (OC)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Artimųjų Rytų kultūros bruožai (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Maritana Larbi, Lekt.
Natela Statkienė, Lekt.
112 (OC)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Turkų kalba II/VII d. (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Natela Statkienė, Lekt.
112 (OC)
17:00
19:00
21:00
Trečiadienis
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Arabų kalba II/VII d. (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Algimantas Litvinas, Lekt.
Hindi kalbos kabinetas (OC)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.02.27
Kiekvieną sav.
Artimieji Rytai ir islamas: istorija ir kultūra II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Ernestas Jančenkas, J. Asist.
Hindi kalbos kabinetas (OC)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Metodinis tiriamojo darbo seminaras (Privalomasis) (PASKAITA)
Vytis Silius, Asist., Dr.
J. Kovalevskio auditorija (OC)
15:00
17:00
19:00
21:00
Ketvirtadienis
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Arabų kalba II/VII d. (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Algimantas Litvinas, Lekt.
Hindi kalbos kabinetas (OC)
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Turkų kalba II/VII d. (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Natela Statkienė, Lekt.
112 (OC)
15:00
17:00
19:00
21:00
Penktadienis
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Arabų kalba II/VII d. (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Algimantas Litvinas, Lekt.
Hindi kalbos kabinetas (OC)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.02.27
Kiekvieną sav.
Artimieji Rytai ir islamas: istorija ir kultūra II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Ernestas Jančenkas, J. Asist.
Hindi kalbos kabinetas (OC)
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00