mif-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas

Informacinių sistemų inžinerija 1k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2017.09.04-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (PASKAITA)
Marius Liutvinavičius, Dok.
201 (MIF-Naug.)
10:00 10:00 - 12:00
2018.01.15
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
303 (MIF-Naug.)
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00 08:30 - 12:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
201 (MIF-Naug.)
10:00 08:30 - 12:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
201 (MIF-Naug.)

10:00 - 12:00
2018.01.09
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Marius Liutvinavičius, Dok.
303 (MIF-Naug.)
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Informacinės ir grupinio darbo sistemos (Privalomasis) (PASKAITA)
Giedrius Graževičius, J. Asist.
201 (MIF-Naug.)
10:00 10:15 - 12:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Informacinės ir grupinio darbo sistemos (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Giedrius Graževičius, J. Asist.
10 (MIF-Šalt.)

10:15 - 12:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 11
Asta Statkevičienė, Lekt.
111 (MIF-Naug.)
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 12
Asta Statkevičienė, Lekt.
111 (MIF-Naug.)
14:00
16:00
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Informacinės ir grupinio darbo sistemos (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Giedrius Graževičius, J. Asist.
10 (MIF-Šalt.)

08:30 - 10:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 12
Asta Statkevičienė, Lekt.
111 (MIF-Naug.)
10:00 10:15 - 12:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
201 (MIF-Naug.)

10:00 - 12:00
2018.01.04
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
303 (MIF-Naug.)
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 11
Asta Statkevičienė, Lekt.
111 (MIF-Naug.)
14:00
16:00
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00
10:00 10:00 - 12:00
2018.01.19
Informacinės ir grupinio darbo sistemos (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Giedrius Graževičius, J. Asist.
303 (MIF-Naug.)
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
201 (MIF-Naug.)
14:00 14:00 - 16:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Marius Liutvinavičius, Dok.
13 (MIF-Šalt.)

14:00 - 16:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
14 (MIF-Šalt.)
16:00 16:00 - 18:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Marius Liutvinavičius, Dok.
13 (MIF-Šalt.)

16:00 - 18:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
14 (MIF-Šalt.)
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00 08:30 - 12:00
2017.12.23
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (ĮSKAITA)
Asta Statkevičienė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)
109 (MIF-Naug.)
111 (MIF-Naug.)
113 (MIF-Naug.)
116 (MIF-Naug.)
10:00 08:30 - 12:00
2017.12.23
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (ĮSKAITA)
Asta Statkevičienė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)
109 (MIF-Naug.)
111 (MIF-Naug.)
113 (MIF-Naug.)
116 (MIF-Naug.)
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00