mif-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas

Programų sistemos 1k. mag. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00 15:00 - 20:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Žmogaus ir kompiuterio sąveikos projektavimas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Kristina Lapin, Doc., Dr.
303 (MIF-Didl.)
16:00 15:00 - 20:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Žmogaus ir kompiuterio sąveikos projektavimas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Kristina Lapin, Doc., Dr.
303 (MIF-Didl.)

16:00 - 18:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Architektūra grindžiamas projektavimas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Saulius Gudas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
213 (MIF-Didl.)
18:00 15:00 - 20:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Žmogaus ir kompiuterio sąveikos projektavimas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Kristina Lapin, Doc., Dr.
303 (MIF-Didl.)

18:00 - 20:00
2018.02.05-2018.05.31
Kas antrą sav.
Architektūra grindžiamas projektavimas (Pasirenkamasis) (pratybos)
Saulius Gudas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
308 (MIF-Didl.)
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00 16:00 - 20:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Informacijos saugumas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
414 (MIF-Didl.)

16:00 - 20:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Programų sistemų kokybė (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
418 (MIF-Didl.)
18:00 16:00 - 20:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Informacijos saugumas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
414 (MIF-Didl.)

16:00 - 20:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Programų sistemų kokybė (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
418 (MIF-Didl.)
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00 16:00 - 18:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Programų sistemų kūrimo metodai ir įrankiai (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 1
Viktoras Golubevas, Lekt.
300 (MIF-Naug.)
18:00 18:00 - 20:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Programų sistemų kūrimo metodai ir įrankiai (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 2
Viktoras Golubevas, Lekt.
300 (MIF-Naug.)
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00 16:00 - 18:00
2018.02.08-2018.05.31
Kas antrą sav.
Programų sistemų kūrimo metodai ir įrankiai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
307 (MIF-Didl.)

16:00 - 18:00
2018.02.15-2018.05.31
Kas antrą sav.
Programų sistemų kūrimo metodai ir įrankiai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
307 (MIF-Didl.)
18:00 18:00 - 20:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Programų sistemų kūrimo metodai ir įrankiai (Privalomasis) (PASKAITA)
Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
421 (MIF-Didl.)
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00 16:00 - 20:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Programų kūrimo proceso vertinimas ir gerinimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
301 (MIF-Naug.)
18:00 16:00 - 20:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Programų kūrimo proceso vertinimas ir gerinimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
301 (MIF-Naug.)
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00