mif-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas

Bioinformatika 2k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00
10:00 10:15 - 12:00
2017.09.04-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (PASKAITA)
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
102 (MIF-Didl.)

10:00 - 12:00
2018.01.08
Objektinis programavimas JAVA (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
102 (MIF-Didl.)
103 (MIF-Didl.)

10:00 - 12:00
2018.01.22
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
101 (MIF-Didl.)
102 (MIF-Didl.)
103 (MIF-Didl.)
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.04-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas JAVA (Privalomasis) (PASKAITA)
Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
102 (MIF-Didl.)
14:00 15:00 - 18:00
2017.09.04-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Molekulinė biologija (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Edita Sužiedėlienė, Prof., Dr. (HP)
R202 a. (GMC)
16:00 15:00 - 18:00
2017.09.04-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Molekulinė biologija (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Edita Sužiedėlienė, Prof., Dr. (HP)
R202 a. (GMC)
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00 09:00 - 12:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Genetika (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
R402 a. (GMC)
10:00 09:00 - 12:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Genetika (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
R402 a. (GMC)

11:00 - 14:00
2018.01.16
Genetika (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
R402 a. (GMC)
12:00 11:00 - 14:00
2018.01.16
Genetika (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
R402 a. (GMC)
14:00
16:00
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas JAVA (Privalomasis) (PRATYBOS)
Gintarė Košubienė, Lekt.
310 (MIF-Didl.)
10:00 10:15 - 12:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (PRATYBOS)
Irus Grinis, Lekt.
Innovation Space (MIF-Didl.)

10:00 - 12:00
2018.01.10
Grafų teorija (Pasirenkamasis) (EGZAMINAS)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
103 (MIF-Didl.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.01.03
Informatikos teisė (Pasirenkamasis) (EGZAMINAS)
Darius Sauliūnas, Partn. Prof., Dr.
101 (MIF-Naug.)
14:00
16:00
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00 08:30 - 12:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Grafų teorija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
207 (MIF-Didl.)
10:00 08:30 - 12:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Grafų teorija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
207 (MIF-Didl.)
12:00 12:00 - 16:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Diskretus optimizavimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
414 (MIF-Didl.)

12:00 - 14:00
2018.01.25
Kompiuterinės grafikos algoritmai ir technologijos (Pasirenkamasis) (EGZAMINAS)
Irus Grinis, Lekt.
103 (MIF-Didl.)
14:00 12:00 - 16:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Diskretus optimizavimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
414 (MIF-Didl.)
16:00
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00 08:30 - 12:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Informatikos teisė (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Darius Sauliūnas, Partn. Prof., Dr.
101 (MIF-Naug.)

08:30 - 10:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterinės grafikos algoritmai ir technologijos (Pasirenkamasis) (PRATYBOS)
Irus Grinis, Lekt.
Innovation Space (MIF-Didl.)

08:00 - 10:00
2018.01.19
Diskretus optimizavimas (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
419 (MIF-Didl.)
10:00 08:30 - 12:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Informatikos teisė (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Darius Sauliūnas, Partn. Prof., Dr.
101 (MIF-Naug.)

10:15 - 12:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterinės grafikos algoritmai ir technologijos (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irus Grinis, Lekt.
421 (MIF-Didl.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.01.12
Molekulinė biologija (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Edita Sužiedėlienė, Prof., Dr. (HP)
R202 a. (GMC)
14:00
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00