mif-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas

Bioinformatika 1k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 1
Laura Giniūnienė, Lekt.
113 (MIF-Naug.)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 2
Laura Giniūnienė, Lekt.
113 (MIF-Naug.)
16:00 16:00 - 18:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 2
Laura Giniūnienė, Lekt.
113 (MIF-Naug.)
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Aleksandras Ernestas Plikusas, Doc., Dr.
102 (MIF-Naug.)
10:00 10:15 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Aleksandras Ernestas Plikusas, Doc., Dr.
405 (MIF-Naug.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 1
Laura Giniūnienė, Lekt.
113 (MIF-Naug.)
14:00
16:00
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00
10:00 10:15 - 12:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis) (PASKAITA)
Ieva Mitašiūnaitė-Besson, Asist., Dr.
103 (MIF-Didl.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis) (PRATYBOS)
Irus Grinis, Lekt.
303 (MIF-Didl.)
14:00
16:00
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00 08:30 - 12:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Diskrečiosios struktūros (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
414 (MIF-Didl.)
10:00 08:30 - 12:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Diskrečiosios struktūros (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
414 (MIF-Didl.)
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 12:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (PASKAITA)
Zigmantas Žitkus, Lekt.
R104 a. (GMC)
10:00 09:00 - 12:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (PASKAITA)
Zigmantas Žitkus, Lekt.
R104 a. (GMC)
12:00 12:00 - 13:30
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (PRATYBOS)
Zigmantas Žitkus, Lekt.
R104 a. (GMC)
14:00
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00