mif-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas

Programų sistemos 1k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Asta Vaitkevičienė, Lekt., Dr.
11 (MIF-Šalt.)

08:30 - 10:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Darius Baronas, Lekt., Dr.
10 (MIF-Šalt.)
10:00 10:15 - 12:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmų teorija (Privalomasis) (PASKAITA)
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
101 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmų teorija (Privalomasis) (PASKAITA)
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
101 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmų teorija (Privalomasis) (PASKAITA)
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
101 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmų teorija (Privalomasis) (PASKAITA)
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
101 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmų teorija (Privalomasis) (PASKAITA)
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
101 (MIF-Naug.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis) (PASKAITA)
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis) (PASKAITA)
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis) (PASKAITA)
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis) (PASKAITA)
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis) (PASKAITA)
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
10 (MIF-Šalt.)

14:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 12,21
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
111 (MIF-Naug.)
14:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 12,21
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
111 (MIF-Naug.)
16:00
18:00
20:00
Antradienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Darius Baronas, Lekt., Dr.
10 (MIF-Šalt.)
08:30 - 10:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Ramūnas Dzindzalieta, Lekt., Dr.
12 (MIF-Šalt.)
10:00 10:15 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmų teorija (Privalomasis) (PRATYBOS)
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
306 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
11 (MIF-Šalt.)

10:15 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Darius Baronas, Lekt., Dr.
10 (MIF-Šalt.)
10:15 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Ramūnas Dzindzalieta, Lekt., Dr.
12 (MIF-Šalt.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 12,21
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
111 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 22
Asta Statkevičienė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)

12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 12,21
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
111 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmų teorija (Privalomasis) (PRATYBOS)
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
306 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
11 (MIF-Šalt.)

12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 51
Rasa Stalnionytė, Lekt.
312 (MIF-Naug.)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Linas Litvinas, J. Asist.
10 (MIF-Šalt.)
14:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 42
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
111 (MIF-Naug.)
14:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmų teorija (Privalomasis) (PRATYBOS)
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
306 (MIF-Naug.)
16:00 16:00 - 18:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Asta Vaitkevičienė, Lekt., Dr.
11 (MIF-Šalt.)

16:00 - 18:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Linas Litvinas, J. Asist.
10 (MIF-Šalt.)
18:00 18:00 - 20:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Asta Vaitkevičienė, Lekt., Dr.
11 (MIF-Šalt.)
20:00
Trečiadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Jonas Brusokas, Lab.
318 (MIF-Didl.)
08:30 - 10:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 31
Rūta Sirvydė, Lekt.
207 (MIF-Didl.)
10:00 10:15 - 12:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Linas Litvinas, J. Asist.
316 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Jonas Brusokas, Lab.
318 (MIF-Didl.)

10:15 - 12:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Ramūnas Dzindzalieta, Lekt., Dr.
317 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 32,41
Rūta Sirvydė, Lekt.
207 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 32,41
Rūta Sirvydė, Lekt.
207 (MIF-Didl.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
103 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
103 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
103 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
103 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
103 (MIF-Didl.)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 11
Asta Statkevičienė, Lekt.
213 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 31
Rūta Sirvydė, Lekt.
207 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Vytautas Čyras, Doc., Dr.
318 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Giedrius Graževičius, J. Asist.
310 (MIF-Didl.)

14:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 52
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
414 (MIF-Didl.)
16:00 16:00 - 18:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 32,41
Rūta Sirvydė, Lekt.
207 (MIF-Didl.)
16:00 - 18:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 32,41
Rūta Sirvydė, Lekt.
207 (MIF-Didl.)
16:00 - 18:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Vytautas Čyras, Doc., Dr.
318 (MIF-Didl.)
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
101 (MIF-Naug.)
08:30 - 10:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
101 (MIF-Naug.)
08:30 - 10:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
101 (MIF-Naug.)
08:30 - 10:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
101 (MIF-Naug.)
08:30 - 10:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
101 (MIF-Naug.)
10:00 10:15 - 12:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
203 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Vytautas Maniušis, Lekt.
411 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmų teorija (Privalomasis) (PRATYBOS)
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
306 (MIF-Naug.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algoritmų teorija (Privalomasis) (PRATYBOS)
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
306 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Vytautas Maniušis, Lekt.
411 (MIF-Naug.)
14:00
16:00
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 52
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
111 (MIF-Naug.)
10:00 10:15 - 12:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 11
Asta Statkevičienė, Lekt.
213 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 42
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
111 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Vytautas Maniušis, Lekt.
411 (MIF-Naug.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 22
Asta Statkevičienė, Lekt.
213 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Vytautas Maniušis, Lekt.
411 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 51
Rasa Stalnionytė, Lekt.
111 (MIF-Naug.)
14:00
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00