mif-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas

Programų sistemos 1k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2017.09.04-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (PASKAITA)
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
08:30 - 10:00
2017.09.04-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (PASKAITA)
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
08:30 - 10:00
2017.09.04-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (PASKAITA)
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
08:30 - 10:00
2017.09.04-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (PASKAITA)
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
08:30 - 10:00
2017.09.04-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (PASKAITA)
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)

08:30 - 10:00
2017.09.11-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
415 (MIF-Naug.)
10:00 10:15 - 12:00
2017.09.04-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)

10:00 - 12:00
2018.01.08
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2017.09.04-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)

10:00 - 12:00
2018.01.08
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2017.09.04-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)

10:00 - 12:00
2018.01.08
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2017.09.04-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)

10:00 - 12:00
2018.01.08
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2017.09.04-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)

10:00 - 12:00
2018.01.08
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.04-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 11
Asta Statkevičienė, Lekt.
111 (MIF-Naug.)

12:00 - 14:00
2018.01.15
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
101 (MIF-Didl.)
102 (MIF-Didl.)
103 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2017.09.04-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis) (pratybos)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
411 (MIF-Naug.)

12:00 - 14:00
2018.01.15
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
101 (MIF-Didl.)
102 (MIF-Didl.)
103 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2017.09.04-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis) (pratybos)
Aivaras Novikas, Asist., Dr.
413 (MIF-Naug.)

12:00 - 14:00
2018.01.15
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
101 (MIF-Didl.)
102 (MIF-Didl.)
103 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2017.09.11-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
415 (MIF-Naug.)

12:00 - 14:00
2017.09.04-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
415 (MIF-Naug.)

12:00 - 14:00
2018.01.15
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
101 (MIF-Didl.)
102 (MIF-Didl.)
103 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2017.09.04-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 51
Rasa Stalnionytė, Lekt.
109 (MIF-Naug.)

12:00 - 14:00
2018.01.15
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
101 (MIF-Didl.)
102 (MIF-Didl.)
103 (MIF-Didl.)
14:00 14:00 - 16:00
2017.09.04-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 22
Asta Statkevičienė, Lekt.
111 (MIF-Naug.)
14:00 - 16:00
2017.09.11-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
415 (MIF-Naug.)

14:00 - 16:00
2017.09.04-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
415 (MIF-Naug.)
14:00 - 16:00
2017.09.04-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 42
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)
16:00
18:00
20:00
Antradienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.
08:00 08:00 - 10:00
2018.01.23
Diskrečioji matematika (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
08:00 - 10:00
2018.01.23
Diskrečioji matematika (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
08:30 - 10:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 32,41
Rūta Sirvydė, Lekt.
213 (MIF-Didl.)

08:00 - 10:00
2018.01.23
Diskrečioji matematika (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
08:30 - 10:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 32,41
Rūta Sirvydė, Lekt.
213 (MIF-Didl.)

08:30 - 10:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 42
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
202 (MIF-Didl.)

08:00 - 10:00
2018.01.23
Diskrečioji matematika (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
08:30 - 10:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Vytautas Čyras, Doc., Dr.
319 (MIF-Didl.)

08:00 - 10:00
2018.01.23
Diskrečioji matematika (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
10:00 10:15 - 12:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 12,21
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
202 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 12,21
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
202 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 31
Rūta Sirvydė, Lekt.
213 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Diskrečioji matematika (Privalomasis) (pratybos)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
410 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Vytautas Čyras, Doc., Dr.
319 (MIF-Didl.)

10:15 - 12:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Kęstutis Mizara, Lekt.
318 (MIF-Didl.)
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Diskrečioji matematika (Privalomasis) (PASKAITA)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
103 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Diskrečioji matematika (Privalomasis) (PASKAITA)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
103 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Diskrečioji matematika (Privalomasis) (PASKAITA)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
103 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Diskrečioji matematika (Privalomasis) (PASKAITA)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
103 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Diskrečioji matematika (Privalomasis) (PASKAITA)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
103 (MIF-Didl.)
14:00 14:00 - 16:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 11
Asta Statkevičienė, Lekt.
207 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Jonas Ragaišis, Lekt.
317 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Diskrečioji matematika (Privalomasis) (pratybos)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
410 (MIF-Didl.)
16:00 16:00 - 18:00
2017.09.05-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Jonas Ragaišis, Lekt.
317 (MIF-Didl.)
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
317 (MIF-Didl.)
08:30 - 10:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Linas Litvinas, J. Asist.
316 (MIF-Didl.)
10:00 10:00 - 12:00
2018.01.03
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)

10:00 - 12:00
2018.01.03
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
317 (MIF-Didl.)

10:15 - 12:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Linas Litvinas, J. Asist.
316 (MIF-Didl.)

10:00 - 12:00
2018.01.03
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)

10:00 - 12:00
2018.01.03
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Rima Žagūnienė, Lekt.
319 (MIF-Didl.)

10:00 - 12:00
2018.01.03
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)

10:00 - 12:00
2018.01.03
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
10:00 - 12:00
2018.01.03
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)

10:00 - 12:00
2018.01.03
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Diskrečioji matematika (Privalomasis) (pratybos)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
410 (MIF-Didl.)

10:00 - 12:00
2018.01.03
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)

10:00 - 12:00
2018.01.03
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Diskrečioji matematika (Privalomasis) (pratybos)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
410 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Irus Grinis, Lekt.
310 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Linas Litvinas, J. Asist.
316 (MIF-Didl.)

12:00 - 14:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 52
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
202 (MIF-Didl.)
14:00 14:00 - 16:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Diskrečioji matematika (Privalomasis) (pratybos)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
410 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Irus Grinis, Lekt.
310 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Rima Žagūnienė, Lekt.
319 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Linas Litvinas, J. Asist.
316 (MIF-Didl.)
16:00 16:00 - 18:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Jonas Ragaišis, Lekt.
317 (MIF-Didl.)
16:00 - 18:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Linas Litvinas, J. Asist.
316 (MIF-Didl.)
18:00 18:00 - 20:00
2017.09.06-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Jonas Ragaišis, Lekt.
317 (MIF-Didl.)
20:00
Ketvirtadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.
08:00
10:00 10:15 - 12:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Stasys Peldžius, Asist., Dr.
10 (MIF-Šalt.)

10:15 - 12:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 12,21
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 22
Asta Statkevičienė, Lekt.
111 (MIF-Naug.)

10:15 - 12:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 12,21
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2017.09.07-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
415 (MIF-Naug.)
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.14-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
415 (MIF-Naug.)

12:00 - 14:00
2017.09.07-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
415 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Stasys Peldžius, Asist., Dr.
10 (MIF-Šalt.)
12:00 - 14:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis) (pratybos)
Aivaras Novikas, Asist., Dr.
413 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 52
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)

12:00 - 14:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 51
Rasa Stalnionytė, Lekt.
109 (MIF-Naug.)
14:00 14:00 - 16:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis) (pratybos)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
411 (MIF-Naug.)
14:00 - 16:00
2017.09.14-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
415 (MIF-Naug.)

14:00 - 16:00
2017.09.07-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
415 (MIF-Naug.)
14:00 - 16:00
2017.09.14-2017.12.22
Kas antrą sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 32,41
Rūta Sirvydė, Lekt.
113 (MIF-Naug.)
14:00 - 16:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Oleg Mirzianov, J. Asist.
14 (MIF-Šalt.)

14:00 - 16:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Stasys Peldžius, Asist., Dr.
10 (MIF-Šalt.)

14:00 - 16:00
2017.09.14-2017.12.22
Kas antrą sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 32,41
Rūta Sirvydė, Lekt.
113 (MIF-Naug.)
14:00 - 16:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis) (pratybos)
Aivaras Novikas, Asist., Dr.
413 (MIF-Naug.)
16:00 16:00 - 18:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Viktoras Golubevas, Lekt.
101 (MIF-Naug.)
16:00 - 18:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Viktoras Golubevas, Lekt.
101 (MIF-Naug.)
16:00 - 18:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Viktoras Golubevas, Lekt.
101 (MIF-Naug.)
16:00 - 18:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Viktoras Golubevas, Lekt.
101 (MIF-Naug.)
16:00 - 18:00
2017.09.07-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Viktoras Golubevas, Lekt.
101 (MIF-Naug.)
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2017.09.15-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (PASKAITA)
Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
103 (MIF-Didl.)
08:30 - 10:00
2017.09.15-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (PASKAITA)
Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
103 (MIF-Didl.)
08:30 - 10:00
2017.09.15-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (PASKAITA)
Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
103 (MIF-Didl.)

08:30 - 10:00
2017.09.08-2017.12.22
Kas antrą sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 32,41
Rūta Sirvydė, Lekt.
213 (MIF-Didl.)
08:30 - 10:00
2017.09.15-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (PASKAITA)
Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
103 (MIF-Didl.)

08:30 - 10:00
2017.09.08-2017.12.22
Kas antrą sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 32,41
Rūta Sirvydė, Lekt.
213 (MIF-Didl.)
08:30 - 10:00
2017.09.15-2017.12.22
Kas antrą sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (PASKAITA)
Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
103 (MIF-Didl.)
10:00 10:15 - 12:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (PASKAITA)
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
103 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (PASKAITA)
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
103 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (PASKAITA)
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
103 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (PASKAITA)
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
103 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (PASKAITA)
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
103 (MIF-Didl.)
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
317 (MIF-Didl.)

12:00 - 14:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Kęstutis Mizara, Lekt.
318 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 31
Rūta Sirvydė, Lekt.
419 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Vytautas Čyras, Doc., Dr.
319 (MIF-Didl.)

12:00 - 14:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Linas Litvinas, J. Asist.
316 (MIF-Didl.)
14:00 14:00 - 16:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
317 (MIF-Didl.)

14:00 - 16:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kompiuterių architektūra (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Kęstutis Mizara, Lekt.
318 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 2
Vytautas Čyras, Doc., Dr.
319 (MIF-Didl.)

14:00 - 16:00
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (pratybos) Pogrupiai: 1
Linas Litvinas, J. Asist.
316 (MIF-Didl.)
16:00 16:00 - 18:00
2018.01.19
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Viktoras Golubevas, Lekt.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
16:00 - 18:00
2018.01.19
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Viktoras Golubevas, Lekt.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
16:00 - 18:00
2018.01.19
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Viktoras Golubevas, Lekt.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
16:00 - 18:00
2018.01.19
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Viktoras Golubevas, Lekt.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
16:00 - 18:00
2018.01.19
Procedūrinis programavimas (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Viktoras Golubevas, Lekt.
101 (MIF-Naug.)
102 (MIF-Naug.)
103 (MIF-Naug.)
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.
08:00 08:30 - 12:00
2017.12.23
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (ĮSKAITA)
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
Rūta Sirvydė, Lekt.
Rasa Stalnionytė, Lekt.
Asta Statkevičienė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)
109 (MIF-Naug.)
111 (MIF-Naug.)
113 (MIF-Naug.)
116 (MIF-Naug.)
08:30 - 12:00
2017.12.23
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (ĮSKAITA)
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
Rūta Sirvydė, Lekt.
Rasa Stalnionytė, Lekt.
Asta Statkevičienė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)
109 (MIF-Naug.)
111 (MIF-Naug.)
113 (MIF-Naug.)
116 (MIF-Naug.)
08:30 - 12:00
2017.12.23
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (ĮSKAITA)
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
Rūta Sirvydė, Lekt.
Rasa Stalnionytė, Lekt.
Asta Statkevičienė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)
109 (MIF-Naug.)
111 (MIF-Naug.)
113 (MIF-Naug.)
116 (MIF-Naug.)
08:30 - 12:00
2017.12.23
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (ĮSKAITA)
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
Rūta Sirvydė, Lekt.
Rasa Stalnionytė, Lekt.
Asta Statkevičienė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)
109 (MIF-Naug.)
111 (MIF-Naug.)
113 (MIF-Naug.)
116 (MIF-Naug.)
08:30 - 12:00
2017.12.23
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (ĮSKAITA)
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
Rūta Sirvydė, Lekt.
Rasa Stalnionytė, Lekt.
Asta Statkevičienė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)
109 (MIF-Naug.)
111 (MIF-Naug.)
113 (MIF-Naug.)
116 (MIF-Naug.)
10:00 08:30 - 12:00
2017.12.23
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (ĮSKAITA)
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
Rūta Sirvydė, Lekt.
Rasa Stalnionytė, Lekt.
Asta Statkevičienė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)
109 (MIF-Naug.)
111 (MIF-Naug.)
113 (MIF-Naug.)
116 (MIF-Naug.)
08:30 - 12:00
2017.12.23
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (ĮSKAITA)
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
Rūta Sirvydė, Lekt.
Rasa Stalnionytė, Lekt.
Asta Statkevičienė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)
109 (MIF-Naug.)
111 (MIF-Naug.)
113 (MIF-Naug.)
116 (MIF-Naug.)
08:30 - 12:00
2017.12.23
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (ĮSKAITA)
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
Rūta Sirvydė, Lekt.
Rasa Stalnionytė, Lekt.
Asta Statkevičienė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)
109 (MIF-Naug.)
111 (MIF-Naug.)
113 (MIF-Naug.)
116 (MIF-Naug.)
08:30 - 12:00
2017.12.23
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (ĮSKAITA)
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
Rūta Sirvydė, Lekt.
Rasa Stalnionytė, Lekt.
Asta Statkevičienė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)
109 (MIF-Naug.)
111 (MIF-Naug.)
113 (MIF-Naug.)
116 (MIF-Naug.)
08:30 - 12:00
2017.12.23
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) (ĮSKAITA)
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
Rūta Sirvydė, Lekt.
Rasa Stalnionytė, Lekt.
Asta Statkevičienė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)
109 (MIF-Naug.)
111 (MIF-Naug.)
113 (MIF-Naug.)
116 (MIF-Naug.)
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00