mif-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas

Informacinės technologijos 1k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
UNIX operacinės sistemos (Privalomasis) (PRATYBOS)
Arūnas Šaltis, Lekt., Dr.
13 (MIF-Šalt.)
10:00 10:15 - 12:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
UNIX operacinės sistemos (Privalomasis) (PASKAITA)
Arūnas Šaltis, Lekt., Dr.
103 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
UNIX operacinės sistemos (Privalomasis) (PASKAITA)
Arūnas Šaltis, Lekt., Dr.
103 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
UNIX operacinės sistemos (Privalomasis) (PASKAITA)
Arūnas Šaltis, Lekt., Dr.
103 (MIF-Naug.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematika informatikams II/III d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Severinas Zubė, Doc., Dr.
413 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
UNIX operacinės sistemos (Privalomasis) (PRATYBOS)
Arūnas Šaltis, Lekt., Dr.
13 (MIF-Šalt.)
12:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 1
Ovidiu Ivancu, Lekt., Dr.
109 (MIF-Naug.)

12:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 2
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
111 (MIF-Naug.)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
UNIX operacinės sistemos (Privalomasis) (PRATYBOS)
Arūnas Šaltis, Lekt., Dr.
13 (MIF-Šalt.)
14:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 1
Ovidiu Ivancu, Lekt., Dr.
109 (MIF-Naug.)
16:00
18:00
20:00
Antradienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PRATYBOS)
Vaida Čeikutė, Lekt., Dr.
323 (MIF-Didl.)
10:00 10:15 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PRATYBOS)
Vaida Čeikutė, Lekt., Dr.
323 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 2
Ovidiu Ivancu, Lekt., Dr.
414 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Verslo pagrindai I/II d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Jelena Tamulienė, Lekt., Dr.
307 (MIF-Didl.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Verslo pagrindai I/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Jelena Tamulienė, Lekt., Dr.
102 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Verslo pagrindai I/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Jelena Tamulienė, Lekt., Dr.
102 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Verslo pagrindai I/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Jelena Tamulienė, Lekt., Dr.
102 (MIF-Didl.)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Duomenų struktūros (Privalomasis) (PASKAITA)
Algimantas Juozapavičius, Prof., Dr. (HP)
103 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Duomenų struktūros (Privalomasis) (PASKAITA)
Algimantas Juozapavičius, Prof., Dr. (HP)
103 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Duomenų struktūros (Privalomasis) (PASKAITA)
Algimantas Juozapavičius, Prof., Dr. (HP)
103 (MIF-Didl.)
16:00
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
08:00 08:30 - 12:00
2018.02.21-2018.04.18
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.
102 (MIF-Didl.)
08:30 - 12:00
2018.02.21-2018.04.18
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.
102 (MIF-Didl.)
08:30 - 12:00
2018.02.21-2018.04.18
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.
102 (MIF-Didl.)
10:00 08:30 - 12:00
2018.02.21-2018.04.18
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.
102 (MIF-Didl.)
08:30 - 12:00
2018.02.21-2018.04.18
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.
102 (MIF-Didl.)
08:30 - 12:00
2018.02.21-2018.04.18
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.
102 (MIF-Didl.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 1
Asta Statkevičienė, Lekt.
213 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas (Privalomasis) (PRATYBOS)
Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.
323 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 2
Jurgita Kašelionytė, Lekt.
414 (MIF-Didl.)
14:00
16:00
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
08:00
10:00 10:15 - 12:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 2
Asta Statkevičienė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematika informatikams II/III d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Severinas Zubė, Doc., Dr.
413 (MIF-Naug.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematika informatikams II/III d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Severinas Zubė, Doc., Dr.
301 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematika informatikams II/III d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Severinas Zubė, Doc., Dr.
301 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematika informatikams II/III d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Severinas Zubė, Doc., Dr.
301 (MIF-Naug.)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 1
Ovidiu Ivancu, Lekt., Dr.
105 (MIF-Naug.)
14:00 - 16:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematika informatikams II/III d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Severinas Zubė, Doc., Dr.
413 (MIF-Naug.)
16:00
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 1
Asta Statkevičienė, Lekt.
213 (MIF-Didl.)
08:30 - 10:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Verslo pagrindai I/II d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Jelena Tamulienė, Lekt., Dr.
307 (MIF-Didl.)
08:30 - 10:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Duomenų struktūros (Privalomasis) (PRATYBOS)
Margarita Beniušė, Asist., Dr.
303 (MIF-Didl.)
10:00 10:15 - 12:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Verslo pagrindai I/II d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Jelena Tamulienė, Lekt., Dr.
307 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Duomenų struktūros (Privalomasis) (PRATYBOS)
Margarita Beniušė, Asist., Dr.
303 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 1
Ovidiu Ivancu, Lekt., Dr.
414 (MIF-Didl.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Duomenų struktūros (Privalomasis) (PRATYBOS)
Margarita Beniušė, Asist., Dr.
303 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 2
Ovidiu Ivancu, Lekt., Dr.
414 (MIF-Didl.)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 2
Asta Statkevičienė, Lekt.
213 (MIF-Didl.)
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00