mif-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas

Informatika 1k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algebra ir geometrija II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Andrius Grigutis, Lekt., Dr.
103 (MIF-Didl.)
08:30 - 10:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algebra ir geometrija II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Andrius Grigutis, Lekt., Dr.
103 (MIF-Didl.)
08:30 - 10:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algebra ir geometrija II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Andrius Grigutis, Lekt., Dr.
103 (MIF-Didl.)
08:30 - 10:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algebra ir geometrija II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Andrius Grigutis, Lekt., Dr.
103 (MIF-Didl.)
10:00 10:15 - 12:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis) (PASKAITA)
Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
103 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis) (PASKAITA)
Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
103 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis) (PASKAITA)
Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
103 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis) (PASKAITA)
Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
103 (MIF-Didl.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algebra ir geometrija II/II d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Andrius Grigutis, Lekt., Dr.
413 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis) (PRATYBOS)
Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
410 (MIF-Didl.)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis) (PRATYBOS)
Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
410 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algebra ir geometrija II/II d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Andrius Grigutis, Lekt., Dr.
413 (MIF-Didl.)
16:00
18:00
20:00
Antradienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Aleksandras Ernestas Plikusas, Doc., Dr.
102 (MIF-Naug.)
08:30 - 10:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Aleksandras Ernestas Plikusas, Doc., Dr.
102 (MIF-Naug.)
08:30 - 10:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Aleksandras Ernestas Plikusas, Doc., Dr.
102 (MIF-Naug.)
08:30 - 10:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Aleksandras Ernestas Plikusas, Doc., Dr.
102 (MIF-Naug.)
10:00 10:15 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis) (PASKAITA)
Irmantas Radavičius, Lekt.
102 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis) (PASKAITA)
Irmantas Radavičius, Lekt.
102 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis) (PASKAITA)
Irmantas Radavičius, Lekt.
102 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis) (PASKAITA)
Irmantas Radavičius, Lekt.
102 (MIF-Naug.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Irmantas Radavičius, Lekt.
10 (MIF-Šalt.)

12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 12,21
Olga Kudirkienė, Lekt.
302 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 12,21
Olga Kudirkienė, Lekt.
302 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algebra ir geometrija II/II d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Laima Kaziulytė, J. Asist.
307 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
413 (MIF-Naug.)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
413 (MIF-Naug.)
14:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Algebra ir geometrija II/II d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Laima Kaziulytė, J. Asist.
307 (MIF-Naug.)
14:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 32,41
Laura Giniūnienė, Lekt.
113 (MIF-Naug.)
14:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 32,41
Laura Giniūnienė, Lekt.
113 (MIF-Naug.)
16:00
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
08:00
10:00 10:15 - 12:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis) (PASKAITA)
Ieva Mitašiūnaitė-Besson, Asist., Dr.
103 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis) (PASKAITA)
Ieva Mitašiūnaitė-Besson, Asist., Dr.
103 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis) (PASKAITA)
Ieva Mitašiūnaitė-Besson, Asist., Dr.
103 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis) (PASKAITA)
Ieva Mitašiūnaitė-Besson, Asist., Dr.
103 (MIF-Didl.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 11
Vilma Vaskelaitė, Lekt.
418 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Linas Litvinas, J. Asist.
316 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Audrius Šaikūnas, J. Asist.
319 (MIF-Didl.)

12:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Rimantas Kybartas, Lekt., Dr.
321 (MIF-Didl.)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Linas Litvinas, J. Asist.
316 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 22
Vilma Vaskelaitė, Lekt.
418 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Rimantas Kybartas, Lekt., Dr.
321 (MIF-Didl.)

14:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Audrius Šaikūnas, J. Asist.
319 (MIF-Didl.)
16:00
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Ieva Mitašiūnaitė-Besson, Asist., Dr.
317 (MIF-Didl.)
10:00 10:15 - 12:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis) (PRATYBOS)
Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
410 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Ieva Mitašiūnaitė-Besson, Asist., Dr.
317 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Irmantas Radavičius, Lekt.
10 (MIF-Šalt.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Audrius Šaikūnas, J. Asist.
317 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis) (PRATYBOS)
Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
410 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 31
Laura Giniūnienė, Lekt.
113 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Irmantas Radavičius, Lekt.
10 (MIF-Šalt.)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 11
Vilma Vaskelaitė, Lekt.
418 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Audrius Šaikūnas, J. Asist.
317 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Irmantas Radavičius, Lekt.
10 (MIF-Šalt.)
14:00 - 16:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 42
Laura Giniūnienė, Lekt.
113 (MIF-Naug.)
16:00 16:00 - 18:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 22
Vilma Vaskelaitė, Lekt.
418 (MIF-Didl.)
16:00 - 18:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 42
Laura Giniūnienė, Lekt.
113 (MIF-Naug.)
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 12,21
Olga Kudirkienė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)
08:30 - 10:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 12,21
Olga Kudirkienė, Lekt.
105 (MIF-Naug.)
08:30 - 10:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 32,41
Laura Giniūnienė, Lekt.
113 (MIF-Naug.)
08:30 - 10:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 32,41
Laura Giniūnienė, Lekt.
113 (MIF-Naug.)
10:00 10:15 - 12:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
413 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos) Pogrupiai: 31
Laura Giniūnienė, Lekt.
113 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Irmantas Radavičius, Lekt.
10 (MIF-Šalt.)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Irmantas Radavičius, Lekt.
10 (MIF-Šalt.)
12:00 - 14:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis) (PRATYBOS)
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
413 (MIF-Naug.)
14:00
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00