mif-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas

MIF-Šalt.
2018.02.05 -- 2018.02.11


Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
1
10 08:30 - 10:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Darius Baronas, Lekt., Dr.
14:00 - 16:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
11 08:30 - 10:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Asta Vaitkevičienė, Lekt., Dr.
10:15 - 12:00
Skaitiniai metodai I/II d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr.

Gailė Paukštaitė, J. Asist.
12:00 - 14:00
Informatika (Privalomasis)
MMT 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Tomas Plankis, Asist., Dr.

12:00 - 14:00
Objektinis programavimas su Python (Pasirenkamasis)
STA 2 k. 1 gr.
STA 3 k. 1 gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Informatika (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Tomas Plankis, Asist., Dr.
12 12:00 - 14:00
Informatika (Privalomasis)
MMT 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Informatika (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Lygiagretieji skaičiavimai (Privalomasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
13 08:30 - 10:00
UNIX operacinės sistemos (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Arūnas Šaltis, Lekt., Dr.

08:30 - 10:00
UNIX operacinės sistemos (Privalomasis)
IT 1 k. 3 gr.

Arūnas Šaltis, Lekt., Dr.
10:15 - 12:00
Statistikos įvadas (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
Mantautas Rimkus, Lab.
12:00 - 14:00
UNIX operacinės sistemos (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Arūnas Šaltis, Lekt., Dr.

12:00 - 14:00
UNIX operacinės sistemos (Privalomasis)
IT 1 k. 2 gr.

Arūnas Šaltis, Lekt., Dr.
14:00 - 16:00
UNIX operacinės sistemos (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Arūnas Šaltis, Lekt., Dr.

14:00 - 16:00
UNIX operacinės sistemos (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr.

Arūnas Šaltis, Lekt., Dr.
14 10:15 - 12:00
Statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 2 gr.

Vytautas Maniušis, Lekt.
12:00 - 14:00
Statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 3 gr.

Vytautas Maniušis, Lekt.
14:00 - 16:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Dalė Dzemydienė, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 18:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Dalė Dzemydienė, Prof., Dr. (HP)
18:00 - 20:00
Praktinė informatika (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr.

Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, J. Asist.
2
3 16:00 - 18:00
Matematinė statistika (Privalomasis)
STA 2 k. 1 gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
4
6
7
8
Video konf. 10:00 - 14:00
Statistika (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Jurgita Markevičiūtė, Asist., Dr.
10:00 - 14:00
Statistika (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Jurgita Markevičiūtė, Asist., Dr.
15:00 - 18:00
Prognostinė analizė (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

Jurgita Markevičiūtė, Asist., Dr.

15:00 - 18:00
Prognostinė analizė (Pasirenkamasis)
DM 1 k. 1 gr.

Jurgita Markevičiūtė, Asist., Dr.
15:00 - 18:00
Prognostinė analizė (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

Jurgita Markevičiūtė, Asist., Dr.

15:00 - 18:00
Prognostinė analizė (Pasirenkamasis)
DM 1 k. 1 gr.

Jurgita Markevičiūtė, Asist., Dr.
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
1
10 08:30 - 10:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Darius Baronas, Lekt., Dr.
10:15 - 12:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 1

Darius Baronas, Lekt., Dr.
12:00 - 14:00
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Irmantas Radavičius, Lekt.
14:00 - 16:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Linas Litvinas, J. Asist.
16:00 - 18:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Linas Litvinas, J. Asist.
11 10:15 - 12:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 2

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 2

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Skaitiniai metodai I/II d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 2 gr.

Gailė Paukštaitė, J. Asist.
16:00 - 18:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Asta Vaitkevičienė, Lekt., Dr.
18:00 - 20:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Asta Vaitkevičienė, Lekt., Dr.
12 08:30 - 10:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 2

Ramūnas Dzindzalieta, Lekt., Dr.
10:15 - 12:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 2

Ramūnas Dzindzalieta, Lekt., Dr.
12:00 - 14:00
Diferencialinės ir integralinės lygtys (Privalomasis)
FDM 2 k. 2 gr.

Aleksas Domarkas, Asist., Dr.
13 10:15 - 12:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Remigijus Paulavičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
12:00 - 14:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Remigijus Paulavičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
14:00 - 16:00
Duomenų saugyklų technologijos (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

Ramūnas Markauskas, Lekt.

14:00 - 16:00
Duomenų saugyklų technologijos (Pasirenkamasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Ramūnas Markauskas, Lekt.
18:00 - 20:00
Duomenų saugyklų technologijos (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

Ramūnas Markauskas, Lekt.

18:00 - 20:00
Duomenų saugyklų technologijos (Pasirenkamasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Ramūnas Markauskas, Lekt.
14 10:15 - 12:00
Vizualus programavimas (Pasirenkamasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 1 gr.

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Elektroniniai duomenų tinklai ir duomenų vizualizacija (Privalomasis)
IT 2 k. 4 gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Elektroniniai duomenų tinklai ir duomenų vizualizacija (Privalomasis)
IT 2 k. 3 gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
16:00 - 20:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PKI 1 k. 1 gr.

Arūnas Janeliūnas, Partn. Doc.

16:00 - 20:00
Objektinis programavimas JAVA (Pasirenkamasis)
STA 2 k. 1 gr.
STA 3 k. 1 gr.

Arūnas Janeliūnas, Partn. Doc.
16:00 - 20:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PKI 1 k. 1 gr.

Arūnas Janeliūnas, Partn. Doc.

16:00 - 20:00
Objektinis programavimas JAVA (Pasirenkamasis)
STA 2 k. 1 gr.
STA 3 k. 1 gr.

Arūnas Janeliūnas, Partn. Doc.
2
3 14:00 - 17:00
Bajeso statistika (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
14:00 - 17:00
Bajeso statistika (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
4 08:30 - 10:00
Duomenų analizė (Privalomasis)
IT 2 k. 2 gr.

Aistė Elijio, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Duomenų analizė (Privalomasis)
IT 2 k. 3 gr.

Aistė Elijio, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Duomenų analizė (Privalomasis)
IT 2 k. 4 gr.

Aistė Elijio, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Gyvybės draudimas. Sveikatos draudimas (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
16:00 - 19:00
Gyvybės draudimas. Sveikatos draudimas (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
6 16:00 - 18:00
Programų sistemų kūrimas (Privalomasis)
PS 3 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Vaidas Jusevičius, Partn. Doc.
7 08:30 - 10:00
Programų sistemų kūrimas (Privalomasis)
PS 3 k. 6 gr. Pogrupiai: 1

Donatas Kimutis, Lab.
10:15 - 12:00
Programų sistemų kūrimas (Privalomasis)
PS 3 k. 5 gr. Pogrupiai: 1

Donatas Kimutis, Lab.
8
Video konf. 14:00 - 17:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 4 gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
14:00 - 17:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 4 gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
1
10 14:00 - 16:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Pasirenkamasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Oleg Mirzianov, J. Asist.

14:00 - 16:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Pasirenkamasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Oleg Mirzianov, J. Asist.
11 12:00 - 14:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Martynas Sabaliauskas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Pasirenkamasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Oleg Mirzianov, J. Asist.

14:00 - 16:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Pasirenkamasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Oleg Mirzianov, J. Asist.
16:00 - 18:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Martynas Sabaliauskas, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2 k. 4 gr. Pogrupiai: 1

Viktor Kiško, Lekt.
12 08:30 - 11:00
Optimizavimo metodai (Pasirenkamasis)
STA 2 k. 1 gr.
STA 3 k. 1 gr.

Aleksas Domarkas, Asist., Dr.
08:30 - 11:00
Optimizavimo metodai (Pasirenkamasis)
STA 2 k. 1 gr.
STA 3 k. 1 gr.

Aleksas Domarkas, Asist., Dr.
12:00 - 15:00
Lošimų teorija (Pasirenkamasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Aleksas Domarkas, Asist., Dr.
12:00 - 15:00
Lošimų teorija (Pasirenkamasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Aleksas Domarkas, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Skaitiniai metodai (Pasirenkamasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Rokas Astrauskas, J. Asist.
13 12:00 - 14:00
Buhalterinė apskaita (Pasirenkamasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Stasys Peldžius, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Didžiųjų duomenų analizė (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Buhalterinė apskaita (Pasirenkamasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Stasys Peldžius, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Pasirenkamasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Oleg Mirzianov, J. Asist.
14 10:15 - 12:00
Informatika (Privalomasis)
FDM 1 k. 3 gr.

Linas Petkevičius, J. Asist.
12:00 - 14:00
Informatika (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Linas Petkevičius, J. Asist.
14:00 - 16:00
Informatika (Privalomasis)
FDM 1 k. 2 gr.

Linas Petkevičius, J. Asist.
16:00 - 18:00
Finansų ekonometrija (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Agnė Reklaitė, Lekt., Dr.
2
3
4 16:00 - 18:00
Didžiųjų duomenų analizė (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
6
7
8
Video konf. 12:00 - 15:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 5 gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
12:00 - 15:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 5 gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
Ketvirtadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
1
10 10:15 - 12:00
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Irmantas Radavičius, Lekt.
12:00 - 14:00
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis)
INF 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 2

Irmantas Radavičius, Lekt.
14:00 - 16:00
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Irmantas Radavičius, Lekt.
11
12 12:00 - 14:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Remigijus Paulavičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
14:00 - 16:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Remigijus Paulavičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
13 08:30 - 10:00
Statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr.

Vytautas Maniušis, Lekt.
10:15 - 12:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr.

Oleg Mirzianov, J. Asist.
12:00 - 14:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
MMT 2 k. 2 gr.

Oleg Mirzianov, J. Asist.
16:00 - 18:00
Biometrija (Privalomasis)
BIO 3 k. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
14 08:30 - 10:00
Praktinė informatika (Privalomasis)
FDM 2 k. 2 gr.

Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, J. Asist.
10:15 - 12:00
Praktinė informatika (Privalomasis)
FDM 2 k. 3 gr.

Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, J. Asist.
12:00 - 15:30
Programavimas PYTHON kalba (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
12:00 - 15:30
Programavimas PYTHON kalba (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
2
3
4
6
7
8
Video konf. 08:30 - 12:00
Biomedicinos duomenų analizė (Privalomasis)
BIO 3 k. 1 gr.

Juozas Gordevičius, M. Darbuot., Dr.
08:30 - 12:00
Biomedicinos duomenų analizė (Privalomasis)
BIO 3 k. 1 gr.

Juozas Gordevičius, M. Darbuot., Dr.
Penktadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
1
10 10:15 - 12:00
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis)
INF 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 1

Irmantas Radavičius, Lekt.
12:00 - 14:00
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis)
INF 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Irmantas Radavičius, Lekt.
11
12
13
14 14:00 - 17:00
Pensijų fondai (Pasirenkamasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
14:00 - 17:00
Pensijų fondai (Pasirenkamasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
2
3 08:30 - 10:00
Imčių metodai (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

08:30 - 10:00
Imčių metodai (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

08:30 - 10:00
Imčių metodai (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

08:30 - 10:00
Imčių metodai (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Imčių metodai (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

10:15 - 12:00
Imčių metodai (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

10:15 - 12:00
Imčių metodai (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

10:15 - 12:00
Imčių metodai (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
4 08:30 - 10:00
Imčių metodai (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

08:30 - 10:00
Imčių metodai (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

08:30 - 10:00
Imčių metodai (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

08:30 - 10:00
Imčių metodai (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Imčių metodai (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

10:15 - 12:00
Imčių metodai (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

10:15 - 12:00
Imčių metodai (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

10:15 - 12:00
Imčių metodai (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
6
7
8
Video konf. 08:30 - 12:00
Kompiuterinė technika (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
08:30 - 12:00
Kompiuterinė technika (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
Šeštadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
1
10
11
12
13
14
2
3
4
6
7
8
Video konf.
Sekmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
1
10
11
12
13
14
2
3
4
6
7
8
Video konf.