mif-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas

MIF-Naug.
2018.03.05 -- 2018.03.11


Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 10:15 - 12:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
15:30 - 18:00
Papildomas matematikos kursas (Laisvasis)
Nekreditinės tvarkaraštis

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
15:30 - 18:00
Papildomas matematikos kursas (Laisvasis)
Nekreditinės tvarkaraštis

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
102
103 10:15 - 12:00
UNIX operacinės sistemos (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Arūnas Šaltis, Lekt., Dr.
14:00 - 16:00
Diferencialinės ir integralinės lygtys (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Olga Štikonienė, Prof., Dr.
105 14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Asta Statkevičienė, Lekt.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Asta Statkevičienė, Lekt.
107
109 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Ovidiu Ivancu, Lekt., Dr.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Ovidiu Ivancu, Lekt., Dr.
111 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Jurgita Kašelionytė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. 2 gr. Pogrupiai: 12,21

Jurgita Kašelionytė, Lekt.
18:00 - 20:00
Asimptotinė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr. 1 gr. 1 gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
113 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Laura Giniūnienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Laura Giniūnienė, Lekt.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Laura Giniūnienė, Lekt.
116 15:00 - 18:00
Finansų ekonometrija (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
15:00 - 18:00
Finansų ekonometrija (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
201 12:00 - 14:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr.

Dalė Dzemydienė, Prof., Dr. (HP)
14:00 - 16:00
Aktuarinė matematika (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: FDM 1 + FDM 2/1
203 08:30 - 12:00
Papildomi matematinės analizės skyriai (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr. 2 gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
08:30 - 12:00
Papildomi matematinės analizės skyriai (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr. 2 gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Skaičių teorija (Privalomasis)
MMT 3 k. 1 gr. 2 gr.

Aivaras Novikas, Asist., Dr.
300 12:00 - 14:00
Laiko eilutės (Privalomasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
14:00 - 16:00
Laiko eilutės (Privalomasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Vytautas Maniušis, Lekt.
16:00 - 20:00
Diskretaus pasirinkimo modeliai (Privalomasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:00
Diskretaus pasirinkimo modeliai (Privalomasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
301 08:30 - 10:00
Skaitiniai metodai I/II d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr. 2 gr.

Olga Štikonienė, Prof., Dr.
10:15 - 12:00
Informatika (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr. 2 gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.

10:15 - 12:00
Objektinis programavimas su Python (Pasirenkamasis)
STA 2 k. 1 gr.
STA 3 k. 1 gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Praktinė informatika (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, J. Asist.
302 16:00 - 18:00
Lygiagretieji skaičiavimai (Privalomasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
303 08:30 - 10:00
Statistikos įvadas (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 2 gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Aktuarinė matematika (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Ne gyvybės draudimo modeliai (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Julius Damarackas, Asist., Dr.
304 10:15 - 12:00
Makroekonomika (Privalomasis)
FDM 2 k. 3 gr.

Povilas Gylys, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Makroekonomika (Privalomasis)
FDM 2 k. 2 gr.

Povilas Gylys, Prof., Habil. dr.
14:00 - 16:00
Makroekonomika (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Povilas Gylys, Prof., Habil. dr.
306
307 14:00 - 16:00
Ne gyvybės draudimo modeliai (Privalomasis)
FDM 3 k. 3 gr.

Julius Damarackas, Asist., Dr.
309
311 14:00 - 16:00
Matematinė statistika (Privalomasis)
STA 2 k. 1 gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
312 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr.

Ieva Stasiūnaitė, J. Asist.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 2 gr.

Ieva Stasiūnaitė, J. Asist.
400
405
409 16:00 - 18:00
Finansų matematika (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.

16:00 - 18:00
Finansų matematika (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
18:00 - 20:45
Investicijų planavimas (Pasirenkamasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
18:00 - 20:45
Investicijų planavimas (Pasirenkamasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
411 10:15 - 12:00
Diferencialinės lygtys II/II d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 2 gr.

Olga Štikonienė, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Diferencialinės lygtys II/II d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr.

Olga Štikonienė, Prof., Dr.
18:00 - 20:45
Rizikos valdymas (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.

18:00 - 20:45
Rizikos valdymas (Pasirenkamasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
18:00 - 20:45
Rizikos valdymas (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.

18:00 - 20:45
Rizikos valdymas (Pasirenkamasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
413 12:00 - 14:00
Matematika informatikams II/III d. (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr.

Severinas Zubė, Doc., Dr.
415 12:00 - 14:00
Skaičių teorija (Privalomasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Aivaras Novikas, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Skaičių teorija (Privalomasis)
MMT 3 k. 2 gr.

Aivaras Novikas, Asist., Dr.
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 08:30 - 10:00
Algebra (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Programų sistemų kūrimas (Privalomasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Programų sistemų kūrimas (Privalomasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Vaidas Jusevičius, Partn. Doc.
102 08:30 - 10:00
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Aleksandras Ernestas Plikusas, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Irmantas Radavičius, Lekt.
103 10:15 - 12:00
Matematinė analizė II/III d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.
16:00 - 18:00
Duomenų saugyklų technologijos (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

Ramūnas Markauskas, Lekt.

16:00 - 18:00
Duomenų saugyklų technologijos (Pasirenkamasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Ramūnas Markauskas, Lekt.
18:00 - 20:00
Duomenų saugyklų technologijos (Pasirenkamasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Ramūnas Markauskas, Lekt.

18:00 - 20:00
Duomenų saugyklų technologijos (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

Ramūnas Markauskas, Lekt.
105 10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Asta Statkevičienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 22

Asta Statkevičienė, Lekt.
14:00 - 17:00
Bajeso statistika (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
14:00 - 17:00
Bajeso statistika (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
107
109 08:30 - 10:00
Vizualus programavimas (Pasirenkamasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 1 gr.

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 3 gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
111 10:15 - 12:00
UNIX operacinės sistemos (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Arūnas Šaltis, Lekt., Dr.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. 2 gr. Pogrupiai: 12,21

Jurgita Kašelionytė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 42

Jurgita Kašelionytė, Lekt.
19:00 - 20:45
Finansų matematika (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.

19:00 - 20:45
Finansų matematika (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
19:00 - 20:45
Finansų matematika (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.

19:00 - 20:45
Finansų matematika (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
113 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Laura Giniūnienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr. 4 gr. Pogrupiai: 32,41

Laura Giniūnienė, Lekt.
116
201 08:30 - 10:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr.

Remigijus Paulavičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
203
300 11:00 - 15:00
Eksperimentinė ekonomika (Privalomasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Saulė Skripkauskienė, Lekt.
11:00 - 15:00
Eksperimentinė ekonomika (Privalomasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Saulė Skripkauskienė, Lekt.
11:00 - 15:00
Eksperimentinė ekonomika (Privalomasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Saulė Skripkauskienė, Lekt.
16:00 - 19:00
Elgsenos ekonomika (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Tautvydas Marčiulaitis, Lekt.
16:00 - 19:00
Elgsenos ekonomika (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Tautvydas Marčiulaitis, Lekt.
301 08:30 - 10:00
Matematinė analizė II/III d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr. 2 gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Diferencialinės lygtys II/II d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr. 2 gr.

Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Mato ir integralo teorija (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr. 2 gr.

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
16:00 - 20:00
Elektroninės komercijos technologijų pagrindai (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Saulius Minkevičius, Prof., Dr.
16:00 - 20:00
Elektroninės komercijos technologijų pagrindai (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Saulius Minkevičius, Prof., Dr.
302 10:15 - 12:00
Anglų kalba I/II d. (specialybės) (Privalomasis)
EKO 1 k. 2 gr.

Olga Kudirkienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. 2 gr. Pogrupiai: 12,21

Olga Kudirkienė, Lekt.
16:00 - 21:00
Dalinių išvestinių diferencialinės lygtys (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Konstantinas Pileckas, Prof., Habil. dr.

16:00 - 21:00
Dalinių išvestinių diferencialinės lygtys (Privalomasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Konstantinas Pileckas, Prof., Habil. dr.
16:00 - 21:00
Dalinių išvestinių diferencialinės lygtys (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Konstantinas Pileckas, Prof., Habil. dr.

16:00 - 21:00
Dalinių išvestinių diferencialinės lygtys (Privalomasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Konstantinas Pileckas, Prof., Habil. dr.
16:00 - 21:00
Dalinių išvestinių diferencialinės lygtys (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Konstantinas Pileckas, Prof., Habil. dr.

16:00 - 21:00
Dalinių išvestinių diferencialinės lygtys (Privalomasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Konstantinas Pileckas, Prof., Habil. dr.
303 10:15 - 12:00
Duomenų analizė (Privalomasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Aistė Elijio, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Finansinė analizė (Pasirenkamasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Audrius Linartas, Partn. Prof.
17:00 - 20:00
Finansinė analizė (Pasirenkamasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Audrius Linartas, Partn. Prof.
304 10:15 - 12:00
Algebra (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Algebra (Privalomasis)
FDM 1 k. 2 gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Mato ir integralo teorija (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr.

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
16:00 - 18:00
Mato ir integralo teorija (Privalomasis)
MMT 2 k. 2 gr.

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
306 10:15 - 12:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
PS 1 k. 4 gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
307 12:00 - 14:00
Algebra ir geometrija II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr.

Laima Kaziulytė, J. Asist.
14:00 - 16:00
Algebra ir geometrija II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 2 gr.

Laima Kaziulytė, J. Asist.
16:00 - 20:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
MA 1 k. 1 gr.

Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
MA 1 k. 1 gr.

Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
309 10:15 - 12:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 2 gr.

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr.

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Atsitiktiniai procesai (Privalomasis)
FDM 3 k. 3 gr.

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
311 14:00 - 16:00
Matematinė statistika (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
312 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 51

Rasa Stalnionytė, Lekt.
17:00 - 20:00
Ekonometrinė rinkos struktūrų analizė (Pasirenkamasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Raimondas Malukas, Lekt., Dr.
17:00 - 20:00
Ekonometrinė rinkos struktūrų analizė (Pasirenkamasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Raimondas Malukas, Lekt., Dr.
400 09:00 - 14:00
Praktinė ekonometrija II/II d. (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Andrius Buteikis, J. Asist.
09:00 - 14:00
Praktinė ekonometrija II/II d. (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Andrius Buteikis, J. Asist.
09:00 - 14:00
Praktinė ekonometrija II/II d. (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Andrius Buteikis, J. Asist.
405 10:15 - 12:00
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr.

Aleksandras Ernestas Plikusas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Harmoninė analizė (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr. 2 gr.

Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
14:00 - 16:00
Harmoninė analizė (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr. 2 gr.

Olga Štikonienė, Prof., Dr.
409 08:30 - 12:00
Variacinis skaičiavimas ir optimalus valdymas (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr. 2 gr.

Stasys Rutkauskas, Doc., Dr. (HP)
08:30 - 12:00
Variacinis skaičiavimas ir optimalus valdymas (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr. 2 gr.

Stasys Rutkauskas, Doc., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Diferencialinės ir integralinės lygtys (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr.

Olga Štikonienė, Prof., Dr.
16:00 - 19:00
Akademinis rašymas (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Aistė Elijio, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Akademinis rašymas (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Aistė Elijio, Doc., Dr.
411 10:15 - 12:00
Matematinė analizė II/III d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė II/III d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 2 gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Gyvybės draudimas. Sveikatos draudimas (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
16:00 - 19:00
Gyvybės draudimas. Sveikatos draudimas (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
413 12:00 - 14:00
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 4 gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
415 10:15 - 14:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
STA 2 k. 1 gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
10:15 - 14:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
STA 2 k. 1 gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinė analizė II/III d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Matematinė analizė II/III d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 3 gr.

Vilius Jurgelevičius, J. Asist.
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102 08:30 - 11:00
Fizika informatikams (Pasirenkamasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Tomas Šalkus, Doc., Dr.
08:30 - 11:00
Fizika informatikams (Pasirenkamasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Tomas Šalkus, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Kompleksinio kintamojo funkcijų teorija (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr. 2 gr.

Ramūnas Garunkštis, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 16:00
Kompleksinio kintamojo funkcijų teorija (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr. 2 gr.

Ramūnas Garunkštis, Prof., Dr. (HP)
103 08:30 - 12:00
Elektronikos fizikiniai pagrindai (Pasirenkamasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Liudas Tumonis, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
08:30 - 12:00
Elektronikos fizikiniai pagrindai (Pasirenkamasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Liudas Tumonis, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
14:00 - 16:00
Buhalterinė apskaita (Pasirenkamasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Stasys Peldžius, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Pasirenkamasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Oleg Mirzianov, J. Asist.

16:00 - 18:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr. 2 gr.
PKI 1 k. 1 gr.

Oleg Mirzianov, J. Asist.
105
107
109 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr.

Ieva Stasiūnaitė, J. Asist.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 2 gr.

Ieva Stasiūnaitė, J. Asist.
111 17:00 - 20:00
Gyvybės draudimas. Sveikatos draudimas (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Gintaras Bakštys, Partn. Prof., Dr.
17:00 - 20:00
Gyvybės draudimas. Sveikatos draudimas (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Gintaras Bakštys, Partn. Prof., Dr.
113
116 13:00 - 16:00
Kompiuterinis kreivių ir paviršių modeliavimas (Pasirenkamasis)
KM 1 k. 1 gr.

Kęstutis Karčiauskas, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Kompiuterinis kreivių ir paviršių modeliavimas (Pasirenkamasis)
KM 1 k. 1 gr.

Kęstutis Karčiauskas, Doc., Dr.
201 14:00 - 16:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr.

Martynas Sabaliauskas, Asist., Dr.
203 12:00 - 16:00
Monte Karlo metodas (Pasirenkamasis)
BIO 3 k. 1 gr. 3 gr.
STA 2 k. 1 gr.
STA 3 k. 1 gr.

Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: Vasario ir kovo mėn.

12:00 - 16:00
Statistinis modeliavimas (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: Vasario ir kovo mėn.
12:00 - 16:00
Monte Karlo metodas (Pasirenkamasis)
BIO 3 k. 1 gr. 3 gr.
STA 2 k. 1 gr.
STA 3 k. 1 gr.

Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: Vasario ir kovo mėn.

12:00 - 16:00
Statistinis modeliavimas (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: Vasario ir kovo mėn.
16:00 - 18:00
Monte Karlo metodas (Pasirenkamasis)
BIO 3 k. 1 gr. 3 gr.
STA 2 k. 1 gr.
STA 3 k. 1 gr.

Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)

16:00 - 18:00
Statistinis modeliavimas (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
300 08:30 - 12:00
Šiuolaikinė ekonominė mintis (Pasirenkamasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.

08:30 - 12:00
Šiuolaikinė ekonominė mintis (Privalomasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
08:30 - 12:00
Šiuolaikinė ekonominė mintis (Pasirenkamasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.

08:30 - 12:00
Šiuolaikinė ekonominė mintis (Privalomasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Skaitiniai metodai (Pasirenkamasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Rokas Astrauskas, J. Asist.
16:00 - 18:00
Programų sistemų kūrimo metodai ir įrankiai (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Viktoras Golubevas, Lekt.
18:00 - 20:00
Programų sistemų kūrimo metodai ir įrankiai (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Viktoras Golubevas, Lekt.
301 10:15 - 12:00
Matematinė analizė II/III d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr. 2 gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Programų sistemų kūrimo metodai ir įrankiai (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.

Viktoras Golubevas, Lekt.
16:00 - 20:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
302 08:30 - 11:00
Optimizavimo metodai (Pasirenkamasis)
STA 2 k. 1 gr.
STA 3 k. 1 gr.

Aleksas Domarkas, Asist., Dr.
08:30 - 11:00
Optimizavimo metodai (Pasirenkamasis)
STA 2 k. 1 gr.
STA 3 k. 1 gr.

Aleksas Domarkas, Asist., Dr.
12:00 - 15:00
Lošimų teorija (Pasirenkamasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Aleksas Domarkas, Asist., Dr.
12:00 - 15:00
Lošimų teorija (Pasirenkamasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Aleksas Domarkas, Asist., Dr.
16:00 - 20:00
Diferencialinių lygčių skaitiniai sprendimo metodai (Pasirenkamasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:00
Diferencialinių lygčių skaitiniai sprendimo metodai (Pasirenkamasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
303 10:15 - 14:00
Ekonomikos pradmenys (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 2 gr.

Povilas Gylys, Prof., Habil. dr.
10:15 - 14:00
Ekonomikos pradmenys (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 2 gr.

Povilas Gylys, Prof., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Įvadas i Galua teoriją (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr. 2 gr.

Paulius Drungilas, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Įvadas i Galua teoriją (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr. 2 gr.

Paulius Drungilas, Doc., Dr.
304 10:15 - 12:00
Algebra (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Algebra (Privalomasis)
FDM 1 k. 3 gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Algebra (Privalomasis)
EKO 1 k. 2 gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
306
307 18:00 - 20:00
Magistro darbo tyrimo seminaras (Privalomasis)
MAT 2 k. 1 gr.

Eugenijus Manstavičius, Prof., Habil. dr.
309 08:30 - 10:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr.

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
11:00 - 16:00
Matematinės fizikos lygtys (Privalomasis)
MMT 3 k. 1 gr. 2 gr.

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
11:00 - 16:00
Matematinės fizikos lygtys (Privalomasis)
MMT 3 k. 1 gr. 2 gr.

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
11:00 - 16:00
Matematinės fizikos lygtys (Privalomasis)
MMT 3 k. 1 gr. 2 gr.

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
16:00 - 20:00
Statistinių sprendimų teorija (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.

16:00 - 20:00
Statistinių sprendimų teorija (Privalomasis)
STA 2 k. 1 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.
16:00 - 20:00
Statistinių sprendimų teorija (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.

16:00 - 20:00
Statistinių sprendimų teorija (Privalomasis)
STA 2 k. 1 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.
311
312 18:00 - 20:45
Lošimų teorija (Pasirenkamasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Dmitrij Celov, Asist., Dr.
18:00 - 20:45
Lošimų teorija (Pasirenkamasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Dmitrij Celov, Asist., Dr.
400
405 12:00 - 14:00
Finansiniai skaičiavimai (Privalomasis)
FDM 1 k. 2 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Finansiniai skaičiavimai (Privalomasis)
FDM 1 k. 3 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
409 11:00 - 16:00
Atsitiktiniai procesai (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
11:00 - 16:00
Atsitiktiniai procesai (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
11:00 - 16:00
Atsitiktiniai procesai (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
411 12:00 - 14:00
Matematinė analizė II/III d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 2 gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinė analizė II/III d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
413
415 14:00 - 16:00
Matematinė analizė II/III d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Matematinė analizė II/III d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 2 gr.

Gediminas Bagdonas, J. Asist.
Ketvirtadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 08:30 - 10:00
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.

Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
10:15 - 12:00
Profesionalumas ir etika (Privalomasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Profesionalumas ir etika (Privalomasis)
PS 3 k. 3 gr. 4 gr.

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
Komentarai: PS 3 + PS 4
15:00 - 18:00
Muzika ir matematika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Giedrius Alkauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
15:00 - 18:00
Muzika ir matematika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Giedrius Alkauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
102 10:15 - 12:00
Informatika (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Finansiniai skaičiavimai (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
103 10:15 - 13:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr. 2 gr.

Paulius Drungilas, Doc., Dr.
10:15 - 13:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr. 2 gr.

Paulius Drungilas, Doc., Dr.
14:00 - 18:00
Įvadas į algebrinę skaičių teoriją (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr. 2 gr.

Paulius Drungilas, Doc., Dr.
14:00 - 18:00
Įvadas į algebrinę skaičių teoriją (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr. 2 gr.

Paulius Drungilas, Doc., Dr.
105 10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Asta Statkevičienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Asta Statkevičienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Ovidiu Ivancu, Lekt., Dr.
107
109 14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 2 gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
111 12:00 - 14:00
Anglų kalba I/II d. (specialybės) (Privalomasis)
EKO 1 k. 2 gr.

Olga Kudirkienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Anglų kalba I/II d. (specialybės) (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr.

Olga Kudirkienė, Lekt.
16:00 - 20:00
Asimptotinė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr. 1 gr. 1 gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Asimptotinė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr. 1 gr. 1 gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
113 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 31

Laura Giniūnienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 42

Laura Giniūnienė, Lekt.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 42

Laura Giniūnienė, Lekt.
116
201 10:15 - 12:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr.

Remigijus Paulavičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
14:00 - 16:00
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis)
EKO 1 k. 2 gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
203 10:15 - 12:00
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Aktuarinė matematika (Privalomasis)
FDM 3 k. 2 gr. 3 gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: FDM 2/2 + FDM 3
300 13:00 - 16:00
Biometrija (Privalomasis)
BIO 3 k. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Biometrija (Privalomasis)
BIO 3 k. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
301 09:00 - 12:00
Finansinių rizikų valdymas (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Finansinių rizikų valdymas (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Matematika informatikams II/III d. (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Severinas Zubė, Doc., Dr.
302
303 09:00 - 12:00
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 2 gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
09:00 - 12:00
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 2 gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Loginio mąstymo ir kūrybingumo strategijos ne matematikams (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Loginio mąstymo ir kūrybingumo strategijos ne matematikams (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
304
306 10:15 - 12:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
307 12:00 - 14:00
Kompleksinio kintamojo funkcijų teorija (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Kompleksinio kintamojo funkcijų teorija (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
16:00 - 20:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
MA 1 k. 1 gr.

Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
MA 1 k. 1 gr.

Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
309 08:30 - 12:00
Fizika (Privalomasis)
MMT 3 k. 1 gr. 2 gr.

Kęstutis Arlauskas, Prof., Dr. (HP)
08:30 - 12:00
Fizika (Privalomasis)
MMT 3 k. 1 gr. 2 gr.

Kęstutis Arlauskas, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Eugenijus Manstavičius, Prof., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Eugenijus Manstavičius, Prof., Habil. dr.
311
312 14:00 - 17:00
Statistiniai modeliai medicinoje (Pasirenkamasis)
STA 3 k. 1 gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
14:00 - 17:00
Statistiniai modeliai medicinoje (Pasirenkamasis)
STA 3 k. 1 gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
400
405
409 08:30 - 10:00
Diferencialinės ir integralinės lygtys (Privalomasis)
FDM 2 k. 3 gr.

Olga Štikonienė, Prof., Dr.
10:15 - 12:00
Diferencialinės ir integralinės lygtys (Privalomasis)
FDM 2 k. 2 gr.

Olga Štikonienė, Prof., Dr.
16:00 - 20:00
Rizikos teorija (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:00
Rizikos teorija (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
411 10:15 - 12:00
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr.

Vytautas Maniušis, Lekt.
12:00 - 14:00
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr.

Vytautas Maniušis, Lekt.
16:00 - 20:00
Rizikos teorija (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:00
Rizikos teorija (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
413 10:15 - 12:00
Matematika informatikams II/III d. (Privalomasis)
IT 1 k. 2 gr.

Severinas Zubė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Matematika informatikams II/III d. (Privalomasis)
IT 1 k. 3 gr.

Severinas Zubė, Doc., Dr.
415 08:30 - 10:00
Matematinė analizė II/III d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 3 gr.

Vilius Jurgelevičius, J. Asist.
14:00 - 16:00
Finansiniai skaičiavimai (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Matematinė analizė II/III d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 2 gr.

Gediminas Bagdonas, J. Asist.
Penktadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102 09:00 - 12:00
Makroekonomika (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Povilas Gylys, Prof., Habil. dr.
09:00 - 12:00
Makroekonomika (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Povilas Gylys, Prof., Habil. dr.
12:00 - 16:00
Vadybos pagrindai (Pasirenkamasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Darius Ruželė, J. Asist.
12:00 - 16:00
Vadybos pagrindai (Pasirenkamasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Darius Ruželė, J. Asist.
103 08:30 - 12:00
Informatikos teisė (Pasirenkamasis)
PS 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Darius Sauliūnas, Partn. Prof., Dr.
08:30 - 12:00
Informatikos teisė (Pasirenkamasis)
PS 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Darius Sauliūnas, Partn. Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė II/III d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.
16:00 - 19:00
Stochastiniai finansų matematikos modeliai (Pasirenkamasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.

16:00 - 19:00
Stochastiniai finansų matematikos modeliai (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.
16:00 - 19:00
Stochastiniai finansų matematikos modeliai (Pasirenkamasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.

16:00 - 19:00
Stochastiniai finansų matematikos modeliai (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.
105 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. 2 gr. Pogrupiai: 12,21

Olga Kudirkienė, Lekt.
10:15 - 12:00
Anglų kalba I/II d. (specialybės) (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr.

Olga Kudirkienė, Lekt.
107
109 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 2 gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 3 gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
111 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 52

Jurgita Kašelionytė, Lekt.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 42

Jurgita Kašelionytė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 51

Rasa Stalnionytė, Lekt.
113 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr. 4 gr. Pogrupiai: 32,41

Laura Giniūnienė, Lekt.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 31

Laura Giniūnienė, Lekt.
116
201 12:00 - 14:00
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
14:00 - 16:00
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis)
EKO 1 k. 2 gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
203 08:30 - 12:00
Taikomoji statistika (Privalomasis)
MMT 3 k. 1 gr. 2 gr.

Dainius Dzindzalieta, M. Darbuot., Dr.
08:30 - 12:00
Taikomoji statistika (Privalomasis)
MMT 3 k. 1 gr. 2 gr.

Dainius Dzindzalieta, M. Darbuot., Dr.
300
301 16:00 - 20:00
Programų kūrimo proceso vertinimas ir gerinimas (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Programų kūrimo proceso vertinimas ir gerinimas (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
302 14:00 - 18:00
Stochastinės diferencialinės lygtys (Pasirenkamasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Kęstutis Kubilius, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
14:00 - 18:00
Stochastinės diferencialinės lygtys (Pasirenkamasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Kęstutis Kubilius, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
303 09:00 - 12:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr. 2 gr.

Vytautas Stepas, Lekt., Dr.
09:00 - 12:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr. 2 gr.

Vytautas Stepas, Lekt., Dr.
12:00 - 14:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr.

Vytautas Stepas, Lekt., Dr.
14:00 - 16:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
MMT 2 k. 2 gr.

Vytautas Stepas, Lekt., Dr.
304 12:00 - 14:00
Makroekonomika (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr.

Povilas Gylys, Prof., Habil. dr.
306 08:30 - 10:00
Atsitiktiniai procesai (Privalomasis)
FDM 3 k. 2 gr.

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Atsitiktiniai procesai (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr.

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
307 08:30 - 10:00
Ne gyvybės draudimo modeliai (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr.

Julius Damarackas, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Ne gyvybės draudimo modeliai (Privalomasis)
FDM 3 k. 2 gr.

Julius Damarackas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Kompleksinio kintamojo funkcijų teorija (Privalomasis)
MMT 2 k. 2 gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
309
311
312 08:30 - 10:00
Imčių metodai (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

08:30 - 10:00
Imčių metodai (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Imčių metodai (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

10:15 - 12:00
Imčių metodai (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
16:00 - 20:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
400 12:00 - 15:00
Atsitiktiniai procesai (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Dainius Dzindzalieta, M. Darbuot., Dr.
12:00 - 15:00
Atsitiktiniai procesai (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Dainius Dzindzalieta, M. Darbuot., Dr.
405
409 14:00 - 17:00
Pensijų fondai (Pasirenkamasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
14:00 - 17:00
Pensijų fondai (Pasirenkamasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
411 10:15 - 12:00
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr.

Vytautas Maniušis, Lekt.
12:00 - 14:00
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis)
PS 1 k. 4 gr.

Vytautas Maniušis, Lekt.
413 10:15 - 12:00
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 2 gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
415
Šeštadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
103
105
107
109
111
113
116
201
203
300
301
302
303
304
306
307
309
311
312
400
405
409
411
413
415
Sekmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
103
105
107
109
111
113
116
201
203
300
301
302
303
304
306
307
309
311
312
400
405
409
411
413
415