mif-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas

MIF-Didl.
2018.03.05 -- 2018.03.11


Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 10:15 - 12:00
Lygiagretieji skaičiavimai (Privalomasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr.

Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.

10:15 - 12:00
Lygiagretieji skaičiavimai (Pasirenkamasis)
BIO 3 k. 1 gr. 3 gr.

Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Tinklų saugumas (Privalomasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Linas Bukauskas, Doc., Dr.

14:00 - 16:00
Tinklų saugumas (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Linas Bukauskas, Doc., Dr.
102 08:30 - 10:00
Operacinės sistemos (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.

08:30 - 10:00
Operacinės sistemos (Privalomasis)
BIO 3 k. 1 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
BIO 2 k. 1 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 18:00
Kompiuteriniai tinklai (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Eduardas Kutka, Lekt.
103 08:30 - 10:00
Algebra ir geometrija II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Andrius Grigutis, Lekt., Dr.
10:15 - 12:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Eduardas Kutka, Lekt.
109B
202
207
213 17:00 - 20:45
Architektūra grindžiamas projektavimas (Pasirenkamasis)
PS 1 k. 1 gr.

Saulius Gudas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
17:00 - 20:45
Architektūra grindžiamas projektavimas (Pasirenkamasis)
PS 1 k. 1 gr.

Saulius Gudas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
17:00 - 20:45
Architektūra grindžiamas projektavimas (Pasirenkamasis)
PS 1 k. 1 gr.

Saulius Gudas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
303 10:15 - 12:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 6 gr.

Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
15:00 - 20:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveikos projektavimas (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr. 1 gr.

Kristina Lapin, Doc., Dr.
15:00 - 20:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveikos projektavimas (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr. 1 gr.

Kristina Lapin, Doc., Dr.

17:00 - 20:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveikos projektavimas (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

15:00 - 20:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveikos projektavimas (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr. 1 gr.

Kristina Lapin, Doc., Dr.

17:00 - 20:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveikos projektavimas (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

307 08:30 - 10:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveika (Privalomasis)
IT 2 k. 4 gr.

Pijus Kasparaitis, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveika (Privalomasis)
IT 2 k. 3 gr.

Pijus Kasparaitis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveika (Privalomasis)
IT 2 k. 2 gr.

Pijus Kasparaitis, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Kompiuterinė grafika (Pasirenkamasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Rimvydas Krasauskas, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Kompiuterinė grafika (Pasirenkamasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Rimvydas Krasauskas, Doc., Dr.
308 10:15 - 12:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
IT 2 k. 4 gr.

Joana Katina, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
IT 2 k. 3 gr.

Joana Katina, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
MS tvarkaraštis
IT 2 k. 2 gr.

Joana Katina, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr.

Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
310 10:15 - 14:00
Kompiuterių tinklai profesionalams I (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Eduardas Kutka, Lekt.

10:15 - 14:00
Kompiuterių tinklai profesionalams I. Maršrutizavimas (Pasirenkamasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Eduardas Kutka, Lekt.
10:15 - 14:00
Kompiuterių tinklai profesionalams I (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Eduardas Kutka, Lekt.

10:15 - 14:00
Kompiuterių tinklai profesionalams I. Maršrutizavimas (Pasirenkamasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Eduardas Kutka, Lekt.
14:00 - 16:00
Oracle PL/SQL programavimas (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Elita Pakalnickienė, Partn. Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Oracle PL/SQL programavimas (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Elita Pakalnickienė, Partn. Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Oracle PL/SQL programavimas (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Elita Pakalnickienė, Partn. Doc., Dr.
316 08:30 - 10:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2 k. 6 gr. Pogrupiai: 1

Andrius Grevys, Lekt.
10:15 - 12:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2 k. 5 gr. Pogrupiai: 1

Andrius Grevys, Lekt.
18:00 - 20:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Viktor Kiško, Lekt.
317 08:30 - 10:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2 k. 6 gr. Pogrupiai: 2

Kęstutis Mizara, Lekt.
10:15 - 12:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2 k. 5 gr. Pogrupiai: 2

Kęstutis Mizara, Lekt.
16:00 - 18:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2 k. 4 gr. Pogrupiai: 2

Mindaugas Eglinskas, Lekt.
18:00 - 20:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Mindaugas Eglinskas, Lekt.
318 08:30 - 10:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Tomas Tumasonis, Lekt.
10:15 - 12:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
INF 2 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Tomas Tumasonis, Lekt.
16:00 - 18:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PKI 1 k. 1 gr.

Tomas Tumasonis, Lekt.
319 08:30 - 10:00
Kompiuteriniai tinklai (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Rokas Masiulis, Lekt.
10:15 - 12:00
Kompiuteriniai tinklai (Privalomasis)
INF 2 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Rokas Masiulis, Lekt.
16:00 - 20:00
Geografinės informacinės sistemos (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Albertas Šermokas, Partn. Prof., Dr.
16:00 - 20:00
Geografinės informacinės sistemos (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Albertas Šermokas, Partn. Prof., Dr.
321 10:15 - 12:00
Kompiuteriniai tinklai (Privalomasis)
INF 2 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Irus Grinis, Lekt.
18:00 - 20:00
Vaizdų ir signalų analizė ir apdorojimas (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Tadas Meškauskas, Prof., Dr.

18:00 - 20:00
Vaizdų ir signalų analizė ir apdorojimas (Privalomasis)
KM 1 k. 1 gr.

Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
323 10:15 - 12:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
BIO 2 k. 1 gr.

Balys Šulmanas, Lekt.
16:00 - 20:00
Objektinės technologijos (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.

Mindaugas Plukas, Lekt.
16:00 - 20:00
Objektinės technologijos (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.

Mindaugas Plukas, Lekt.

18:00 - 20:00
JAVA technologijos (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Valdas Rapševičius, Asist., Dr.
409 08:30 - 10:00
Matematika programų sistemoms III/III d. (Privalomasis)
PS 2 k. 5 gr.

Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Matematika programų sistemoms III/III d. (Privalomasis)
PS 2 k. 4 gr.

Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
410 12:00 - 14:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis)
INF 1 k. 4 gr.

Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr.

Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
413 12:00 - 14:00
Algebra ir geometrija II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr.

Andrius Grigutis, Lekt., Dr.
14:00 - 16:00
Algebra ir geometrija II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 4 gr.

Andrius Grigutis, Lekt., Dr.
414
415
418
419 16:00 - 18:00
Vaizdų ir signalų analizė ir apdorojimas (Privalomasis)
KM 1 k. 1 gr.

Tadas Meškauskas, Prof., Dr.

16:00 - 18:00
Vaizdų ir signalų analizė ir apdorojimas (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
421
Innovation Space 16:00 - 20:00
Skaitmeninis intelektas ir sprendimų priėmimas (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Olga Kurasova, Prof., Dr.
16:00 - 20:00
Skaitmeninis intelektas ir sprendimų priėmimas (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Olga Kurasova, Prof., Dr.
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102 12:00 - 14:00
Verslo pagrindai I/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Jelena Tamulienė, Lekt., Dr.
103 14:00 - 16:00
Duomenų struktūros (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Algimantas Juozapavičius, Prof., Dr. (HP)

14:00 - 16:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
BIO 2 k. 1 gr.

Algimantas Juozapavičius, Prof., Dr. (HP)
109B
202
207
213
303 10:15 - 12:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 3 gr.

Audronė Lupeikienė, M. Darbuot., Dr.
12:00 - 14:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 2 gr.

Audronė Lupeikienė, M. Darbuot., Dr.
307 10:15 - 12:00
Verslo pagrindai I/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 3 gr.

Jelena Tamulienė, Lekt., Dr.
12:00 - 14:00
Tinklų saugumas (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Virgilijus Krinickij, Lekt.

12:00 - 14:00
Tinklų saugumas (Privalomasis)
IT 3 k. 2 gr.

Virgilijus Krinickij, Lekt.
14:00 - 16:00
Tinklų saugumas (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Virgilijus Krinickij, Lekt.

14:00 - 16:00
Tinklų saugumas (Privalomasis)
IT 3 k. 4 gr.

Virgilijus Krinickij, Lekt.
16:00 - 18:00
Tinklų saugumas (Privalomasis)
IT 3 k. 3 gr.

Virgilijus Krinickij, Lekt.

16:00 - 18:00
Tinklų saugumas (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Virgilijus Krinickij, Lekt.
18:00 - 20:00
Tinklų saugumas (Privalomasis)
IT IN 3 k. 1 gr.

Virgilijus Krinickij, Lekt.

18:00 - 20:00
Tinklų saugumas (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Virgilijus Krinickij, Lekt.
308 08:30 - 12:00
Bioinformatika III/IV d. (Privalomasis)
BIO 3 k. 1 gr.

Saulius Gražulis, Prof., Dr.
08:30 - 12:00
Bioinformatika III/IV d. (Privalomasis)
BIO 3 k. 1 gr.

Saulius Gražulis, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Paslaugų vadyba (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Tautvydas Dagys, Lekt.

12:00 - 14:00
Paslaugų vadyba (Privalomasis)
IT 3 k. 4 gr.

Tautvydas Dagys, Lekt.
14:00 - 16:00
Paslaugų vadyba (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Tautvydas Dagys, Lekt.

14:00 - 16:00
Paslaugų vadyba (Privalomasis)
IT 3 k. 2 gr.

Tautvydas Dagys, Lekt.
16:00 - 18:00
Paslaugų vadyba (Privalomasis)
IT IN 3 k. 1 gr.

Tautvydas Dagys, Lekt.

16:00 - 18:00
Paslaugų vadyba (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Tautvydas Dagys, Lekt.
18:00 - 20:00
Paslaugų vadyba (Privalomasis)
IT 3 k. 3 gr.

Tautvydas Dagys, Lekt.

18:00 - 20:00
Paslaugų vadyba (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Tautvydas Dagys, Lekt.
310 08:30 - 10:00
Operacinės sistemos (Privalomasis)
INF MI 3 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Mantas Grubliauskis, Lekt.

08:30 - 10:00
Operacinės sistemos (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Mantas Grubliauskis, Lekt.
10:15 - 12:00
Algoritmų analizė (Privalomasis)
INF MI 3 k. 3 gr.

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Operacinės sistemos (Privalomasis)
INF KM 3 k. 1 gr. Pogrupiai: 11

Mantas Grubliauskis, Lekt.
14:00 - 16:00
Operacinės sistemos (Privalomasis)
INF KM 3 k. 2 gr. Pogrupiai: 22

Mantas Grubliauskis, Lekt.
16:00 - 18:00
Algoritmų analizė (Privalomasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. Pogrupiai: 12,21

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
316 08:30 - 10:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Andrius Grevys, Lekt.
10:15 - 12:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Andrius Grevys, Lekt.
16:00 - 18:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Lina Povilavičiūtė, Lekt.
18:00 - 20:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
INF 2 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Lina Povilavičiūtė, Lekt.
317 08:30 - 10:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Kęstutis Mizara, Lekt.
10:15 - 12:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Kęstutis Mizara, Lekt.
318 08:30 - 10:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
INF 2 k. 4 gr. Pogrupiai: 2

Gediminas Rimša, Lekt.
10:15 - 12:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
INF 2 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Gediminas Rimša, Lekt.
319 08:30 - 10:00
Kompiuteriniai tinklai (Privalomasis)
INF 2 k. 4 gr. Pogrupiai: 1

Rokas Masiulis, Lekt.
10:15 - 12:00
Kompiuteriniai tinklai (Privalomasis)
INF 2 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Rokas Masiulis, Lekt.
12:00 - 14:00
Operacinės sistemos (Privalomasis)
BIO 3 k. 1 gr.

Rokas Masiulis, Lekt.
321 10:15 - 12:00
Lygiagretieji skaičiavimai (Privalomasis)
INF KM 3 k. 1 gr. Pogrupiai: 11

Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Lygiagretieji skaičiavimai (Privalomasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. Pogrupiai: 12,21

Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.

14:00 - 16:00
Lygiagretieji skaičiavimai (Pasirenkamasis)
BIO 3 k. 1 gr.

Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
16:00 - 18:00
Lygiagretieji skaičiavimai (Privalomasis)
INF KM 3 k. 2 gr. Pogrupiai: 22

Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.

16:00 - 18:00
Lygiagretieji skaičiavimai (Pasirenkamasis)
INF MI 3 k. 3 gr.

Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
323 08:30 - 10:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
IT 1 k. 3 gr.

Vaida Čeikutė, Lekt., Dr.
10:15 - 12:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr.

Vaida Čeikutė, Lekt., Dr.
14:00 - 16:00
JAVA technologijos (Privalomasis)
KM 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Valdas Rapševičius, Asist., Dr.

14:00 - 16:00
JAVA technologijos (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Valdas Rapševičius, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
JAVA technologijos (Privalomasis)
KM 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Valdas Rapševičius, Asist., Dr.
409 10:15 - 12:00
Matematika programų sistemoms III/III d. (Privalomasis)
PS 2 k. 6 gr.

Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Matematika programų sistemoms III/III d. (Privalomasis)
PS 2 k. 3 gr.

Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Matematika programų sistemoms III/III d. (Privalomasis)
PS 2 k. 2 gr.

Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
BIO 2 k. 1 gr.

Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
410 08:30 - 10:00
Matematinė logika (Privalomasis)
INF 2 k. 3 gr.

Haroldas Giedra, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Matematinė logika (Privalomasis)
INF 2 k. 4 gr.

Haroldas Giedra, Asist., Dr.
413 16:00 - 18:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
INF 2 k. 2 gr.

Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
414 10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Ovidiu Ivancu, Lekt., Dr.
16:00 - 20:00
Informacijos saugumas (Pasirenkamasis)
PS 1 k. 1 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
16:00 - 20:00
Informacijos saugumas (Pasirenkamasis)
PS 1 k. 1 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
415
418 16:00 - 20:00
Programų sistemų kokybė (Pasirenkamasis)
PS 1 k. 1 gr.

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.

16:00 - 20:00
Programų sistemų kokybė (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Programų sistemų kokybė (Pasirenkamasis)
PS 1 k. 1 gr.

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.

16:00 - 20:00
Programų sistemų kokybė (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
419 08:30 - 10:00
Automatai ir formaliosios kalbos (Pasirenkamasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Automatai ir formaliosios kalbos (Privalomasis)
INF MI 3 k. 3 gr.

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.

12:00 - 14:00
Automatai ir formaliosios kalbos (Pasirenkamasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Automatai ir formaliosios kalbos (Privalomasis)
INF MI 3 k. 3 gr.

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.

14:00 - 16:00
Automatai ir formaliosios kalbos (Pasirenkamasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
JAVA technologijos (Privalomasis)
KM 1 k. 1 gr.

Valdas Rapševičius, Asist., Dr.

16:00 - 18:00
JAVA technologijos (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Valdas Rapševičius, Asist., Dr.
421 10:15 - 12:00
Grafai ir algoritmai (Pasirenkamasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Grafai ir algoritmai (Pasirenkamasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Grafai ir algoritmai (Pasirenkamasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
16:00 - 20:00
Programų sistemų modeliavimas ir verifikavimas (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr.

Linas Laibinis, Prof., Dr.

16:00 - 20:00
Programų sistemų modeliavimas ir verifikavimas (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Linas Laibinis, Prof., Dr.
16:00 - 20:00
Programų sistemų modeliavimas ir verifikavimas (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr.

Linas Laibinis, Prof., Dr.

16:00 - 20:00
Programų sistemų modeliavimas ir verifikavimas (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Linas Laibinis, Prof., Dr.
Innovation Space
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102 08:30 - 12:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.

08:30 - 12:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.
08:30 - 12:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.

08:30 - 12:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.
103 10:15 - 12:00
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Ieva Mitašiūnaitė-Besson, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.

Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
109B
202
207 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 31

Rūta Sirvydė, Lekt.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr. 4 gr. Pogrupiai: 32,41

Rūta Sirvydė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 31

Rūta Sirvydė, Lekt.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr. 4 gr. Pogrupiai: 32,41

Rūta Sirvydė, Lekt.
213 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Asta Statkevičienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 11

Asta Statkevičienė, Lekt.
303 10:15 - 12:00
Finansinis intelektas (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Saulius Blažiūnas, Lekt.
12:00 - 14:00
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr.

Irus Grinis, Lekt.
307 08:30 - 10:00
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, J. Asist.

08:30 - 10:00
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
IT IN 3 k. 1 gr.

Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, J. Asist.
10:15 - 12:00
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, J. Asist.

10:15 - 12:00
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
IT 3 k. 2 gr.

Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, J. Asist.
12:00 - 14:00
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, J. Asist.

12:00 - 14:00
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
IT 3 k. 3 gr.

Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, J. Asist.
14:00 - 16:00
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, J. Asist.

14:00 - 16:00
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
IT 3 k. 4 gr.

Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, J. Asist.
308 10:15 - 12:00
Rinktiniai informacijos saugos skyriai (Privalomasis)
IT IN 3 k. 1 gr.

Julius Andrikonis, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Rinktiniai informacijos saugos skyriai (Privalomasis)
IT 3 k. 2 gr.

Julius Andrikonis, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Rinktiniai informacijos saugos skyriai (Privalomasis)
IT 3 k. 3 gr.

Julius Andrikonis, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Rinktiniai informacijos saugos skyriai (Privalomasis)
IT 3 k. 4 gr.

Julius Andrikonis, Asist., Dr.
310 10:15 - 12:00
Finansinis intelektas (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Aistis Raudys, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 1

Giedrius Graževičius, J. Asist.
16:00 - 18:00
Duomenų analizė (Privalomasis)
KM 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Joana Katina, Asist., Dr.

16:00 - 18:00
Duomenų gavyba (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Joana Katina, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Duomenų analizė (Privalomasis)
KM 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Joana Katina, Asist., Dr.

18:00 - 20:00
Duomenų gavyba (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Joana Katina, Asist., Dr.
316 10:15 - 12:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Linas Litvinas, J. Asist.
12:00 - 14:00
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis)
INF 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Linas Litvinas, J. Asist.
14:00 - 16:00
Duomenų struktūros ir algoritmai (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Linas Litvinas, J. Asist.
317 10:15 - 12:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Ramūnas Dzindzalieta, Lekt., Dr.
12:00 - 14:00
Programų sistemų kūrimas (Privalomasis)
PS 3 k. 4 gr. Pogrupiai: 1

Justinas Marcinka, Lab.
318 14:00 - 16:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 1

Vytautas Čyras, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 1

Vytautas Čyras, Doc., Dr.
319 08:30 - 10:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Jonas Brusokas, Lab.
10:15 - 12:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Jonas Brusokas, Lab.
12:00 - 14:00
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Audrius Šaikūnas, J. Asist.
14:00 - 16:00
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis)
INF 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 1

Audrius Šaikūnas, J. Asist.
321 10:15 - 12:00
Programavimas PYTHON kalba (Pasirenkamasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Anatolij Nečiporenko, J. Asist.
12:00 - 14:00
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Rimantas Kybartas, Lekt., Dr.
14:00 - 16:00
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis)
INF 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 2

Rimantas Kybartas, Lekt., Dr.
323 12:00 - 14:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.

12:00 - 14:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
IT 1 k. 2 gr.

Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Programų sistemų kūrimas (Privalomasis)
PS 3 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Justinas Marcinka, Lab.
18:00 - 20:00
Programų sistemų kūrimas (Privalomasis)
PS 3 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Justinas Marcinka, Lab.
409
410
413
414 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Jurgita Kašelionytė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 52

Jurgita Kašelionytė, Lekt.
415
418 08:30 - 10:00
Programavimas PYTHON kalba (Pasirenkamasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Anatolij Nečiporenko, J. Asist.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 11

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 22

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
419
421 08:30 - 10:00
Finansinis intelektas (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Aistis Raudys, Doc., Dr.
12:00 - 16:00
Atsitiktiniai procesai (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Marijus Vaičiulis, Doc., Dr.
12:00 - 16:00
Atsitiktiniai procesai (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Marijus Vaičiulis, Doc., Dr.
Innovation Space
Ketvirtadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 12:00 - 14:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
MS tvarkaraštis
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Linas Būtėnas, Lekt.
14:00 - 16:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
MS tvarkaraštis
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Linas Būtėnas, Lekt.
102 10:15 - 12:00
Algoritmų analizė (Privalomasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinė logika (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Haroldas Giedra, Asist., Dr.
103 10:15 - 12:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Matematika programų sistemoms III/III d. (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
109B
202
207
213
303 08:30 - 10:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr.

Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 2 gr.

Audronė Lupeikienė, M. Darbuot., Dr.
307 16:00 - 18:00
Programų sistemų kūrimo metodai ir įrankiai (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.

Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)

16:00 - 18:00
Programų sistemų kūrimo metodai ir įrankiai (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
308 08:30 - 12:00
Grafų teorijos algoritmai (Pasirenkamasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Rokas Astrauskas, J. Asist.
08:30 - 12:00
Grafų teorijos algoritmai (Pasirenkamasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Rokas Astrauskas, J. Asist.
310 08:30 - 10:00
Algoritmų analizė (Privalomasis)
INF KM 3 k. 1 gr. Pogrupiai: 11

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Algoritmų analizė (Privalomasis)
INF KM 3 k. 2 gr. Pogrupiai: 22

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Algoritmų analizė (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Algoritmų analizė (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
316
317 08:30 - 10:00
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Ieva Mitašiūnaitė-Besson, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis)
INF 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Ieva Mitašiūnaitė-Besson, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Audrius Šaikūnas, J. Asist.
14:00 - 16:00
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis)
INF 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Audrius Šaikūnas, J. Asist.
318 14:00 - 16:00
Kompiuteriniai tinklai (Privalomasis)
INF 2 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Irus Grinis, Lekt.
16:00 - 18:00
Kompiuteriniai tinklai (Privalomasis)
INF 2 k. 4 gr. Pogrupiai: 2

Irus Grinis, Lekt.
319 08:30 - 10:00
Operacinės sistemos (Privalomasis)
INF MI 3 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Mantas Grubliauskis, Lekt.
12:00 - 14:00
Operacinės sistemos (Privalomasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. Pogrupiai: 12,21

Mantas Grubliauskis, Lekt.
14:00 - 16:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
INF 2 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Karolis Uosis, Lekt.
16:00 - 18:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
INF 2 k. 4 gr. Pogrupiai: 1

Karolis Uosis, Lekt.
321 08:30 - 12:00
Problemų sprendimu grįstas projektas (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Linas Būtėnas, Lekt.

08:30 - 12:00
Problemų sprendimu grįstas projektas (Privalomasis)
IT IN 2 k. 1 gr.

Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.
Linas Bukauskas, Doc., Dr.
Linas Būtėnas, Lekt.
08:30 - 12:00
Problemų sprendimu grįstas projektas (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Linas Būtėnas, Lekt.

08:30 - 12:00
Problemų sprendimu grįstas projektas (Privalomasis)
IT IN 2 k. 1 gr.

Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.
Linas Bukauskas, Doc., Dr.
Linas Būtėnas, Lekt.
323
409 08:30 - 10:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
INF 2 k. 3 gr.

Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
INF 2 k. 4 gr.

Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
410 10:15 - 12:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr.

Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis)
INF 1 k. 2 gr.

Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinė logika (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr.

Haroldas Giedra, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Matematinė logika (Privalomasis)
INF 2 k. 2 gr.

Haroldas Giedra, Asist., Dr.
413 14:00 - 16:00
Matematika programų sistemoms III/III d. (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr.

Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr.

Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
414 08:30 - 12:00
Diskrečiosios struktūros (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
08:30 - 12:00
Diskrečiosios struktūros (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Tiriamasis seminaras (Privalomasis)
INF MI 3 k. 3 gr.

Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Randomizuoti algoritmai (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
Komentarai: Nuo kovo mėn.
16:00 - 20:00
Randomizuoti algoritmai (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
Komentarai: Nuo kovo mėn.
415
418 14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 11

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 22

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
18:00 - 20:00
Automatai ir formaliosios kalbos (Pasirenkamasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
419 16:00 - 18:00
Mokslo tiriamasis darbas (Privalomasis)
KM 1 k. 1 gr.

Alminas Čivilis, Asist., Dr.
18:00 - 21:00
Informacijos saugos valdymas (Pasirenkamasis)
KM 1 k. 1 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.

18:00 - 21:00
Informacijos saugos valdymas (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
18:00 - 21:00
Informacijos saugos valdymas (Pasirenkamasis)
KM 1 k. 1 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.

18:00 - 21:00
Informacijos saugos valdymas (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
421 18:00 - 20:00
Programų sistemų kūrimo metodai ir įrankiai (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.

Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)

18:00 - 20:00
Programų sistemų kūrimo metodai ir įrankiai (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
Innovation Space 16:00 - 20:00
Mainframe technologijos (Pasirenkamasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Germanas Šamrickis, Lekt.
16:00 - 20:00
Mainframe technologijos (Pasirenkamasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Germanas Šamrickis, Lekt.
Penktadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 08:30 - 10:15
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Kazimieras Mickus, Lekt.
08:30 - 10:15
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Kazimieras Mickus, Lekt.

10:15 - 12:00
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Kazimieras Mickus, Lekt.
12:00 - 14:00
Paslaugų vadyba (Privalomasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Tautvydas Dagys, Lekt.

12:00 - 14:00
Paslaugų vadyba (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Tautvydas Dagys, Lekt.
102 08:15 - 10:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveika (Privalomasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Pijus Kasparaitis, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Elektroniniai duomenų tinklai ir duomenų vizualizacija (Privalomasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
103
109B
202
207
213 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Asta Statkevičienė, Lekt.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 11

Asta Statkevičienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 22

Asta Statkevičienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Asta Statkevičienė, Lekt.
16:00 - 20:00
IT projektų valdymas (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.

Giedrius Zlatkus, Partn. Prof., Dr.
16:00 - 20:00
IT projektų valdymas (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.

Giedrius Zlatkus, Partn. Prof., Dr.
303 08:30 - 10:00
Duomenų struktūros (Privalomasis)
IT 1 k. 3 gr.

Margarita Beniušė, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Duomenų struktūros (Privalomasis)
IT 1 k. 2 gr.

Margarita Beniušė, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Duomenų struktūros (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr.

Margarita Beniušė, Asist., Dr.
307 08:30 - 10:00
Verslo pagrindai I/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 2 gr.

Jelena Tamulienė, Lekt., Dr.
10:15 - 12:00
Verslo pagrindai I/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr.

Jelena Tamulienė, Lekt., Dr.
12:00 - 14:00
Elektroniniai duomenų tinklai ir duomenų vizualizacija (Privalomasis)
IT 2 k. 2 gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
308 08:30 - 10:00
Žmogaus-kompiuterio sąveika (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis
BIO 3 k. 1 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Kristina Lapin, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Žmogaus-kompiuterio sąveika (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis
BIO 3 k. 1 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Kristina Lapin, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Žmogaus-kompiuterio sąveika (Pasirenkamasis)
BIO 3 k. 1 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Kristina Lapin, Doc., Dr.
15:00 - 18:00
Daugiamačių duomenų vizualizacija (Pasirenkamasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr. 1 gr.

Julius Žilinskas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)

15:00 - 18:00
Duomenų vizualizavimas (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

Julius Žilinskas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
15:00 - 18:00
Daugiamačių duomenų vizualizacija (Pasirenkamasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr. 1 gr.

Julius Žilinskas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)

15:00 - 18:00
Duomenų vizualizavimas (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

Julius Žilinskas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
310 08:30 - 10:00
Kompiuteriniai tinklai (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Irus Grinis, Lekt.
10:15 - 12:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveika (Privalomasis)
IT IN 2 k. 1 gr.

Pijus Kasparaitis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
IT IN 2 k. 1 gr.

Linas Būtėnas, Lekt.
16:00 - 20:00
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
PKI 1 k. 1 gr.

Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, J. Asist.
16:00 - 20:00
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
PKI 1 k. 1 gr.

Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, J. Asist.
316
317
318
319
321 08:30 - 10:00
Web servisai (Pasirenkamasis)
BIO 3 k. 1 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Liutauras Ričkus, J. Asist.
12:00 - 14:00
Web servisai (Pasirenkamasis)
BIO 3 k. 1 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Liutauras Ričkus, J. Asist.
323
409
410
413
414 10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Ovidiu Ivancu, Lekt., Dr.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Ovidiu Ivancu, Lekt., Dr.
415
418 10:15 - 14:00
Dirbtinis intelektas (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

Vytautas Čyras, Doc., Dr.

10:15 - 14:00
Dirbtinis intelektas (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Vytautas Čyras, Doc., Dr.
10:15 - 14:00
Dirbtinis intelektas (Pasirenkamasis)
MS tvarkaraštis

Vytautas Čyras, Doc., Dr.

10:15 - 14:00
Dirbtinis intelektas (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Vytautas Čyras, Doc., Dr.
419 12:00 - 16:00
Randomizuoti algoritmai (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
Komentarai: Nuo kovo mėn.
12:00 - 16:00
Randomizuoti algoritmai (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
Komentarai: Nuo kovo mėn.
18:00 - 20:00
Duomenų analizė (Privalomasis)
KM 1 k. 1 gr.

Igor Katin, Asist., Dr.

18:00 - 20:00
Duomenų gavyba (Privalomasis)
MS tvarkaraštis

Igor Katin, Asist., Dr.
421 10:15 - 12:00
Web servisai (Pasirenkamasis)
BIO 3 k. 1 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Liutauras Ričkus, J. Asist.
Innovation Space
Šeštadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
103
109B
202
207
213
303
307
308
310
316
317
318
319
321
323
409
410
413
414
415
418
419
421
Innovation Space
Sekmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
103
109B
202
207
213
303
307
308
310
316
317
318
319
321
323
409
410
413
414
415
418
419
421
Innovation Space