mif-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas

MIF-Šalt.
2017.11.06 -- 2017.11.12


Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
1
10
11
12 12:00 - 14:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
14:00 - 16:00
Praktinė informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr.

Tatjana Jevsikova, Doc., Dr.
13 14:00 - 16:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 2 gr.

Linas Petkevičius, J. Asist.
16:00 - 18:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 3 gr.

Linas Petkevičius, J. Asist.
18:00 - 20:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
MMT 4 k. 1 gr.

Pranas Katauskis, Prof., Dr.
14 12:00 - 16:00
Informatika (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr.

Jolanta Miliauskaitė, Lekt., Dr.
12:00 - 16:00
Informatika (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr.

Jolanta Miliauskaitė, Lekt., Dr.
16:00 - 18:00
Skaitiniai metodai II/II d. (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Olga Štikonienė, Prof., Dr.
18:00 - 20:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
PKI 1 k. 1 gr.

Irus Grinis, Lekt.
2 14:00 - 16:00
Statistinė duomenų analizė (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.

14:00 - 16:00
Statistinė duomenų analizė (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
3 08:30 - 12:00
Duomenų vizualizavimas (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
08:30 - 12:00
Duomenų vizualizavimas (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Statistinė duomenų analizė (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.

14:00 - 16:00
Statistinė duomenų analizė (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
4 16:00 - 19:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1 gr. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1 gr. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
6 16:00 - 20:45
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:45
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:45
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
7 14:00 - 16:00
Skaitiniai metodai (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Gailė Paukštaitė, J. Asist.
8
Video konf. 16:00 - 20:00
Objektinės duomenų bazės (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.

Arūnas Janeliūnas, Partn. Doc.
16:00 - 20:00
Objektinės duomenų bazės (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.

Arūnas Janeliūnas, Partn. Doc.
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
1
10 12:00 - 14:00
Praktinė informatika (Privalomasis)
INF 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Praktinė informatika (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Vizualus programavimas (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Vizualus programavimas (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
11
12 10:15 - 12:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
FDM 2 k. 3 gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
12:00 - 14:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
FDM 2 k. 2 gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
14:00 - 16:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
13 08:30 - 10:00
Lygiagretusis programavimas (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Praktinė informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 2 gr.

Tatjana Jevsikova, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Praktinė informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 3 gr.

Tatjana Jevsikova, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Funkcinis programavimas (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Viačeslav Pozdniakov, Partn. Doc.
18:00 - 20:00
Funkcinis programavimas (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Viačeslav Pozdniakov, Partn. Doc.
14 12:00 - 14:00
Lygiagretusis programavimas (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Finansų rinkų matematika (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1 gr.

Arvydas Kregždė, Prof., Dr.
2
3
4 12:00 - 15:00
Eilių teorija (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1 gr.
STA 3 k. 1 gr.
STA 4 k. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
12:00 - 15:00
Eilių teorija (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1 gr.
STA 3 k. 1 gr.
STA 4 k. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
6 18:00 - 20:45
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
18:00 - 20:45
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
7 08:30 - 10:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 4 gr. Pogrupiai: 2

Aleksas Domarkas, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Aleksas Domarkas, Asist., Dr.
8
Video konf. 08:30 - 12:00
Programavimas "Windows.NET" (Pasirenkamasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Balys Šulmanas, Lekt.
08:30 - 12:00
Programavimas "Windows.NET" (Pasirenkamasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Balys Šulmanas, Lekt.
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
1
10 08:30 - 10:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
PS 3 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Raminta Girdzijauskaitė, Lekt.
10:15 - 12:00
Informacinės ir grupinio darbo sistemos (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Giedrius Graževičius, J. Asist.
11 10:15 - 12:00
Skaitiniai metodai (Pasirenkamasis)
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Gailė Paukštaitė, J. Asist.
12:00 - 14:00
Skaitiniai metodai (Pasirenkamasis)
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Gailė Paukštaitė, J. Asist.
16:00 - 18:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
PS 3 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Saulė Girdzijauskaitė, Lekt.
18:00 - 20:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
PS 3 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Saulė Girdzijauskaitė, Lekt.
12 08:30 - 10:00
Objektinis programavimas JAVA (Privalomasis)
INF 2 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Arūnas Janeliūnas, Partn. Doc.
12:00 - 14:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Irmantas Radavičius, Lekt.
16:00 - 18:00
Objektinis programavimas JAVA (Privalomasis)
INF 2 k. 4 gr. Pogrupiai: 1

Darius Baronas, Lekt., Dr.
18:00 - 20:00
Objektinis programavimas JAVA (Privalomasis)
INF 2 k. 4 gr. Pogrupiai: 2

Darius Baronas, Lekt., Dr.
13 08:30 - 10:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr.

Vytautas Maniušis, Lekt.
10:15 - 12:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3 k. 2 gr.

Vytautas Maniušis, Lekt.
12:00 - 14:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3 k. 3 gr.

Vytautas Maniušis, Lekt.
14:00 - 16:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Linas Petkevičius, J. Asist.
14 08:30 - 10:00
Praktinė ekonometrija I/II d. (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Agnė Reklaitė, Lekt., Dr.
10:15 - 14:00
Informatika (Privalomasis)
EKO 1 k. 2 gr.

Jolanta Miliauskaitė, Lekt., Dr.
10:15 - 14:00
Informatika (Privalomasis)
EKO 1 k. 2 gr.

Jolanta Miliauskaitė, Lekt., Dr.
16:00 - 18:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
PS 3 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Vaidas Jusevičius, Partn. Doc.
18:00 - 20:00
Funkcinis programavimas (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Viačeslav Pozdniakov, Partn. Doc.
2 16:00 - 18:00
Statistinė duomenų analizė (Pasirenkamasis)
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.

16:00 - 18:00
Statistinė duomenų analizė (Pasirenkamasis)
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
3 09:00 - 12:00
Eksperimento planavimas (Pasirenkamasis)
STA 4 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Eksperimento planavimas (Pasirenkamasis)
STA 4 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Statistinė duomenų analizė (Pasirenkamasis)
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.

16:00 - 18:00
Statistinė duomenų analizė (Pasirenkamasis)
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
4 14:00 - 16:00
Laikinės sekos (Privalomasis)
STA 4 k. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
6 12:00 - 14:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Mantas Grubliauskis, Lekt.
14:00 - 16:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
INF 2 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Mantas Grubliauskis, Lekt.
16:00 - 18:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
INF 2 k. 4 gr. Pogrupiai: 2

Mantas Grubliauskis, Lekt.
7 10:15 - 12:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
8
Video konf. 08:30 - 10:00
Gyvybės ir sveikatos draudimo modeliai (Pasirenkamasis)
FDM 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Gyvybės ir sveikatos draudimo modeliai (Pasirenkamasis)
FDM 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveika (Privalomasis)
PS 3 k. 6 gr. Pogrupiai: 1

Oleg Mirzianov, J. Asist.
16:00 - 20:00
Statistikos paketai (Privalomasis)
MAT 2 k. 1 gr.

Dainius Dzindzalieta, M. Darbuot., Dr.
16:00 - 20:00
Statistikos paketai (Privalomasis)
MAT 2 k. 1 gr.

Dainius Dzindzalieta, M. Darbuot., Dr.
Ketvirtadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
1
10 08:30 - 10:00
Informacinės ir grupinio darbo sistemos (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Giedrius Graževičius, J. Asist.
10:15 - 12:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Stasys Peldžius, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Stasys Peldžius, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 2

Stasys Peldžius, Asist., Dr.
11
12
13 08:30 - 11:00
Programų sistemų inžinerija I/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 5 gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
08:30 - 11:00
Programų sistemų inžinerija I/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 5 gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.

11:00 - 14:00
Programų sistemų inžinerija I/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 6 gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
11:00 - 14:00
Programų sistemų inžinerija I/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 6 gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr.

Vytautas Maniušis, Lekt.
14 08:30 - 10:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 2 gr.

Vytautas Maniušis, Lekt.
10:15 - 12:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 3 gr.

Vytautas Maniušis, Lekt.
14:00 - 16:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
PS 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 1

Oleg Mirzianov, J. Asist.
2
3 12:00 - 14:00
Statistiniai programų paketai (Privalomasis)
STA 2 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Daugiamatė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr. 1 gr. 1 gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.

18:00 - 20:00
Daugiamatė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr. 1 gr. 1 gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
4 12:00 - 15:00
Apibendrintieji tiesiniai modeliai (Privalomasis)
STA 4 k. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
12:00 - 15:00
Apibendrintieji tiesiniai modeliai (Privalomasis)
STA 4 k. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Daugiamatė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr. 1 gr. 1 gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.

18:00 - 20:00
Daugiamatė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr. 1 gr. 1 gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
6
7
8
Video konf. 10:15 - 13:00
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
EKO 4 k. 1 gr.

Tomas Juškevičius, M. Darbuot., Dr.
10:15 - 13:00
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
EKO 4 k. 1 gr.

Tomas Juškevičius, M. Darbuot., Dr.
Penktadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
1
10
11
12 10:15 - 12:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Tomas Plankis, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Tomas Plankis, Asist., Dr.
13 08:30 - 10:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
IT 2 k. 3 gr.

Vaida Čeikutė, Lekt., Dr.
10:15 - 12:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
IT 2 k. 4 gr.

Vaida Čeikutė, Lekt., Dr.
12:00 - 14:00
Praktiniai investavimo pagrindai (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr.

Aistis Raudys, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Marius Liutvinavičius, Dok.
16:00 - 18:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Marius Liutvinavičius, Dok.
14 08:30 - 10:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
IT 2 k. 4 gr.

Virgilijus Krinickij, Lekt.
10:15 - 12:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
IT 2 k. 2 gr.

Virgilijus Krinickij, Lekt.
14:00 - 16:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
2
3 08:30 - 12:00
Kategorinių duomenų analizė (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr.
STA 4 k. 1 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.

08:30 - 12:00
Kategorinių duomenų analizė (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr.
STA 4 k. 1 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.
08:30 - 12:00
Kategorinių duomenų analizė (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr.
STA 4 k. 1 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.

08:30 - 12:00
Kategorinių duomenų analizė (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr.
STA 4 k. 1 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.
13:00 - 16:00
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

13:00 - 16:00
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

13:00 - 16:00
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
4 08:30 - 12:00
Kategorinių duomenų analizė (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr.
STA 4 k. 1 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.

08:30 - 12:00
Kategorinių duomenų analizė (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr.
STA 4 k. 1 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.
08:30 - 12:00
Kategorinių duomenų analizė (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr.
STA 4 k. 1 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.

08:30 - 12:00
Kategorinių duomenų analizė (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr.
STA 4 k. 1 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.
13:00 - 16:00
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

13:00 - 16:00
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

13:00 - 16:00
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
6
7
8
Video konf. 08:30 - 12:00
Informacijos teorija ir duomenų struktūra (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1 gr.

Dainius Dzindzalieta, M. Darbuot., Dr.
Komentarai: nuo rugsėjo mėn. 15 d.
08:30 - 12:00
Informacijos teorija ir duomenų struktūra (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1 gr.

Dainius Dzindzalieta, M. Darbuot., Dr.
Komentarai: nuo rugsėjo mėn. 15 d.
12:00 - 14:00
Praktiniai investavimo pagrindai (Privalomasis)
FDM 3 k. 2 gr.

Saulius Blažiūnas, Lekt.
14:00 - 16:00
Praktiniai investavimo pagrindai (Privalomasis)
FDM 3 k. 3 gr.

Saulius Blažiūnas, Lekt.
16:00 - 19:00
Duomenų gavyba (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Duomenų gavyba (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
Šeštadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
1
10
11
12
13
14
2
3
4
6
7
8
Video konf.
Sekmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
1
10
11
12
13
14
2
3
4
6
7
8
Video konf.