mif-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas

MIF-Naug.
2017.11.06 -- 2017.11.12


Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 10:15 - 12:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
102 09:00 - 12:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 1 gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
09:00 - 12:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 1 gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
12:00 - 14:00
Skaitiniai metodai (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Olga Štikonienė, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Skaitiniai metodai II/II d. (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Olga Štikonienė, Prof., Dr.
103 11:00 - 14:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr. 2 gr.

Paulius Drungilas, Doc., Dr.
11:00 - 14:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr. 2 gr.

Paulius Drungilas, Doc., Dr.
105 14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 42

Jurgita Kašelionytė, Lekt.
107
109 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 51

Rasa Stalnionytė, Lekt.
18:00 - 20:00
Magistro baigiamojo darbo seminaras (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
111 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 11

Asta Statkevičienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 22

Asta Statkevičienė, Lekt.
113 14:00 - 16:00
Anglų kalba I/II d. (specialybės) (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Olga Kudirkienė, Lekt.
116 08:30 - 10:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
IT 1 k. 2 gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
IT 1 k. 3 gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
17:00 - 20:45
Algebra (Privalomasis)
MA 1 k. 1 gr.

Paulius Drungilas, Doc., Dr.
17:00 - 20:45
Algebra (Privalomasis)
MA 1 k. 1 gr.

Paulius Drungilas, Doc., Dr.
17:00 - 20:45
Algebra (Privalomasis)
MA 1 k. 1 gr.

Paulius Drungilas, Doc., Dr.
201 08:30 - 10:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr.

Marius Liutvinavičius, Dok.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 31

Ovidiu Ivancu, Lekt., Dr.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 21

Ovidiu Ivancu, Lekt., Dr.
16:00 - 18:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
PKI 1 k. 1 gr.

Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
203 11:00 - 14:00
Aktuarinė matematika (Privalomasis)
FDM 4 k. 1 gr. 2 gr.

Emilija Bernackaitė, Lekt., Dr.
Komentarai: FDM 1 + FDM 2/1 pogrupis
11:00 - 14:00
Aktuarinė matematika (Privalomasis)
FDM 4 k. 1 gr. 2 gr.

Emilija Bernackaitė, Lekt., Dr.
Komentarai: FDM 1 + FDM 2/1 pogrupis
16:00 - 19:00
Aktuarinė matematika (Privalomasis)
FDM 4 k. 2 gr. 3 gr.

Emilija Bernackaitė, Lekt., Dr.
Komentarai: FDM 2/2 pogrupis + FDM 3
16:00 - 19:00
Aktuarinė matematika (Privalomasis)
FDM 4 k. 2 gr. 3 gr.

Emilija Bernackaitė, Lekt., Dr.
Komentarai: FDM 2/2 pogrupis + FDM 3
300 08:30 - 10:00
Informatika (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 2 gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Informatika (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 2 gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Statistinė duomenų analizė (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
MMT 4 k. 1 gr.

Pranas Katauskis, Prof., Dr.
301 10:15 - 12:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Praktinė informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Tatjana Jevsikova, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Aktuarinė matematika (Privalomasis)
FDM 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
302 08:30 - 12:00
Duomenų vizualizavimas (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
08:30 - 12:00
Duomenų vizualizavimas (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Matematinė statistika (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Matematinė statistika (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
303 08:30 - 10:00
Diferencialinės lygtys (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr. 2 gr.

Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
10:15 - 12:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Eugenijus Manstavičius, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr. 2 gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
304 11:00 - 14:00
Matematikos istorija ir filosofija (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
11:00 - 14:00
Matematikos istorija ir filosofija (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
Mokslinio tyrimo pagrindai. Skaičių teorijos ir tikimybių teorijos problemos (Pasirenkamasis)
MAT 2 k. 1 gr.

Eugenijus Manstavičius, Prof., Habil. dr.
17:00 - 20:00
Mokslinio tyrimo pagrindai. Skaičių teorijos ir tikimybių teorijos problemos (Pasirenkamasis)
MAT 2 k. 1 gr.

Eugenijus Manstavičius, Prof., Habil. dr.
306
307 10:15 - 14:00
Tikimybių teorija I/II d. (Privalomasis)
STA 2 k. 1 gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
10:15 - 14:00
Tikimybių teorija I/II d. (Privalomasis)
STA 2 k. 1 gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Analizinė skaičių teorija (Pasirenkamasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Antanas Laurinčikas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Analizinė skaičių teorija (Pasirenkamasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Antanas Laurinčikas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
309 17:00 - 20:00
Modernių finansų matematika (Pasirenkamasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Arvydas Kregždė, Prof., Dr.
17:00 - 20:00
Modernių finansų matematika (Pasirenkamasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Arvydas Kregždė, Prof., Dr.
311 12:00 - 14:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr.

Kęstutis Karčiauskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr.

Kęstutis Karčiauskas, Doc., Dr.
16:00 - 20:45
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:45
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:45
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
312 12:00 - 14:00
Cenzūruotų imčių analizė (Privalomasis)
STA 4 k. 1 gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.

12:00 - 14:00
Cenzūruotų imčių analizė (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1 gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
16:00 - 19:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1 gr. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1 gr. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
400
405
409 10:15 - 12:00
Diferencialinės lygtys (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr.

Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Diferencialinės lygtys (Privalomasis)
MMT 2 k. 2 gr.

Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
14:00 - 16:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
411 12:00 - 14:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
413 10:15 - 12:00
Algebra II/II d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 2 gr.

Aivaras Novikas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr.

Aivaras Novikas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr.

Šarūnas Dirmeikis, J. Asist.
17:00 - 20:00
Mokslinio tyrimo pagrindai. Matematinės fizikos modeliai (Pasirenkamasis)
MAT 2 k. 1 gr.

Konstantinas Pileckas, Prof., Habil. dr.
17:00 - 20:00
Mokslinio tyrimo pagrindai. Matematinės fizikos modeliai (Pasirenkamasis)
MAT 2 k. 1 gr.

Konstantinas Pileckas, Prof., Habil. dr.
415 08:30 - 10:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 2

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 1

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
16:00 - 20:45
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:45
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:45
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 08:30 - 10:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 1 gr. 2 gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
16:00 - 19:00
Papildomas matematikos kursas (Laisvasis)
Nekreditinės tvarkaraštis

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
16:00 - 19:00
Papildomas matematikos kursas (Laisvasis)
Nekreditinės tvarkaraštis

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
102 09:00 - 12:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Aleksandras Ernestas Plikusas, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Aleksandras Ernestas Plikusas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Investicijų teorija (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Andrius Grigutis, Lekt., Dr.
14:00 - 16:00
Rizikos teorija (Privalomasis)
FDM 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Julius Damarackas, Asist., Dr.
103 10:15 - 14:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Antanas Laurinčikas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
10:15 - 14:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Antanas Laurinčikas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
14:00 - 16:00
Išgyvenamumo demografiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
Algebra II/II d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr. 2 gr.

Paulius Drungilas, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Algebra II/II d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr. 2 gr.

Paulius Drungilas, Doc., Dr.
105 15:00 - 18:00
Mikroekonominė analizė (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Dmitrij Celov, Asist., Dr.
15:00 - 18:00
Mikroekonominė analizė (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Dmitrij Celov, Asist., Dr.
107
109 16:00 - 18:00
Išgyvenamumo demografiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
111 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 42

Laura Giniūnienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 12

Laura Giniūnienė, Lekt.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 11

Laura Giniūnienė, Lekt.
113 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 3 gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr.

Ieva Stasiūnaitė, J. Asist.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 2 gr.

Ieva Stasiūnaitė, J. Asist.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. 2 gr. Pogrupiai: 12,21

Olga Kudirkienė, Lekt.
116
201 08:30 - 12:00
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
08:30 - 12:00
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
203 10:15 - 12:00
Lygiagretusis programavimas (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonominių duomenų šaltiniai ir jų apdorojimas (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Vaidotas Zemlys, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonometrinis projektas-kursinis darbas (Privalomasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Vaidotas Zemlys, Asist., Dr.
16:00 - 19:00
Finansų ekonomika (Privalomasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Tautvydas Marčiulaitis, Lekt.
16:00 - 19:00
Finansų ekonomika (Privalomasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Tautvydas Marčiulaitis, Lekt.
300 08:30 - 12:00
Patikimumo teorija (Privalomasis)
MMT 4 k. 1 gr.

Andrius Grigutis, Lekt., Dr.
08:30 - 12:00
Patikimumo teorija (Privalomasis)
MMT 4 k. 1 gr.

Andrius Grigutis, Lekt., Dr.
14:00 - 16:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Baigtinių populiacijų statistika (Privalomasis)
FDM 3 k. 2 gr.
FDM 4 k. 2 gr.

Aleksandras Ernestas Plikusas, Doc., Dr.
301 10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Matematika informatikams III/III d. (Privalomasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Severinas Zubė, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Elektroninės komercijos technologijų pagrindai (Pasirenkamasis)
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr.
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Saulius Minkevičius, Prof., Dr.
16:00 - 20:00
Elektroninės komercijos technologijų pagrindai (Pasirenkamasis)
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr.
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Saulius Minkevičius, Prof., Dr.
302 08:30 - 12:00
Makroekonometrija (Privalomasis)
EKO 4 k. 1 gr.

Vaidotas Zemlys, Asist., Dr.
08:30 - 12:00
Makroekonometrija (Privalomasis)
EKO 4 k. 1 gr.

Vaidotas Zemlys, Asist., Dr.
12:00 - 15:00
Eilių teorija (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1 gr.
STA 3 k. 1 gr.
STA 4 k. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
12:00 - 15:00
Eilių teorija (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1 gr.
STA 3 k. 1 gr.
STA 4 k. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
303 10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr. 2 gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr. 2 gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Funkcinis programavimas (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Viačeslav Pozdniakov, Partn. Doc.
304 08:30 - 10:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr.

Laima Kaziulytė, J. Asist.
16:00 - 18:00
Grafų teorija (Pasirenkamasis)
MAT 2 k. 1 gr.

Eugenijus Manstavičius, Prof., Habil. dr.

16:00 - 18:00
Papildomi kombinatorikos skyriai (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Eugenijus Manstavičius, Prof., Habil. dr.
306 10:15 - 12:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1 k. 2 gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
307 09:00 - 14:00
Analizė III/III d. (Privalomasis)
STA 2 k. 1 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.
09:00 - 14:00
Analizė III/III d. (Privalomasis)
STA 2 k. 1 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.
09:00 - 14:00
Analizė III/III d. (Privalomasis)
STA 2 k. 1 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2 k. 2 gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
16:00 - 20:00
Papildomi funkcinės analizės skyriai (Privalomasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Antanas Laurinčikas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Papildomi funkcinės analizės skyriai (Privalomasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Antanas Laurinčikas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
309 12:00 - 14:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr.

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
16:00 - 20:45
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
16:00 - 20:45
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
16:00 - 20:45
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
311 12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 2 gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Ne gyvybės draudimas (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 20:00
Ne gyvybės draudimas (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
312 12:00 - 14:00
Finansų rinkų matematika (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1 gr.

Arvydas Kregždė, Prof., Dr.
400 10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
EKO 1 k. 2 gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
405 10:15 - 12:00
Matematika informatikams III/III d. (Privalomasis)
IT 2 k. 4 gr.

Severinas Zubė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr.

Aleksandras Ernestas Plikusas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Matematika informatikams III/III d. (Privalomasis)
IT 2 k. 3 gr.

Severinas Zubė, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Matematika informatikams III/III d. (Privalomasis)
IT 2 k. 2 gr.

Severinas Zubė, Doc., Dr.
409
411 12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 2 gr.

Eglė Ignatavičiūtė, J. Asist.
16:00 - 19:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr.

Eglė Ignatavičiūtė, J. Asist.
16:00 - 19:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr.

Eglė Ignatavičiūtė, J. Asist.
413 12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr.

Aistė Elijio, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 2 gr.

Aistė Elijio, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Matematinė Navjė-Stokso lygčių teorija (Pasirenkamasis)
MAT 2 k. 1 gr.

Konstantinas Pileckas, Prof., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Matematinė Navjė-Stokso lygčių teorija (Pasirenkamasis)
MAT 2 k. 1 gr.

Konstantinas Pileckas, Prof., Habil. dr.
415 16:00 - 18:00
Rizikos teorija (Privalomasis)
FDM 4 k. 1 gr.

Julius Damarackas, Asist., Dr.
18:00 - 20:45
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
18:00 - 20:45
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 08:30 - 10:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Programų sistemų testavimas (Privalomasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Vaidas Jusevičius, Partn. Doc.
102 10:15 - 12:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Irmantas Radavičius, Lekt.
103 14:00 - 16:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
105 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 2 gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
107
109 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 22

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 11

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
16:00 - 18:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveika (Privalomasis)
PS 3 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Oleg Mirzianov, J. Asist.
111 10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 11

Asta Statkevičienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 12

Asta Statkevičienė, Lekt.
113 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. 2 gr. Pogrupiai: 12,21

Olga Kudirkienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Anglų kalba I/II d. (specialybės) (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Olga Kudirkienė, Lekt.
116 16:00 - 20:00
Laiko eilučių analizė (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Laiko eilučių analizė (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
201 08:30 - 10:00
Informacinės ir grupinio darbo sistemos (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr.

Giedrius Graževičius, J. Asist.
12:00 - 14:00
Algebra II/II d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr.

Aivaras Novikas, Asist., Dr.
203 08:30 - 10:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
EKO 3 k. 1 gr.

Raimondas Malukas, Lekt., Dr.
10:15 - 12:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Raimondas Malukas, Lekt., Dr.
12:00 - 14:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
EKO 3 k. 2 gr.

Raimondas Malukas, Lekt., Dr.
300 12:00 - 16:00
Mechanika (Privalomasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
12:00 - 16:00
Mechanika (Privalomasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Kompleksinio kintamojo funkcijų teorijos papildomi skyriai (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Ramūnas Garunkštis, Prof., Dr. (HP)
301 10:15 - 12:00
Diskrečiosios matematikos pagrindai (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr. 2 gr.

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Programų kūrimo procesas (Privalomasis)
PS 4 k. 3 gr.

Andrius Adamonis, Partn. Doc.
14:00 - 16:00
Programų kūrimo procesas (Privalomasis)
PS 4 k. 1 gr. 2 gr.

Andrius Adamonis, Partn. Doc.
302 09:00 - 12:00
Eksperimento planavimas (Pasirenkamasis)
STA 4 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Eksperimento planavimas (Pasirenkamasis)
STA 4 k. 1 gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
303 08:30 - 10:00
Programų sistemų testavimas (Privalomasis)
PS 3 k. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr. 2 gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Programų sistemų testavimas (Privalomasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PKI 1 k. 1 gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PKI 1 k. 1 gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
304 10:15 - 12:00
Investicijų teorija (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr.

Andrius Grigutis, Lekt., Dr.
12:00 - 14:00
Investicijų teorija (Privalomasis)
FDM 4 k. 2 gr.

Andrius Grigutis, Lekt., Dr.
306 10:15 - 12:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1 k. 3 gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
EKO 1 k. 2 gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
307 10:15 - 12:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2 k. 3 gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2 k. 4 gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
309 08:30 - 10:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 2 gr.

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Diskrečiosios matematikos pagrindai (Privalomasis)
MMT 1 k. 2 gr.

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Diskrečiosios matematikos pagrindai (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr.

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
311 12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 2 gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
312 08:30 - 12:00
Diferencialinių lygčių kraštinių uždavinių asimptotiniai metodai (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1 gr.

Stasys Rutkauskas, Doc., Dr. (HP)
08:30 - 12:00
Diferencialinių lygčių kraštinių uždavinių asimptotiniai metodai (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1 gr.

Stasys Rutkauskas, Doc., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Laikinės sekos (Privalomasis)
STA 4 k. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Algoritminė skaičių teorija (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1 gr.

Artūras Dubickas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Algoritminė skaičių teorija (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1 gr.

Artūras Dubickas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
400 10:15 - 14:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
10:15 - 14:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
14:00 - 18:00
Integralinės lygtys (Pasirenkamasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
14:00 - 18:00
Integralinės lygtys (Pasirenkamasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
18:00 - 20:45
Funkcijų erdvės (Privalomasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
18:00 - 20:45
Funkcijų erdvės (Privalomasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
405 08:30 - 10:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
INF 1 k. 2 gr.

Laima Kaziulytė, J. Asist.
12:00 - 14:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr.

Laima Kaziulytė, J. Asist.
14:00 - 16:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
INF 1 k. 4 gr.

Andrius Grigutis, Lekt., Dr.
16:00 - 18:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 2 gr.

Antanas Lenkšas, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 3 gr.

Antanas Lenkšas, Asist., Dr.
409 09:00 - 12:00
Laiko eilutės (Pasirenkamasis)
FDM 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Donata Puplinskaitė, Asist., Dr.
09:00 - 12:00
Laiko eilutės (Pasirenkamasis)
FDM 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Donata Puplinskaitė, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Investicijų teorija (Privalomasis)
FDM 3 k. 2 gr.

Vilius Jurgelevičius, J. Asist.
14:00 - 16:00
Investicijų teorija (Privalomasis)
FDM 3 k. 3 gr.

Vilius Jurgelevičius, J. Asist.
17:00 - 20:00
Imitaciniai metodai ekonometrijoje (Pasirenkamasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Aleksandras Ernestas Plikusas, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Imitaciniai metodai ekonometrijoje (Pasirenkamasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Aleksandras Ernestas Plikusas, Doc., Dr.
411 12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 3 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 2 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 3 gr.

Eglė Ignatavičiūtė, J. Asist.
18:00 - 20:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 2 gr.

Eglė Ignatavičiūtė, J. Asist.
413 12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 4 gr.

Aistė Elijio, Doc., Dr.
415 08:30 - 10:00
Algebra II/II d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr.

Aivaras Novikas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Rizikos teorija (Privalomasis)
FDM 4 k. 3 gr.

Julius Damarackas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Rizikos teorija (Privalomasis)
FDM 4 k. 2 gr.

Julius Damarackas, Asist., Dr.
Ketvirtadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 16:00 - 18:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.

Viktoras Golubevas, Lekt.
102 08:30 - 10:00
Išgyvenamumo demografiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Baigtinių populiacijų statistika (Privalomasis)
FDM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.
FDM 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Aleksandras Ernestas Plikusas, Doc., Dr.
103 08:30 - 10:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
10:15 - 12:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
105 10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. 2 gr. Pogrupiai: 12,21

Jurgita Kašelionytė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 52

Jurgita Kašelionytė, Lekt.
107
109 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 3 gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 2 gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 51

Rasa Stalnionytė, Lekt.
111 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 12

Asta Statkevičienė, Lekt.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 22

Asta Statkevičienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 11

Asta Statkevičienė, Lekt.
113 10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 2 gr.

Ieva Stasiūnaitė, J. Asist.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr.

Ieva Stasiūnaitė, J. Asist.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr. 4 gr. Pogrupiai: 32,41

Rūta Sirvydė, Lekt.
116 09:00 - 12:00
Empirinių procesų teorijos įvadas (Pasirenkamasis)
STA 4 k. 1 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.
09:00 - 12:00
Empirinių procesų teorijos įvadas (Pasirenkamasis)
STA 4 k. 1 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.
13:00 - 16:00
Finansų ekonometrijos modeliai (Privalomasis)
EKO 4 k. 1 gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
13:00 - 16:00
Finansų ekonometrijos modeliai (Privalomasis)
EKO 4 k. 1 gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
201 10:15 - 12:00
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
203 08:30 - 10:00
Ekonometrinis projektas-kursinis darbas (Privalomasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr.

Vaidotas Zemlys, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Daugiamatė statistika (Privalomasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr. 1 gr. 1 gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
300
301 08:30 - 10:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr. 2 gr.

Eugenijus Manstavičius, Prof., Habil. dr.

08:30 - 10:00
Kombinatorika ir tikimybių teorija (Pasirenkamasis)
STA 2 k. 1 gr.

Eugenijus Manstavičius, Prof., Habil. dr.
Komentarai: kartu su MMT
302 12:00 - 15:00
Apibendrintieji tiesiniai modeliai (Privalomasis)
STA 4 k. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
12:00 - 15:00
Apibendrintieji tiesiniai modeliai (Privalomasis)
STA 4 k. 1 gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Abstrakčioji algebra (Privalomasis)
MAT 2 k. 1 gr.

Paulius Drungilas, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Abstrakčioji algebra (Privalomasis)
MAT 2 k. 1 gr.

Paulius Drungilas, Doc., Dr.
303 09:00 - 12:00
Įvadas į ekonometrijos studijas (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 2 gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
09:00 - 12:00
Įvadas į ekonometrijos studijas (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 2 gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
16:00 - 19:00
Loginio mąstymo ir kūrybingumo strategijos ne matematikams (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Loginio mąstymo ir kūrybingumo strategijos ne matematikams (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
304 10:15 - 12:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr.

Laima Kaziulytė, J. Asist.
12:00 - 14:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1 k. 2 gr.

Laima Kaziulytė, J. Asist.
14:00 - 16:00
Papildomi funkcinės analizės skyriai (Privalomasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
16:00 - 20:00
Aukštesnio lygio matematinis raštingumas (Privalomasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Artūras Dubickas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Aukštesnio lygio matematinis raštingumas (Privalomasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Artūras Dubickas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
306 10:15 - 14:00
Mato teorija (Pasirenkamasis)
STA 3 k. 1 gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
10:15 - 14:00
Mato teorija (Pasirenkamasis)
STA 3 k. 1 gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
307 10:15 - 12:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr.

Eugenijus Manstavičius, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis)
MMT 2 k. 2 gr.

Eugenijus Manstavičius, Prof., Habil. dr.
309 10:15 - 12:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 2 gr.

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr.

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
311
312 08:30 - 10:00
Kompleksinio kintamojo funkcijų teorijos papildomi skyriai (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
10:15 - 13:00
Interneto technologijos (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
10:15 - 13:00
Interneto technologijos (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.

13:00 - 16:00
Panelinių duomenų ekonometrija (Pasirenkamasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr. 1 gr. 1 gr.

Vaidotas Zemlys, Asist., Dr.
13:00 - 16:00
Panelinių duomenų ekonometrija (Pasirenkamasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr. 1 gr. 1 gr.

Vaidotas Zemlys, Asist., Dr.
400
405 14:00 - 16:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 3 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr.

Antanas Lenkšas, Asist., Dr.
409 08:30 - 10:00
Investicijų teorija (Privalomasis)
FDM 4 k. 1 gr.

Gediminas Bagdonas, J. Asist.
10:15 - 12:00
Investicijų teorija (Privalomasis)
FDM 4 k. 3 gr.

Gediminas Bagdonas, J. Asist.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Išgyvenamumo demografiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3 k. 3 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
411 10:15 - 12:00
Išgyvenamumo demografiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3 k. 2 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 2 gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Rinktiniai analizės skyriai (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Rinktiniai analizės skyriai (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
413 12:00 - 14:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1 k. 4 gr.

Aivaras Novikas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr.

Aivaras Novikas, Asist., Dr.
415 12:00 - 14:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
Penktadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 08:30 - 12:00
Informatikos teisė (Pasirenkamasis)
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
BIO 2 k. 1 gr.

Darius Sauliūnas, Partn. Prof., Dr.

08:30 - 12:00
Informatikos teisė (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Darius Sauliūnas, Partn. Prof., Dr.
08:30 - 12:00
Informatikos teisė (Pasirenkamasis)
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
BIO 2 k. 1 gr.

Darius Sauliūnas, Partn. Prof., Dr.

08:30 - 12:00
Informatikos teisė (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Darius Sauliūnas, Partn. Prof., Dr.
102
103 09:00 - 12:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.
09:00 - 12:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Stochastinė analizė (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Stochastinė analizė (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr.

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.
105
107
109
111
113 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 1 gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
116
201 12:00 - 14:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1 k. 1 gr.

Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
203 16:00 - 20:00
Elektroninio parašo infrastruktūra ir elektroninė komercija (Pasirenkamasis)
PS 2 k. 1 gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
Saulius Minkevičius, Prof., Dr.
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Elektroninio parašo infrastruktūra ir elektroninė komercija (Pasirenkamasis)
PS 2 k. 1 gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
Saulius Minkevičius, Prof., Dr.
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
300 09:00 - 14:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Vytautas Stepas, Lekt.
09:00 - 14:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Vytautas Stepas, Lekt.
09:00 - 14:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Vytautas Stepas, Lekt.
16:00 - 20:00
Projektų valdymas (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Giedrius Slivinskas, Partn. Prof., Dr.
16:00 - 20:00
Projektų valdymas (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Giedrius Slivinskas, Partn. Prof., Dr.
301 09:00 - 12:00
Įvadas į finansų ir draudimo matematiką (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
09:00 - 12:00
Įvadas į finansų ir draudimo matematiką (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.
302 10:15 - 12:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
16:00 - 20:00
Tikimybinė kombinatorika (Pasirenkamasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Eugenijus Manstavičius, Prof., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Tikimybinė kombinatorika (Pasirenkamasis)
MAT 1 k. 1 gr.

Eugenijus Manstavičius, Prof., Habil. dr.
303 08:30 - 10:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr. 2 gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr. 2 gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Geometrija (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr. 2 gr.

Rimvydas Krasauskas, Doc., Dr.
304 14:00 - 16:00
Grafų teorija (Pasirenkamasis)
MAT 2 k. 1 gr.

Eugenijus Manstavičius, Prof., Habil. dr.

14:00 - 16:00
Papildomi kombinatorikos skyriai (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1 gr.

Eugenijus Manstavičius, Prof., Habil. dr.
306
307 14:00 - 18:00
Silpnasis mato konvergavimas (Pasirenkamasis)
MAT 2 k. 1 gr.

Antanas Laurinčikas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
14:00 - 18:00
Silpnasis mato konvergavimas (Pasirenkamasis)
MAT 2 k. 1 gr.

Antanas Laurinčikas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
309 08:30 - 10:00
Matematinė statistika (Privalomasis)
IT 2 k. 2 gr.

Margarita Beniušė, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Matematinė statistika (Privalomasis)
IT 2 k. 3 gr.

Margarita Beniušė, Asist., Dr.
311 10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1 gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
312 08:30 - 12:00
Kategorinių duomenų analizė (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr.
STA 4 k. 1 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.
08:30 - 12:00
Kategorinių duomenų analizė (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr.
STA 4 k. 1 gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.
400 08:30 - 10:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
EKO 1 k. 1 gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
EKO 1 k. 2 gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
405
409 09:00 - 12:00
Praktinė ekonometrija I/II d. (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Agnė Reklaitė, Lekt., Dr.
09:00 - 12:00
Praktinė ekonometrija I/II d. (Privalomasis)
EKO 2 k. 1 gr.

Agnė Reklaitė, Lekt., Dr.
17:00 - 20:00
Šiuolaikinė matematinė ekonomika (Pasirenkamasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
17:00 - 20:00
Šiuolaikinė matematinė ekonomika (Pasirenkamasis)
EKO 1 k. 1 gr. 1 gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
411 10:15 - 12:00
Geometrija (Privalomasis)
MMT 2 k. 1 gr.

Rimvydas Krasauskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Geometrija (Privalomasis)
MMT 2 k. 2 gr.

Rimvydas Krasauskas, Doc., Dr.
413 12:00 - 14:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
FDM 3 k. 3 gr.

Šarūnas Dirmeikis, J. Asist.
14:00 - 16:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
FDM 3 k. 2 gr.

Šarūnas Dirmeikis, J. Asist.
415 08:30 - 13:00
Matematinė ekonomika (Pasirenkamasis)
FDM 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 1 gr.

Raimondas Malukas, Lekt., Dr.
08:30 - 13:00
Matematinė ekonomika (Pasirenkamasis)
FDM 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 1 gr.

Raimondas Malukas, Lekt., Dr.
08:30 - 13:00
Matematinė ekonomika (Pasirenkamasis)
FDM 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 1 gr.

Raimondas Malukas, Lekt., Dr.
Šeštadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
103
105
107
109
111
113
116
201
203
300
301
302
303
304
306
307
309
311
312
400
405
409
411
413
415
Sekmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
103
105
107
109
111
113
116
201
203
300
301
302
303
304
306
307
309
311
312
400
405
409
411
413
415