mif-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas

MIF-Didl.
2017.11.06 -- 2017.11.12


Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 12:00 - 14:00
Virtualizacijos pagrindai (Privalomasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Linas Bukauskas, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Daugiamatės duomenų struktūros (Pasirenkamasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr. 1 gr.

Algimantas Juozapavičius, Prof., Dr. (HP)
102 08:30 - 10:00
Transliavimo metodai (Pasirenkamasis)
INF MI 3 k. 3 gr.
INF MI 4 k. 3 gr.
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.

08:30 - 10:00
Transliavimo metodai (Privalomasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr.

Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Objektinis programavimas JAVA (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
103 08:30 - 10:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Kazimieras Mickus, Lekt.
10:15 - 12:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Programų sistemų inžinerija I/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
202
207 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 31

Laura Giniūnienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr. 4 gr. Pogrupiai: 32,41

Laura Giniūnienė, Lekt.
213 08:30 - 12:00
Įvadas į verslo procesų vadybą (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Almantas Juozulynas, Asist., Dr.
08:30 - 12:00
Įvadas į verslo procesų vadybą (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Almantas Juozulynas, Asist., Dr.
12:00 - 16:00
Matematinė analizė (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Aleksandras Ernestas Plikusas, Doc., Dr.
12:00 - 16:00
Matematinė analizė (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Aleksandras Ernestas Plikusas, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Programavimas debesų kompiuterijoje (Pasirenkamasis)
KM 1 k. 1 gr.

Rimantas Kybartas, Lekt., Dr.

16:00 - 18:00
Programavimas debesijos aplinkoje (Pasirenkamasis)
INF 2 k. 1 gr.

Rimantas Kybartas, Lekt., Dr.
303 10:15 - 12:00
Programų sistemų inžinerija I/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr.

Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Programų sistemų inžinerija I/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 3 gr.

Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
307 08:30 - 10:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
IT IN 3 k. 1 gr.

Eduardas Kutka, Lekt.
10:15 - 12:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
IT IN 3 k. 1 gr.

Eduardas Kutka, Lekt.
16:00 - 18:00
Daugiamatės duomenų struktūros (Pasirenkamasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr. 1 gr.

Alminas Čivilis, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Programavimas debesų kompiuterijoje (Pasirenkamasis)
KM 1 k. 1 gr.

Rimantas Kybartas, Lekt., Dr.

18:00 - 20:00
Programavimas debesijos aplinkoje (Pasirenkamasis)
INF 2 k. 1 gr.

Rimantas Kybartas, Lekt., Dr.
308 10:15 - 12:00
Kompiuterinė grafika (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Rimvydas Krasauskas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Kompiuterinė grafika (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Rimvydas Krasauskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Virtualizacijos pagrindai (Privalomasis)
IT 2 k. 4 gr.

Virgilijus Krinickij, Lekt.
16:00 - 18:00
Klaidas taisantys kodai (Pasirenkamasis)
BIO 4 k. 1 gr.

Vilius Stakėnas, Doc., Dr.

16:00 - 18:00
Klaidas taisantys kodai (Privalomasis)
INF MI 4 k. 3 gr.

Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
310 08:30 - 10:00
Objektinis programavimas JAVA (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Darius Baronas, Lekt., Dr.
10:15 - 12:00
Transliavimo metodai (Pasirenkamasis)
INF MI 3 k. 3 gr.
INF MI 4 k. 3 gr.
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Liutauras Ričkus, J. Asist.

10:15 - 12:00
Transliavimo metodai (Privalomasis)
INF KM 3 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Liutauras Ričkus, J. Asist.
12:00 - 14:00
Transliavimo metodai (Pasirenkamasis)
INF MI 4 k. 3 gr.
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Liutauras Ričkus, J. Asist.

12:00 - 14:00
Transliavimo metodai (Privalomasis)
INF KM 3 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Liutauras Ričkus, J. Asist.
14:00 - 16:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
IT 3 k. 3 gr.

Eduardas Kutka, Lekt.
16:00 - 20:00
Mainframe technologijos (Pasirenkamasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Laimonas Antanaitis, Lekt.
16:00 - 20:00
Mainframe technologijos (Pasirenkamasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Laimonas Antanaitis, Lekt.
316 08:30 - 10:00
Taikomasis objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 2 k. 6 gr. Pogrupiai: 1

Donatas Kimutis, Lab.
10:15 - 12:00
Taikomasis objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 2 k. 6 gr. Pogrupiai: 2

Donatas Kimutis, Lab.
12:00 - 14:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
BIO 3 k. 1 gr.

Tomas Tumasonis, Lekt.
14:00 - 16:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveika (Privalomasis)
PS 3 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Tomas Tumasonis, Lekt.
16:00 - 18:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveika (Privalomasis)
PS 3 k. 6 gr. Pogrupiai: 2

Tomas Tumasonis, Lekt.
317 08:30 - 10:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Ieva Mitašiūnaitė-Besson, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Ieva Mitašiūnaitė-Besson, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Transliavimo metodai (Privalomasis)
INF KM 3 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Audrius Šaikūnas, J. Asist.
14:00 - 16:00
Taikomasis objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 2 k. 4 gr. Pogrupiai: 2

Karolis Uosis, Lekt.
16:00 - 18:00
Taikomasis objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 2 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Karolis Uosis, Lekt.
318 08:30 - 10:00
Objektinis programavimas JAVA (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Ramūnas Dzindzalieta, Lekt., Dr.
10:15 - 12:00
Praktinė informatika (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Rima Žagūnienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Praktinė informatika (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Rima Žagūnienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PS 2 k. 4 gr. Pogrupiai: 1

Elita Pakalnickienė, Partn. Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PS 2 k. 5 gr. Pogrupiai: 1

Elita Pakalnickienė, Partn. Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PS 2 k. 5 gr. Pogrupiai: 2

Elita Pakalnickienė, Partn. Doc., Dr.
319 08:30 - 10:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 1

Andrius Grevys, Lekt.
10:15 - 12:00
Transliavimo metodai (Privalomasis)
INF KM 3 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Audrius Šaikūnas, J. Asist.
12:00 - 14:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 2

Andrius Grevys, Lekt.
14:00 - 16:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Andrius Grevys, Lekt.
16:00 - 18:00
Taikomasis objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 2 k. 5 gr. Pogrupiai: 2

Aurimas Šimkus, Lekt.
18:00 - 20:00
Taikomasis objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 2 k. 5 gr. Pogrupiai: 1

Aurimas Šimkus, Lekt.
321 08:30 - 10:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PS 2 k. 6 gr. Pogrupiai: 2

Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
10:15 - 12:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PS 2 k. 6 gr. Pogrupiai: 1

Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Funkcinis programavimas (Privalomasis)
INF KM 4 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Linas Laibinis, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Funkcinis programavimas (Privalomasis)
INF KM 4 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Linas Laibinis, Prof., Dr.
16:00 - 20:00
Bioinformatika (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Gediminas Alzbutas, Partn. Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Bioinformatika (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Gediminas Alzbutas, Partn. Doc., Dr.
323 14:00 - 16:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
INF 2 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Liutauras Ričkus, J. Asist.
18:00 - 20:00
Kompiuterinių žaidimų projektavimas ir kūrimas (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Žilvinas Ledas, Asist., Dr.
409 14:00 - 16:00
Matematinė logika (Privalomasis)
PS 2 k. 5 gr.

Haroldas Giedra, Asist., Dr.
410 12:00 - 14:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Kodavimo teorija (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
413 10:15 - 12:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
INF 1 k. 4 gr.

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr.

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinė logika (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr.

Julius Andrikonis, Asist., Dr.
414 08:30 - 10:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
12:00 - 16:00
Grafai ir algoritmai (Privalomasis)
INF MI 3 k. 3 gr.

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
12:00 - 16:00
Grafai ir algoritmai (Privalomasis)
INF MI 3 k. 3 gr.

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
16:00 - 18:00
Kodavimo teorija (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Kodavimo teorija (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
415
418 10:15 - 12:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
INF KM 4 k. 1 gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
BIO 4 k. 1 gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
419 12:00 - 14:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Eduardas Kutka, Lekt.
14:00 - 16:00
Klaidas taisantys kodai (Pasirenkamasis)
BIO 4 k. 1 gr.

Vilius Stakėnas, Doc., Dr.

14:00 - 16:00
Klaidas taisantys kodai (Privalomasis)
INF MI 4 k. 3 gr.

Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Taikomųjų programų kūrimas mobiliesiems įrenginiams (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Mindaugas Eglinskas, Lekt.
421 08:30 - 10:00
Dirbtinis intelektas (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Vytautas Čyras, Doc., Dr.
Komentarai: kartu su III k. KM studentais

08:30 - 10:00
Dirbtinis intelektas (Privalomasis)
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr.

Vytautas Čyras, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Dirbtinis intelektas (Privalomasis)
INF KM 4 k. 2 gr.

Vytautas Čyras, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Dirbtinis intelektas (Privalomasis)
INF KM 4 k. 1 gr.

Vytautas Čyras, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Kompiuterinių žaidimų projektavimas ir kūrimas (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Žilvinas Ledas, Asist., Dr.
Innovation Space 08:30 - 12:00
Bioinformatika II/IV d. (Privalomasis)
BIO 3 k. 1 gr.

Irus Grinis, Lekt.
08:30 - 12:00
Bioinformatika II/IV d. (Privalomasis)
BIO 3 k. 1 gr.

Irus Grinis, Lekt.
18:00 - 20:00
Taikomųjų programų kūrimas mobiliesiems įrenginiams (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Mindaugas Eglinskas, Lekt.
MobLab
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
103 12:00 - 14:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinė logika (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Julius Andrikonis, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Taikomasis objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Vytautas Ašeris, Partn. Prof., Dr.
18:00 - 20:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
Nekreditinės tvarkaraštis

Komentarai: Studentai studentams
202 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 42

Jurgita Kašelionytė, Lekt.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. 2 gr. Pogrupiai: 12,21

Jurgita Kašelionytė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 32

Jurgita Kašelionytė, Lekt.
207 08:30 - 10:00
Kodavimo teorija (Privalomasis)
Erasmus tvarkaraštis

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 11

Asta Statkevičienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 12

Asta Statkevičienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 11

Asta Statkevičienė, Lekt.
18:00 - 20:45
Chaoso teorija ir fraktalai (Pasirenkamasis)
INF MI 4 k. 3 gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
18:00 - 20:45
Chaoso teorija ir fraktalai (Pasirenkamasis)
INF MI 4 k. 3 gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
213 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr. 4 gr. Pogrupiai: 32,41

Rūta Sirvydė, Lekt.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 31

Rūta Sirvydė, Lekt.
303 08:30 - 10:00
IT projektų valdymas (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr.
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr.
INF MI 3 k. 3 gr.
INF MI 4 k. 3 gr. 1 gr.

Giedrius Zlatkus, Partn. Prof., Dr.
10:15 - 12:00
IT projektų valdymas (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr.
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr.
INF MI 3 k. 3 gr.
INF MI 4 k. 3 gr. 1 gr.

Giedrius Zlatkus, Partn. Prof., Dr.
12:00 - 14:00
IT projektų valdymas (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr.
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr.
INF MI 3 k. 3 gr.
INF MI 4 k. 3 gr. 1 gr.

Giedrius Zlatkus, Partn. Prof., Dr.
15:00 - 20:00
Programų sistemų architektūra ir projektavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Vidas Vasiliauskas, Partn. Doc.
15:00 - 20:00
Programų sistemų architektūra ir projektavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Vidas Vasiliauskas, Partn. Doc.
15:00 - 20:00
Programų sistemų architektūra ir projektavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Vidas Vasiliauskas, Partn. Doc.
307 08:30 - 12:00
Kompiuterių tinklai II (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Eduardas Kutka, Lekt.
08:30 - 12:00
Kompiuterių tinklai II (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Eduardas Kutka, Lekt.
14:00 - 18:00
Saugios interneto technologijos (Privalomasis)
KM 1 k. 1 gr.

Linas Bukauskas, Doc., Dr.
14:00 - 18:00
Saugios interneto technologijos (Privalomasis)
KM 1 k. 1 gr.

Linas Bukauskas, Doc., Dr.
18:00 - 20:45
Judrusis programavimas Ruby (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Saulius Grigaitis, Partn. Doc.

18:00 - 20:45
Judrusis programavimas Ruby (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Saulius Grigaitis, Partn. Doc.
18:00 - 20:45
Judrusis programavimas Ruby (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Saulius Grigaitis, Partn. Doc.

18:00 - 20:45
Judrusis programavimas Ruby (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Saulius Grigaitis, Partn. Doc.
308 08:30 - 10:00
Programavimo ir IT pagrindai (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr.

Tomas Gžegožas Lipnevičius, Lekt.
11:00 - 14:00
Programų sistemų inžinerija I/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 4 gr.

Saulius Gudas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
11:00 - 14:00
Programų sistemų inžinerija I/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 4 gr.

Saulius Gudas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
16:00 - 18:00
Programavimo ir IT pagrindai (Privalomasis)
IT 1 k. 2 gr.

Tomas Gžegožas Lipnevičius, Lekt.
310 08:30 - 12:00
Programavimas OS UNIX (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr.
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
BIO 3 k. 1 gr.

Rokas Masiulis, Lekt.
08:30 - 12:00
Programavimas OS UNIX (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr.
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
BIO 3 k. 1 gr.

Rokas Masiulis, Lekt.
16:00 - 18:00
Duomenų tyrimas (Privalomasis)
BIO 4 k. 1 gr.

Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
316
317 14:00 - 16:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Jonas Ragaišis, Lekt.
16:00 - 18:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Jonas Ragaišis, Lekt.
18:00 - 20:00
Taikomasis objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Vytautas Ašeris, Partn. Prof., Dr.
318 10:15 - 12:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 2

Kęstutis Mizara, Lekt.
319 08:30 - 10:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 2

Vytautas Čyras, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 1

Vytautas Čyras, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
BIO 3 k. 1 gr.

Andrius Košuba, Lekt.
Gintarė Košubienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
BIO 3 k. 1 gr.

Andrius Košuba, Lekt.
Gintarė Košubienė, Lekt.
321 08:30 - 12:00
Žmogaus-kompiuterio sąveika (Privalomasis)
Erasmus tvarkaraštis

Kristina Lapin, Doc., Dr.
08:30 - 12:00
Žmogaus-kompiuterio sąveika (Privalomasis)
Erasmus tvarkaraštis

Kristina Lapin, Doc., Dr.
323 16:00 - 18:00
Loginis programavimas (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr.

Julius Andrikonis, Asist., Dr.
409 10:15 - 12:00
Matematika informatikams I/III d. (Privalomasis)
IT 1 k. 3 gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Matematika informatikams I/III d. (Privalomasis)
IT 1 k. 2 gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Matematika informatikams I/III d. (Privalomasis)
IT 1 k. 2 gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
410 10:15 - 12:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PS 1 k. 4 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
413 12:00 - 14:00
Matematinė logika (Privalomasis)
PS 2 k. 3 gr.

Julius Andrikonis, Asist., Dr.
414 08:30 - 12:00
Diferencialinės lygtys (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Stasys Rutkauskas, Doc., Dr. (HP)
08:30 - 12:00
Diferencialinės lygtys (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Stasys Rutkauskas, Doc., Dr. (HP)
12:00 - 16:00
Informacijos teorija (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr.
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr.

Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.

12:00 - 16:00
Informacijos teorija (Privalomasis)
INF MI 3 k. 3 gr.

Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
12:00 - 16:00
Informacijos teorija (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr.
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr.

Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.

12:00 - 16:00
Informacijos teorija (Privalomasis)
INF MI 3 k. 3 gr.

Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
415 12:00 - 14:00
Dirbtinis intelektas (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Vytautas Čyras, Doc., Dr.
418
419 18:00 - 20:45
Judrusis programavimas Ruby (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Saulius Grigaitis, Partn. Doc.

18:00 - 20:45
Judrusis programavimas Ruby (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Saulius Grigaitis, Partn. Doc.
18:00 - 20:45
Judrusis programavimas Ruby (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Saulius Grigaitis, Partn. Doc.

18:00 - 20:45
Judrusis programavimas Ruby (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Saulius Grigaitis, Partn. Doc.
421 18:00 - 20:00
Duomenų tyrimas (Privalomasis)
BIO 4 k. 1 gr.
INF 1 k. 1 gr.

Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
Innovation Space 08:30 - 10:00
Taikomųjų programų kūrimas mobiliesiems įrenginiams (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Mindaugas Eglinskas, Lekt.
14:00 - 18:00
Dirbtiniai neuroniniai tinklai (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr.

Olga Kurasova, Prof., Dr.
14:00 - 18:00
Dirbtiniai neuroniniai tinklai (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr.

Olga Kurasova, Prof., Dr.
MobLab
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 12:00 - 14:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 1 gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Funkcinis programavimas (Privalomasis)
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr.

Linas Laibinis, Prof., Dr.
102 10:15 - 12:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Eduardas Kutka, Lekt.
12:00 - 14:00
Įvadas į kompiuterių architektūrą (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Linas Bukauskas, Doc., Dr.
15:00 - 18:00
Reikalavimų inžinerija (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Audronė Lupeikienė, M. Darbuot., Dr.
15:00 - 18:00
Reikalavimų inžinerija (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Audronė Lupeikienė, M. Darbuot., Dr.
103 08:30 - 10:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Matematinė statistika (Privalomasis)
IT 2 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Margarita Beniušė, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Programų sistemų inžinerija I/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
BIO 3 k. 1 gr.

Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
18:00 - 20:45
UML ir MDA įvadas (Pasirenkamasis)
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr. 1 gr.

Viktor Kiško, Lekt.
18:00 - 20:45
UML ir MDA įvadas (Pasirenkamasis)
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr. 1 gr.

Viktor Kiško, Lekt.
202 10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 32

Jurgita Kašelionytė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 52

Jurgita Kašelionytė, Lekt.
207 16:00 - 20:00
Informacinių technologijų veiklos valdymas organizacijoje (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Aldas Glemža, Partn. Prof., Dr.
16:00 - 20:00
Informacinių technologijų veiklos valdymas organizacijoje (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Aldas Glemža, Partn. Prof., Dr.
213 12:00 - 16:00
Atsitiktiniai procesai (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Marijus Vaičiulis, Doc., Dr.
12:00 - 16:00
Atsitiktiniai procesai (Privalomasis)
STA 3 k. 1 gr.

Marijus Vaičiulis, Doc., Dr.
17:00 - 20:30
Programų sistemų testavimas ir konfigūracijos valdymas (Pasirenkamasis)
PS 2 k. 1 gr.

Andrius Adamonis, Partn. Doc.
17:00 - 20:30
Programų sistemų testavimas ir konfigūracijos valdymas (Pasirenkamasis)
PS 2 k. 1 gr.

Andrius Adamonis, Partn. Doc.
17:00 - 20:30
Programų sistemų testavimas ir konfigūracijos valdymas (Pasirenkamasis)
PS 2 k. 1 gr.

Andrius Adamonis, Partn. Doc.
303 14:00 - 16:00
Optimizavimo metodai (Privalomasis)
INF KM 3 k. 2 gr.

Aleksas Domarkas, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Optimizavimo metodai (Privalomasis)
INF MI 3 k. 3 gr.

Aleksas Domarkas, Asist., Dr.
307 10:15 - 12:00
Kriptografija ir informacijos sauga (Pasirenkamasis)
BIO 3 k. 1 gr.

Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
IT 3 k. 4 gr.

Eduardas Kutka, Lekt.
16:00 - 18:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
IT 3 k. 2 gr.

Eduardas Kutka, Lekt.
308 12:00 - 14:00
Virtualizacijos pagrindai (Privalomasis)
IT IN 2 k. 1 gr.

Virgilijus Krinickij, Lekt.
14:00 - 16:00
Virtualizacijos pagrindai (Privalomasis)
IT 2 k. 2 gr.

Virgilijus Krinickij, Lekt.
16:00 - 20:00
Erdvinės duomenų bazės (Pasirenkamasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Alminas Čivilis, Asist., Dr.

16:00 - 20:00
Erdvinės duomenų bazės (Privalomasis)
KM 1 k. 1 gr.

Alminas Čivilis, Asist., Dr.
16:00 - 20:00
Erdvinės duomenų bazės (Pasirenkamasis)
DM 1 k. 1 gr. 1 gr.

Alminas Čivilis, Asist., Dr.

16:00 - 20:00
Erdvinės duomenų bazės (Privalomasis)
KM 1 k. 1 gr.

Alminas Čivilis, Asist., Dr.
310 08:30 - 10:00
Objektinis programavimas JAVA (Privalomasis)
BIO 2 k. 1 gr.

Gintarė Košubienė, Lekt.
10:15 - 12:00
Kompiuterinė grafika (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr.
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr.

Rimvydas Krasauskas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Irus Grinis, Lekt.
14:00 - 16:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Irus Grinis, Lekt.
16:00 - 18:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
18:00 - 20:00
Duomenų tyrimas (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr.

Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
316 08:30 - 10:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 2

Linas Litvinas, J. Asist.
10:15 - 12:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Linas Litvinas, J. Asist.
12:00 - 14:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 1

Linas Litvinas, J. Asist.
14:00 - 16:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr. Pogrupiai: 1

Linas Litvinas, J. Asist.
16:00 - 18:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Linas Litvinas, J. Asist.
317 08:30 - 10:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Įvadas į kompiuterių architektūrą (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr.

Linas Bukauskas, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Jonas Ragaišis, Lekt.
18:00 - 20:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Jonas Ragaišis, Lekt.
318 14:00 - 16:00
Įvadas į kompiuterių architektūrą (Privalomasis)
IT 1 k. 2 gr.

Linas Bukauskas, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PS 2 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Lina Povilavičiūtė, Lekt.
18:00 - 20:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PS 2 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Lina Povilavičiūtė, Lekt.
319 10:15 - 12:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 1

Rima Žagūnienė, Lekt.
14:00 - 16:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Rima Žagūnienė, Lekt.
16:00 - 18:00
Taikomasis objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 2 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Aurimas Šimkus, Lekt.
321 14:00 - 16:00
Įvadas į kompiuterių architektūrą (Privalomasis)
IT 1 k. 3 gr.

Linas Bukauskas, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Funkcinis programavimas (Privalomasis)
INF KM 4 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Linas Laibinis, Prof., Dr.
18:00 - 20:00
Funkcinis programavimas (Privalomasis)
INF KM 4 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Linas Laibinis, Prof., Dr.
323 10:15 - 12:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
IT IN 2 k. 1 gr.

Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
IT 2 k. 2 gr.

Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Reikalavimų inžinerija (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Audronė Lupeikienė, M. Darbuot., Dr.
409 12:00 - 14:00
Matematinė statistika (Privalomasis)
IT 2 k. 4 gr.

Margarita Beniušė, Asist., Dr.
410 10:15 - 12:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PS 1 k. 5 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PS 1 k. 2 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
413
414 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 22

Ovidiu Ivancu, Lekt., Dr.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 21

Ovidiu Ivancu, Lekt., Dr.
14:00 - 16:00
Informacija ir kodavimas (Privalomasis)
BIO 4 k. 1 gr.

Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Informacija ir kodavimas (Privalomasis)
BIO 4 k. 1 gr.

Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
415
418 10:15 - 14:00
Fizikinė chemija (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr.

Živilė Lukšienė, Prof., Habil. dr.
10:15 - 14:00
Fizikinė chemija (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr.

Živilė Lukšienė, Prof., Habil. dr.
14:00 - 16:00
Projektų vadyba (Privalomasis)
IT IN 3 k. 1 gr.

Erika Janiūnienė, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Projektų vadyba (Privalomasis)
IT 3 k. 3 gr.

Erika Janiūnienė, Doc., Dr.
419 08:30 - 10:00
Kompiuterinė grafika (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr.
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr.

Rimvydas Krasauskas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Kriptografija ir informacijos sauga (Pasirenkamasis)
BIO 3 k. 1 gr.

Vilius Stakėnas, Doc., Dr.

12:00 - 14:00
Kriptografija ir informacijos sauga (Privalomasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
INF MI 4 k. 3 gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
INF KM 4 k. 2 gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
421 09:00 - 12:00
Diferencialinės lygtys (Pasirenkamasis)
STA 3 k. 1 gr.
STA 2 k. 1 gr.

Aleksas Domarkas, Asist., Dr.
09:00 - 12:00
Diferencialinės lygtys (Pasirenkamasis)
STA 3 k. 1 gr.
STA 2 k. 1 gr.

Aleksas Domarkas, Asist., Dr.
14:00 - 18:00
Intelektualios sistemos (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.

Julius Andrikonis, Asist., Dr.
14:00 - 18:00
Intelektualios sistemos (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.

Julius Andrikonis, Asist., Dr.
Innovation Space 08:30 - 10:00
Programavimo ir IT pagrindai (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr.

Irus Grinis, Lekt.
10:15 - 12:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
BIO 2 k. 1 gr.

Irus Grinis, Lekt.
14:00 - 16:00
Kriptografija ir informacijos sauga (Privalomasis)
INF MI 3 k. 3 gr.

Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
MobLab
Ketvirtadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 10:15 - 12:00
Programavimas Windows API (Pasirenkamasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Matematinė analizė (Privalomasis)
Nekreditinės tvarkaraštis

Komentarai: Studentai studentams
102 08:30 - 10:00
Matematika informatikams I/III d. (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Loginis programavimas (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr.
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr.
INF MI 3 k. 3 gr.
INF MI 4 k. 3 gr.
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
BIO 3 k. 1 gr.

Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Programų kūrimo procesas (Privalomasis)
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Andrius Adamonis, Partn. Doc.
16:00 - 18:00
Programų kūrimo procesas (Privalomasis)
PS 4 k. 4 gr. 5 gr.

Andrius Adamonis, Partn. Doc.
103 12:00 - 14:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Programų sistemų projektavimas (Privalomasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Mindaugas Plukas, Lekt.
202
207 08:30 - 12:00
Grafų teorija (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr.
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
BIO 2 k. 1 gr.
BIO 3 k. 1 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
08:30 - 12:00
Grafų teorija (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr.
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
BIO 2 k. 1 gr.
BIO 3 k. 1 gr.

Gintaras Skersys, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 11

Laura Giniūnienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr. 4 gr. Pogrupiai: 32,41

Laura Giniūnienė, Lekt.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 42

Laura Giniūnienė, Lekt.
213 15:00 - 17:00
Lygiagretūs ir išskirstyti skaičiavimai (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
15:00 - 17:00
Lygiagretūs ir išskirstyti skaičiavimai (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
303 08:30 - 10:00
Programų sistemų inžinerija I/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 2 gr.

Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Programų sistemų inžinerija I/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr.

Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Programavimas Windows API (Pasirenkamasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Programų sistemų projektavimas (Privalomasis)
PS 3 k. 3 gr.

Mindaugas Karpinskas, Lekt.
18:00 - 20:00
Programų sistemų projektavimas (Privalomasis)
PS 3 k. 5 gr.

Mindaugas Karpinskas, Lekt.
307 08:30 - 10:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
10:15 - 12:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PS 2 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
14:00 - 16:00
Loginis programavimas (Pasirenkamasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr.
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr.
INF MI 3 k. 3 gr.
INF MI 4 k. 3 gr.
BIO 3 k. 1 gr.

Julius Andrikonis, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Loginis programavimas (Pasirenkamasis)
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr.
INF MI 3 k. 3 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Julius Andrikonis, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Loginis programavimas (Pasirenkamasis)
INF KM 4 k. 1 gr. 2 gr.
INF MI 3 k. 3 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Julius Andrikonis, Asist., Dr.
308 08:30 - 10:00
Programavimas Windows API (Pasirenkamasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
IT 2 k. 3 gr.

Virgilijus Krinickij, Lekt.
12:00 - 14:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
IT IN 2 k. 1 gr.

Virgilijus Krinickij, Lekt.
16:00 - 18:00
Programų sistemų projektavimas (Privalomasis)
PS 3 k. 2 gr.

Mindaugas Plukas, Lekt.
18:00 - 20:00
Kriptografijos metodai (Privalomasis)
KM 1 k. 1 gr.

Vilius Stakėnas, Doc., Dr.

18:00 - 20:00
Kriptografijos metodai (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.

Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
310 08:30 - 10:00
Virtualizacijos pagrindai (Privalomasis)
IT 2 k. 3 gr.

Virgilijus Krinickij, Lekt.
10:15 - 12:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
INF 2 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Irmantas Radavičius, Lekt.
12:00 - 14:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
INF 2 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Irmantas Radavičius, Lekt.
18:00 - 20:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PKI 1 k. 1 gr.

Joana Katina, Asist., Dr.
316 08:30 - 10:00
Objektinis programavimas JAVA (Privalomasis)
INF 2 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Ramūnas Dzindzalieta, Lekt., Dr.
10:15 - 12:00
Objektinis programavimas JAVA (Privalomasis)
INF 2 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Ramūnas Dzindzalieta, Lekt., Dr.
12:00 - 14:00
Objektinis programavimas JAVA (Privalomasis)
INF 2 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Ramūnas Dzindzalieta, Lekt., Dr.
317 08:30 - 10:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Ieva Mitašiūnaitė-Besson, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Ieva Mitašiūnaitė-Besson, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Praktinė informatika (Privalomasis)
INF 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 2

Rima Žagūnienė, Lekt.
16:00 - 18:00
Praktinė informatika (Privalomasis)
INF 1 k. 4 gr. Pogrupiai: 1

Rima Žagūnienė, Lekt.
318 10:15 - 12:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 3 gr. Pogrupiai: 2

Aleksas Domarkas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 4 gr. Pogrupiai: 1

Aleksas Domarkas, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
PS 3 k. 5 gr. Pogrupiai: 2

Justinas Marcinka, Lab.
319 10:15 - 12:00
Praktinė informatika (Privalomasis)
INF 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveika (Privalomasis)
PS 3 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Kristina Lapin, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Praktinė informatika (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveika (Privalomasis)
PS 3 k. 4 gr. Pogrupiai: 2

Kristina Lapin, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveika (Privalomasis)
PS 3 k. 2 gr. Pogrupiai: 1

Kristina Lapin, Doc., Dr.
321 08:30 - 12:00
Problemų sprendimu grįstas projektas (Privalomasis)
IT IN 2 k. 1 gr.

Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.
Linas Bukauskas, Doc., Dr.
Linas Būtėnas, Lekt.
08:30 - 12:00
Problemų sprendimu grįstas projektas (Privalomasis)
IT IN 2 k. 1 gr.

Agnė Brilingaitė, Asist., Dr.
Linas Bukauskas, Doc., Dr.
Linas Būtėnas, Lekt.
12:00 - 14:00
Informacinės sistemos (Pasirenkamasis)
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Audronė Lupeikienė, M. Darbuot., Dr.
16:00 - 18:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
PS 3 k. 4 gr. Pogrupiai: 1

Saulė Girdzijauskaitė, Lekt.
18:00 - 20:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
PS 3 k. 4 gr. Pogrupiai: 2

Saulė Girdzijauskaitė, Lekt.
323 08:30 - 10:00
Kompiuterinių žaidimų projektavimas ir kūrimas (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Žilvinas Ledas, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Taikomasis objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 2 k. 2 gr. Pogrupiai: 2

Zorian Ivanec, Lekt.
12:00 - 14:00
Taikomasis objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 2 k. 1 gr. Pogrupiai: 2

Zorian Ivanec, Lekt.
17:00 - 20:00
Lygiagretūs ir išskirstyti skaičiavimai (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
17:00 - 20:00
Lygiagretūs ir išskirstyti skaičiavimai (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr.

Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
409 10:15 - 12:00
Matematika informatikams I/III d. (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr.

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Matematika informatikams I/III d. (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr.

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
410 12:00 - 14:00
Matematinė logika (Privalomasis)
PS 2 k. 2 gr.

Julius Andrikonis, Asist., Dr.
413 10:15 - 12:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr.

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
INF 1 k. 2 gr.

Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
414 12:00 - 16:00
Diskretus optimizavimas (Privalomasis)
BIO 2 k. 1 gr.

Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
12:00 - 16:00
Diskretus optimizavimas (Privalomasis)
BIO 2 k. 1 gr.

Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
415
418 10:15 - 12:00
Informacinės sistemos (Pasirenkamasis)
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Audronė Lupeikienė, M. Darbuot., Dr.
419
421 16:00 - 18:00
Kriptografijos metodai (Privalomasis)
KM 1 k. 1 gr.

Vilius Stakėnas, Doc., Dr.

16:00 - 18:00
Kriptografijos metodai (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.

Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
Innovation Space 08:30 - 10:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
INF 2 k. 1 gr. Pogrupiai: 1

Irus Grinis, Lekt.
10:15 - 12:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
INF 2 k. 4 gr. Pogrupiai: 1

Irus Grinis, Lekt.
12:00 - 16:00
Bioinformatika IV/IV d. (Privalomasis)
BIO 4 k. 1 gr.

Irus Grinis, Lekt.
12:00 - 16:00
Bioinformatika IV/IV d. (Privalomasis)
BIO 4 k. 1 gr.

Irus Grinis, Lekt.
MobLab
Penktadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 08:30 - 10:00
Programavimo ir IT pagrindai (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 1 gr.

Tomas Gžegožas Lipnevičius, Lekt.
10:15 - 12:00
Verslo pagrindai II/II d. (Privalomasis)
IT 3 k. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 1 gr.

Jelena Tamulienė, Lekt., Dr.
102 08:30 - 10:00
Optimizavimo metodai (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Julius Žilinskas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)

08:30 - 10:00
Optimizavimo metodai (Privalomasis)
INF KM 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr.

Julius Žilinskas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
10:15 - 12:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.

Andrius Grigutis, Lekt., Dr.
103 08:30 - 10:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
PS 1 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr.

Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveika (Privalomasis)
PS 3 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Kristina Lapin, Doc., Dr.
14:00 - 18:00
Programų sistemų projektų ir kokybės valdymas (Privalomasis)
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Danielius Saltanavičius, Partn. Doc.
14:00 - 18:00
Programų sistemų projektų ir kokybės valdymas (Privalomasis)
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr.

Danielius Saltanavičius, Partn. Doc.
202 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 3 gr. Pogrupiai: 31

Laura Giniūnienė, Lekt.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
BIO 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 12

Laura Giniūnienė, Lekt.
207 10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 12

Asta Statkevičienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 11

Asta Statkevičienė, Lekt.
213 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 2 gr. Pogrupiai: 22

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 1 gr. Pogrupiai: 11

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
303 08:30 - 10:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
IT 3 k. 3 gr.

Eduardas Kutka, Lekt.
10:15 - 12:00
Optimizavimo metodai (Privalomasis)
INF KM 3 k. 1 gr.

Julius Žilinskas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
IT 3 k. 2 gr.

Eduardas Kutka, Lekt.
14:00 - 16:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
IT 3 k. 4 gr.

Eduardas Kutka, Lekt.
307 10:15 - 12:00
Kriptografija ir informacijos sauga (Privalomasis)
INF KM 3 k. 2 gr.

Mindaugas Kepalas, Lekt.
12:00 - 14:00
Kriptografija ir informacijos sauga (Privalomasis)
INF KM 3 k. 1 gr.

Mindaugas Kepalas, Lekt.
14:00 - 18:00
Euristiniai algoritmai NP-pilniems uždaviniams (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.
INF 2 k. 1 gr.

Julius Žilinskas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
14:00 - 18:00
Euristiniai algoritmai NP-pilniems uždaviniams (Pasirenkamasis)
INF 1 k. 1 gr.
INF 2 k. 1 gr.

Julius Žilinskas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
308 08:30 - 10:00
Programų sistemų projektavimas (Privalomasis)
PS 3 k. 4 gr.

Mindaugas Plukas, Lekt.
10:15 - 12:00
Programavimo ir IT pagrindai (Privalomasis)
IT 1 k. 3 gr.

Tomas Gžegožas Lipnevičius, Lekt.
12:00 - 14:00
Optimizavimo metodai (Pasirenkamasis)
PS 4 k. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.