flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Skandinavistika (suomių ir švedų) 2k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.05-2018.05.21
Kas antrą sav.
Senoji suomių literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Kirsi Podschivalow, Lekt.
402 aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.12-2018.05.28
Kas antrą sav.
Skandinavų literatūra (Privalomasis) (seminaras)
Kirsi Podschivalow, Lekt.
402 aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė II/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Agnietė Merkliopaitė, Lekt.
314B aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė II/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Agnietė Merkliopaitė, Lekt.
402 aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.05-2018.03.05
Kiekvieną sav.
Skandinavų literatūra (Privalomasis) (PASKAITA)
Jim Lennart Degrenius, Lekt.
Jūratė Kumetaitienė, Asist.
Ieva Steponavičiūtė-Aleksiejūnienė, Doc., Dr.
Ieva Toleikytė, Lekt.
92 aud. (FLF)
19:00
21:00
Antradienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė suomių kalba, kultūra ir visuomenė IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Karin Karčiauskienė, Lekt.
402 aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.13-2018.04.03
Kiekvieną sav.
Sociolingvistikos pagrindai (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Loreta Vaicekauskienė, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė suomių kalba, kultūra ir visuomenė IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Karin Karčiauskienė, Lekt.

13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Keltų religija ir mitologija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.
314A-314B aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.13-2018.04.03
Kiekvieną sav.
Sociolingvistikos pagrindai (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Loreta Vaicekauskienė, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė II/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Agnietė Merkliopaitė, Lekt.
A8 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Kalba ir ideologija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Vuk Vukotic, J. Asist.
314A aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Augusto Strindbergo dramaturgija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Alma Braškytė, Lekt.
313 aud. (FLF)
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė II/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Jim Lennart Degrenius, Lekt.
312 aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė suomių kalba, kultūra ir visuomenė IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Kirsi Podschivalow, Lekt.
115A aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Skandinavų literatūra (Privalomasis) (seminaras)
Kirsi Podschivalow, Lekt.
314A aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė suomių kalba, kultūra ir visuomenė IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Kirsi Podschivalow, Lekt.
402 aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Kalba ir ideologija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Vuk Vukotic, J. Asist.
402 aud. (FLF)
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Skandinavų literatūra (Privalomasis) (Paskaitos ir konsultacijos)
Jim Lennart Degrenius, Lekt.
Jūratė Kumetaitienė, Asist.
Ieva Steponavičiūtė-Aleksiejūnienė, Doc., Dr.
Ieva Toleikytė, Lekt.
314A-314B aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė suomių kalba, kultūra ir visuomenė IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Kirsi Podschivalow, Lekt.
314A aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Pragmatikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė II/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Jim Lennart Degrenius, Lekt.
314B aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.08-2018.05.24
Kas antrą sav.
Kūrybinis rašymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ieva Toleikytė, Lekt.
402 aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kas antrą sav.
Reprezentacijos krizė britų ir airių brandžiajame modernizme (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Jūratė Levina, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.16-2018.05.18
Kas antrą sav.
Reprezentacijos krizė britų ir airių brandžiajame modernizme (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jūratė Levina, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.16-2018.05.18
Kas antrą sav.
Reprezentacijos krizė britų ir airių brandžiajame modernizme (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jūratė Levina, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00