flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Vokiečių filologija 3k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr. 2 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Gretinamosios gramatikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Vaiva Žeimantienė, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Gretinamosios gramatikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Vaiva Žeimantienė, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
11:00
13:00
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Povilas Birbilas, Lekt.
117 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
113 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
110 aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Povilas Birbilas, Lekt.
117 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
113 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
110 aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Antradienis
1 gr. 2 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.06-2018.04.24
Kiekvieną sav.
Dalykinės kalbos teorijos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.06-2018.04.24
Kiekvieną sav.
Dalykinės kalbos teorijos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras: vokiečių kalbos žodžių daryba (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Justina Daunorienė, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.04.24
Kiekvieną sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras: žanro analizė (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A9 (1) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Vokiečių literatūros seminaras (modernioji literatūra ir ekonomika) (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Alexander Mionskowski, Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras (frazeologija) (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Diana Šileikaitė-Kaishauri, Doc., Dr.
K3 (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras: vokiečių kalbos žodžių daryba (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Justina Daunorienė, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.04.24
Kiekvieną sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras: žanro analizė (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A9 (1) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Vokiečių literatūros seminaras (modernioji literatūra ir ekonomika) (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Alexander Mionskowski, Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras (frazeologija) (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Diana Šileikaitė-Kaishauri, Doc., Dr.
K3 (FLF)
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Semantikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Virginija Masiulionytė, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Semantikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Virginija Masiulionytė, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (FLF)
13:00
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Povilas Birbilas, Lekt.
117 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
113 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Juan Luis Fernandez Gallo, Lekt.
130 aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Povilas Birbilas, Lekt.
117 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
113 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Juan Luis Fernandez Gallo, Lekt.
130 aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.04.04-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Medievistika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
17:00 - 18:30
2018.04.04-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Medievistika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr. 2 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.08-2018.04.26
Kas antrą sav.
Dalykinės kalbos teorijos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
130 aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2018.02.15-2018.04.19
Kas antrą sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras: žanro analizė (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
116 (Antano Salio) aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.08-2018.04.26
Kas antrą sav.
Dalykinės kalbos teorijos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
130 aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2018.02.15-2018.04.19
Kas antrą sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras: žanro analizė (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
116 (Antano Salio) aud. (FLF)
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Juan Luis Fernandez Gallo, Lekt.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Pragmatikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Juan Luis Fernandez Gallo, Lekt.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Pragmatikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
15:00
17:00 17:00 - 18:30
2018.04.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Medievistika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
17:00 - 18:30
2018.04.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Medievistika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr. 2 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Vokiečių lingvistikos pagrindai (Privalomasis) (PASKAITA)
Lina Plaušinaitytė, Doc., Dr.
K3 (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Vokiečių lingvistikos pagrindai (Privalomasis) (PASKAITA)
Lina Plaušinaitytė, Doc., Dr.
K3 (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.16-2018.05.18
Kas antrą sav.
Vokiečių lingvistikos pagrindai (Privalomasis) (seminaras)
Lina Plaušinaitytė, Doc., Dr.
K3 (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.16-2018.05.18
Kas antrą sav.
Vokiečių lingvistikos pagrindai (Privalomasis) (seminaras)
Lina Plaušinaitytė, Doc., Dr.
K3 (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
113 aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
113 aud. (FLF)
15:00
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00