flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Vokiečių filologija 2k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė vokiečių kalba IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Violeta Katinienė, J. Asist.
116 (Antano Salio) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė vokiečių kalba IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Violeta Katinienė, J. Asist.
116 (Antano Salio) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė vokiečių kalba IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Violeta Katinienė, J. Asist.
A9 (1) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė vokiečių kalba IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Violeta Katinienė, J. Asist.
A9 (1) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
110 aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
110 aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
110 aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba II/II d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ana Marija Mackevič, J. Asist.
KFS (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba II/II d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ana Marija Mackevič, J. Asist.
KFS (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba II/II d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ana Marija Mackevič, J. Asist.
KFS (FLF)
19:00
21:00
Antradienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė vokiečių kalba IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Alexander Mionskowski, Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras: vokiečių kalbos žodžių daryba (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Justina Daunorienė, Asist., Dr.
129 aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.04.24
Kiekvieną sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras: žanro analizė (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A9 (1) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Vokiečių literatūros seminaras (modernioji literatūra ir ekonomika) (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Alexander Mionskowski, Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras (frazeologija) (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Diana Šileikaitė-Kaishauri, Doc., Dr.
K3 (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras: vokiečių kalbos žodžių daryba (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Justina Daunorienė, Asist., Dr.
129 aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.04.24
Kiekvieną sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras: žanro analizė (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A9 (1) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Vokiečių literatūros seminaras (modernioji literatūra ir ekonomika) (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Alexander Mionskowski, Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras (frazeologija) (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Diana Šileikaitė-Kaishauri, Doc., Dr.
K3 (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras: vokiečių kalbos žodžių daryba (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Justina Daunorienė, Asist., Dr.
129 aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.04.24
Kiekvieną sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras: žanro analizė (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A9 (1) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Vokiečių literatūros seminaras (modernioji literatūra ir ekonomika) (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Alexander Mionskowski, Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras (frazeologija) (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Diana Šileikaitė-Kaishauri, Doc., Dr.
K3 (FLF)
13:00
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.02.20
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.27-2018.02.27
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.10-2018.04.10
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.22-2018.05.22
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.02.20
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.27-2018.02.27
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.10-2018.04.10
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.22-2018.05.22
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.02.20
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.27-2018.02.27
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.10-2018.04.10
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.22-2018.05.22
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba II/II d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ana Marija Mackevič, J. Asist.
KFS (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba II/II d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ana Marija Mackevič, J. Asist.
KFS (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba II/II d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ana Marija Mackevič, J. Asist.
KFS (FLF)
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė vokiečių kalba IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Alexander Mionskowski, Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė vokiečių kalba IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Alexander Mionskowski, Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė vokiečių kalba IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Violeta Katinienė, J. Asist.
A9 (1) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė vokiečių kalba IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Violeta Katinienė, J. Asist.
A9 (1) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
129 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
Latvistikos kabinetas (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
129 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
Latvistikos kabinetas (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
129 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
Latvistikos kabinetas (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.04.04-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Medievistika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
17:00 - 18:30
2018.04.04-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Medievistika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
17:00 - 18:30
2018.04.04-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Medievistika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.15-2018.04.19
Kas antrą sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras: žanro analizė (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
116 (Antano Salio) aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.15-2018.04.19
Kas antrą sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras: žanro analizė (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
116 (Antano Salio) aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.15-2018.04.19
Kas antrą sav.
Vokiečių kalbotyros seminaras: žanro analizė (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
116 (Antano Salio) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.24
Kas antrą sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.15-2018.05.31
Kas antrą sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
13:00
15:00 15:00 - 16:30
2018.03.08-2018.03.15
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.03-2018.05.03
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.03.22-2018.04.05
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.19-2018.04.26
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.10-2018.05.17
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.24-2018.05.24
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.31-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.03.08-2018.03.15
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.03-2018.05.03
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.03.22-2018.04.05
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.19-2018.04.26
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.10-2018.05.17
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.24-2018.05.24
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.31-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.03.08-2018.03.15
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.03-2018.05.03
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.03.22-2018.04.05
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.19-2018.04.26
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.10-2018.05.17
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.24-2018.05.24
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.31-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.04.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Medievistika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
17:00 - 18:30
2018.04.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Medievistika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
17:00 - 18:30
2018.04.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Medievistika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00