flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Skandinavistika (švedų) 3k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Lietuvių drama ir pasaulio dramaturgijos kontekstai (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
109 aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.21
Kas antrą sav.
Lietuvių drama ir pasaulio dramaturgijos kontekstai (Pasirenkamasis) (seminaras)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
108 (Estų) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas II/II d. (Privalomasis) (pratybos)
Jim Lennart Degrenius, Lekt.
312 aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Antradienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Sociolingvistikos pagrindai (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Loreta Vaicekauskienė, Doc., Dr.

11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė islandų kalba IV/IV d. (Pasirenkamasis) (seminarai ir pratybos)
Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.
312 aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Keltų religija ir mitologija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.
314A-314B aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Sociolingvistikos pagrindai (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Loreta Vaicekauskienė, Doc., Dr.
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Kalba ir ideologija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Vuk Vukotic, J. Asist.
314A aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Augusto Strindbergo dramaturgija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Alma Braškytė, Lekt.
313 aud. (FLF)
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas II/II d. (Privalomasis) (pratybos)
Jim Lennart Degrenius, Lekt.
109 aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
15:00
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Kalba ir ideologija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Vuk Vukotic, J. Asist.
402 aud. (FLF)
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Verstinio teksto redagavimas (Pasirenkamasis) (seminarai ir pratybos)
Joana Pribušauskaitė, Lekt.
V2 (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.15-2018.05.31
Kas antrą sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas II/II d. (Privalomasis) (pratybos)
Alma Braškytė, Lekt.
115A aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas II/II d. (Privalomasis) (pratybos)
Alma Braškytė, Lekt.
312 aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.08-2018.05.24
Kas antrą sav.
Kūrybinis rašymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ieva Toleikytė, Lekt.
402 aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Skandinavų kalbotyra II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Aksel Holvoet, Prof., Habil. dr.
314A-314B aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Skandinavų kalbotyra II/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Loreta Vaicekauskienė, Doc., Dr.
314A-314B aud. (FLF)
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00