flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Skandinavistika (norvegų) 4k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.04-2017.12.11
Kas antrą sav.
Novelės teorija ir skandinavų novelės raida (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Ieva Steponavičiūtė Aleksiejūnienė, Doc., Dr.
402 aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.09.11-2017.12.18
Kas antrą sav.
Novelės teorija ir skandinavų novelės raida (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ieva Steponavičiūtė Aleksiejūnienė, Doc., Dr.
402 aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.09.04-2017.12.11
Kas antrą sav.
Šiuolaikinės skandinavų prozos tendencijos (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Jūratė Kumetaitienė, Asist.
314B aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.09.11-2017.12.18
Kas antrą sav.
Šiuolaikinės skandinavų prozos tendencijos (Pasirenkamasis) (konsultacija)
Jūratė Kumetaitienė, Asist.
314B aud. (FLF)
11:00
13:00
15:00
17:00 17:00 - 18:30
2017.09.04-2017.12.11
Kiekvieną sav.
Teatras ir literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
19:00
21:00
Antradienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.05-2017.12.12
Kiekvieną sav.
Tiriamasis projektas (Privalomasis) (pratybos)
Vuk Vukotic, J. Asist.
312 aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Kitų skandinavų kalbų pagrindai ir kultūrinis kontekstas (Privalomasis) (pratybos)
Jim Lennart Degrenius, Lekt.
314A aud. (FLF)
13:00
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.12-2017.12.19
Kas antrą sav.
Psicholingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Laura Vilkaitė, Asist., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.13-2017.12.20
Kas antrą sav.
Taikomosios kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.09.06-2017.12.13
Kas antrą sav.
Taikomosios kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Kūrybinis rašymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ieva Toleikytė, Lekt.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Tiriamasis projektas (Privalomasis) (pratybos)
Vibeke Groven, Lekt.
312 aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Kognityvinės lingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
Eglė Žilinskaitė-Šinkūnienė, Asist., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Novelės teorija ir skandinavų novelės raida (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ieva Steponavičiūtė Aleksiejūnienė, Doc., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Tiriamasis projektas (Privalomasis) (pratybos)
Vuk Vukotic, J. Asist.
314B aud. (FLF)
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinės skandinavų prozos tendencijos (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jūratė Kumetaitienė, Asist.
314B aud. (FLF)
11:00
13:00
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.07-2017.11.23
Kiekvieną sav.
Knutas Hamsunas norvegų rašytojų kūryboje (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Vibeke Groven, Lekt.
314B aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.11.30-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Knutas Hamsunas norvegų rašytojų kūryboje (Pasirenkamasis) (seminaras)
Vibeke Groven, Lekt.
314B aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Kitų skandinavų kalbų pagrindai ir kultūrinis kontekstas (Privalomasis) (pratybos)
Emil Jonas Slott, Lekt.
313 aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.08-2017.12.15
Kas antrą sav.
Psicholingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Laura Vilkaitė, Asist., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.08-2017.10.20
Kas antrą sav.
Akademinis rašymas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Loreta Vaicekauskienė, Doc., Dr.
402 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.11.03-2017.12.15
Kas antrą sav.
Akademinis rašymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Loreta Vaicekauskienė, Doc., Dr.
402 aud. (FLF)
15:00
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00