flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Skandinavistika (norvegų) 2k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Augusto Strindbergo dramaturgija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Alma Braškytė, Lekt.
402 aud. (FLF)
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Aurelija Mickūnaitė Griškevičienė, Doc., Dr.
312 aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Violeta Katinienė, J. Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Šileikaitė-Kaishauri, Doc., Dr.
K3 (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.05-2018.03.05
Kiekvieną sav.
Skandinavų literatūra (Privalomasis) (PASKAITA)
Jim Lennart Degrenius, Lekt.
Jūratė Kumetaitienė, Asist.
Ieva Steponavičiūtė Aleksiejūnienė, Doc., Dr.
Ieva Toleikytė, Lekt.
92 aud. (FLF)
19:00
21:00
Antradienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Skandinavų literatūra (Privalomasis) (seminaras)
Rima Ciburevkinaitė, Lekt.
Jūratė Kumetaitienė, Asist.
Ieva Steponavičiūtė Aleksiejūnienė, Doc., Dr.
Ieva Toleikytė, Lekt.
313 aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Vibeke Groven, Lekt.
314A aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Keltų religija ir mitologija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.
314A-314B aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Kalba ir ideologija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Vuk Vukotic, J. Asist.
314A aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Kalba ir ideologija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Vuk Vukotic, J. Asist.
402 aud. (FLF)
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Aurelija Mickūnaitė Griškevičienė, Doc., Dr.
402 aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Vibeke Groven, Lekt.
313 aud. (FLF)
13:00
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
129 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Violeta Katinienė, J. Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A9 (1) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Skandinavų literatūra (Privalomasis) (Paskaitos ir konsultacijos)
Jim Lennart Degrenius, Lekt.
Jūratė Kumetaitienė, Asist.
Ieva Steponavičiūtė Aleksiejūnienė, Doc., Dr.
Ieva Toleikytė, Lekt.
314A-314B aud. (FLF)
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Vibeke Groven, Lekt.
314A aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.08-2018.05.24
Kas antrą sav.
Kūrybinis rašymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ieva Toleikytė, Lekt.
402 aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Pragmatikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
109 aud. (FLF)
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Sociolingvistikos pagrindai (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Loreta Vaicekauskienė, Doc., Dr.
314A-314B aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.05.25
Kas antrą sav.
Skandinavų literatūra (Privalomasis) (seminaras)
Rima Ciburevkinaitė, Lekt.
Jūratė Kumetaitienė, Asist.
Ieva Steponavičiūtė Aleksiejūnienė, Doc., Dr.
Ieva Toleikytė, Lekt.
313 aud. (FLF)
13:00
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00