flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Skandinavistika (danų) 2k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.04-2017.12.11
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas) (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2017.12.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas) (Pasirenkamasis) (konsultacija)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
130 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
122 (Suomių) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.11-2017.12.11
Kas antrą sav.
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas) (Pasirenkamasis) (seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.12.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas) (Pasirenkamasis) (konsultacija)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
113 aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2017.09.04-2017.12.11
Kiekvieną sav.
Teatras ir literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
19:00
21:00
Antradienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis) (seminarai ir pratybos)
Birutė Spraunienė, Asist., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Birutė Spraunienė, Asist., Dr.
122 (Suomių) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Senosios skandinavų literatūros įvadas (Privalomasis) (PASKAITA)
Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.
314A-314B aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.12-2017.12.19
Kas antrą sav.
Psicholingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Laura Vilkaitė, Asist., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.05-2017.12.12
Kas antrą sav.
Psicholingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Laura Vilkaitė, Asist., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Kūrybinis rašymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ieva Toleikytė, Lekt.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
130 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
122 (Suomių) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
113 aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
17:00
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis) (seminarai ir pratybos)
Birutė Spraunienė, Asist., Dr.
313 aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Senosios skandinavų literatūros įvadas (Privalomasis) (seminaras)
Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.
314A-314B aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis) (seminarai ir pratybos)
Emil Jonas Slott, Lekt.
122 (Suomių) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
17:00 17:00 - 18:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis) (pratybos ir konsultacijos)
Emil Jonas Slott, Lekt.
313 aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.08-2017.10.20
Kas antrą sav.
Akademinis rašymas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Loreta Vaicekauskienė, Doc., Dr.
402 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.11.03-2017.12.15
Kas antrą sav.
Akademinis rašymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Loreta Vaicekauskienė, Doc., Dr.
402 aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
17:00 17:00 - 18:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00