flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Rusų filologija 3k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Rusų literatūra (XX a.) II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Galina Michailova, Prof., Dr.
117 aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Rusų literatūros seminaras (Pasirenkamasis) (seminaras)
Pavel Lavrinec, Doc., Dr.
A5 (Domus Philologiae) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Viešasis kalbėjimas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Regina Čičinskaitė, Lekt.
120 (Rusų) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
110 aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Antradienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Rusų miesto kultūra (XX-XXI a.) (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Ala Lichačiova, Prof., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.02.20
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.03.06-2018.03.13
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.27-2018.02.27
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.10-2018.04.10
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.03.20-2018.04.03
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.17-2018.04.24
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.08-2018.05.15
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.22-2018.05.22
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.29-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Rusų literatūra (XX a.) II/II d. (Privalomasis) (seminaras)
Galina Michailova, Prof., Dr.
115A aud. (FLF)
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
15:00
17:00
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.24
Kas antrą sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.02.22
Kiekvieną sav.
Rusų kalbotyros seminaras (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Jelena Brazauskienė, Doc., Dr.
120 (Rusų) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.03.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Rusų kalbotyros seminaras (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jelena Brazauskienė, Doc., Dr.
120 (Rusų) aud. (FLF)
13:00
15:00 15:00 - 16:30
2018.05.03-2018.05.03
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.31-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
113 aud. (FLF)
15:00
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00