flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Rusų filologija 2k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.04-2017.09.25
Kiekvieną sav.
Rusų poezija (Privalomasis) (PASKAITA)
Inga Vidugirytė-Pakerienė, Doc., Dr.
113 aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.10.02-2017.10.23
Kiekvieną sav.
Rusų poezija (Privalomasis) (PASKAITA)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
113 aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.10.30-2017.11.27
Kiekvieną sav.
Rusų poezija (Privalomasis) (PASKAITA)
Regina Čičinskaitė, Lekt.
113 aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.12.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Rusų poezija (Privalomasis) (PASKAITA)
Inga Vidugirytė-Pakerienė, Doc., Dr.
113 aud. (FLF)
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
130 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
122 (Suomių) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Natalija Gulei, lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00
17:00
19:00
21:00
Antradienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Rusų kalbos frazeologija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
115A aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Rusų kalbos žodžių daryba ir morfologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Jelena Brazauskienė, Doc., Dr.
117 aud. (FLF)
13:00
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.05-2017.10.03
Kiekvieną sav.
Žiniasklaidos rusų kalba (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Ala Lichačiova, Prof., Dr.
115A aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.10.10-2017.10.17
Kiekvieną sav.
Žiniasklaidos rusų kalba (Pasirenkamasis) (konsultacija)
Ala Lichačiova, Prof., Dr.
115A aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.10.24-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Žiniasklaidos rusų kalba (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ala Lichačiova, Prof., Dr.
115A aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.06-2017.09.27
Kiekvieną sav.
Rusų poezija (Privalomasis) (seminaras)
Inga Vidugirytė-Pakerienė, Doc., Dr.
113 aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.10.04-2017.10.25
Kiekvieną sav.
Rusų poezija (Privalomasis) (seminaras)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
113 aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.11.08-2017.11.29
Kiekvieną sav.
Rusų poezija (Privalomasis) (seminaras)
Regina Čičinskaitė, Lekt.
113 aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.12.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Rusų poezija (Privalomasis) (seminaras)
Inga Vidugirytė-Pakerienė, Doc., Dr.
113 aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė rusų kalba III/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
120 (Rusų) aud. (FLF)
Komentarai: rašyba
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
130 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
122 (Suomių) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Natalija Gulei, lekt.
129 aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Rusų kalbos žodžių daryba ir morfologija (Privalomasis) (seminaras)
Jelena Brazauskienė, Doc., Dr.
115B aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė rusų kalba III/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė rusų kalba III/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Jelena Brazauskienė, Doc., Dr.
A5 (Domus Philologiae) aud. (FLF)
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Bendrinė lietuvių kalba: nuostatos ir vartosena (Pasirenkamasis) (seminaras)
Nijolė Linkevičienė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00