flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr. 2 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Prancūzijos istorija ir civilizacija (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Vita Valiukienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Prancūzijos istorija ir civilizacija (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Vita Valiukienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba IV/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
108 (Estų) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.12-2018.05.28
Kas antrą sav.
Prancūzų literatūra: viduramžiai – XVIII a. (Privalomasis) (seminaras)
Genovaitė Dručkutė, Prof., Dr.
122 (Suomių) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba IV/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
113 aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba IV/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Miroslav Stasilo, Asist., Dr.
123 (Stepono Batoro) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
110 aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
110 aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Antradienis
1 gr. 2 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba IV/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Lina Perkauskytė, Lekt.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba IV/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Anne-Sophie Kersaho, lekt.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Prancūzų literatūra: viduramžiai – XVIII a. (Privalomasis) (PASKAITA)
Genovaitė Dručkutė, Prof., Dr.
115A aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Prancūzų literatūra: viduramžiai – XVIII a. (Privalomasis) (PASKAITA)
Genovaitė Dručkutė, Prof., Dr.
115A aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.13-2018.05.29
Kas antrą sav.
Prancūzų literatūra: viduramžiai – XVIII a. (Privalomasis) (seminaras)
Genovaitė Dručkutė, Prof., Dr.
121 (Roberto Šumano) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba IV/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Lina Perkauskytė, Lekt.
123 (Stepono Batoro) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.02.20
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.27-2018.02.27
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.10-2018.04.10
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.22-2018.05.22
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.02.20
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.27-2018.02.27
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.10-2018.04.10
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.22-2018.05.22
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.22
Kas antrą sav.
Prancūzijos istorija ir civilizacija (Pasirenkamasis) (seminaras)
Vita Valiukienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.22
Kas antrą sav.
Prancūzijos istorija ir civilizacija (Pasirenkamasis) (seminaras)
Vita Valiukienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.14-2018.05.30
Kas antrą sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.14-2018.05.30
Kas antrą sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
Latvistikos kabinetas (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
Latvistikos kabinetas (FLF)
17:00
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr. 2 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba IV/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Lina Perkauskytė, Lekt.
110 aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba IV/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Miroslav Stasilo, Asist., Dr.
113 aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba IV/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
117 aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba IV/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
121 (Roberto Šumano) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba IV/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Lina Perkauskytė, Lekt.
123 (Stepono Batoro) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.03.08-2018.03.15
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.03-2018.05.03
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.03.22-2018.04.05
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.19-2018.04.26
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.10-2018.05.17
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.24-2018.05.24
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.31-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.03.08-2018.03.15
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.03-2018.05.03
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.03.22-2018.04.05
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.19-2018.04.26
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.10-2018.05.17
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.24-2018.05.24
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.31-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba IV/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Estera Zingerytė, Lekt.
121 (Roberto Šumano) aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Prancūziškai kalbančių šalių geografija ir istorija (Pasirenkamasis) (seminaras)
Vitalija Kazlauskienė, J. Asist.
122 (Suomių) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Prancūziškai kalbančių šalių geografija ir istorija (Pasirenkamasis) (seminaras)
Vitalija Kazlauskienė, J. Asist.
122 (Suomių) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Prancūziškai kalbančių šalių geografija ir istorija (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Vitalija Kazlauskienė, J. Asist.
109 aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Prancūziškai kalbančių šalių geografija ir istorija (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Vitalija Kazlauskienė, J. Asist.
109 aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00