flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr. 2 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Dėstytojas Dėstytojas
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Dėstytojas Dėstytojas
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
130 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Natalija Gulei, lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
107 (Azerbaidžano) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
113 aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
130 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Natalija Gulei, lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
113 aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Sakytinio teksto suvokimas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Sakytinio teksto suvokimas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Antradienis
1 gr. 2 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
115B aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
K. Donelaičio aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Lina Perkauskytė, Lekt.
123 (Stepono Batoro) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Lina Perkauskytė, Lekt.
123 (Stepono Batoro) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Klasikinis rusų romanas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalba nuo seniausių laikų iki dabar (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Gintarė Judžentytė, Lekt., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
17:00 - 18:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalba nuo seniausių laikų iki dabar (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Gintarė Judžentytė, Lekt., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Povilas Birbilas, Lekt.
115B aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
130 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Natalija Gulei, lekt.
129 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
113 aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
130 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Natalija Gulei, lekt.
129 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
113 aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.13-2017.12.20
Kas antrą sav.
Bendrinė lietuvių kalba: nuostatos ir vartosena (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irena Smetonienė, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2017.09.13-2017.12.20
Kas antrą sav.
Bendrinė lietuvių kalba: nuostatos ir vartosena (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irena Smetonienė, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2017.09.13-2017.12.20
Kas antrą sav.
Lietuvių kalba nuo seniausių laikų iki dabar (Pasirenkamasis) (seminaras)
Gintarė Judžentytė, Lekt., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
17:00 - 18:30
2017.09.13-2017.12.20
Kas antrą sav.
Lietuvių kalba nuo seniausių laikų iki dabar (Pasirenkamasis) (seminaras)
Gintarė Judžentytė, Lekt., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr. 2 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Lina Perkauskytė, Lekt.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Lina Perkauskytė, Lekt.
123 (Stepono Batoro) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Povilas Birbilas, Lekt.
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji a.) (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
15:00 - 16:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
17:00 17:00 - 18:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
17:00 - 18:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr. 2 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Bendrinė lietuvių kalba: nuostatos ir vartosena (Pasirenkamasis) (seminaras)
Nijolė Linkevičienė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Bendrinė lietuvių kalba: nuostatos ir vartosena (Pasirenkamasis) (seminaras)
Nijolė Linkevičienė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
108 (Estų) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Povilas Birbilas, Lekt.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
122 (Suomių) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
15:00 - 16:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
17:00 17:00 - 18:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
17:00 - 18:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00