flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Ne studijų programos dalykai None nekreditinės


Pirmadienis
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00 17:00 - 18:30
2017.09.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Estų kalba A1 (Laisvasis) (Ne studijų programos dalykas)
Eve Raeste, Dr.
108 (Estų) aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2017.09.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Lenkų kalba A1 (Laisvasis) (Ne studijų programos dalykas)
Irena Fedorovič, Doc., Dr.
110 aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2017.09.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Rusų kalba A1 (Pasirenkamasis) (Ne studijų programos dalykas)
Svetlana Markova, Asist.
113 aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2017.09.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Rusų kalba A2 (Pasirenkamasis) (Ne studijų programos dalykas)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.

17:00 - 18:30
2017.09.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Slovėnų kalba A1 (Laisvasis) (Ne studijų programos dalykas)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2017.09.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Vengrų kalba A1 (Laisvasis) (Ne studijų programos dalykas)
123 (Stepono Batoro) aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2017.09.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Turkų kalba A1 (Laisvasis) (Ne studijų programos dalykas)
Galina Miškinienė, Doc., Dr.
Turkų kalbos kabinetas (FLF)

18:30 - 20:00
2017.09.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Rusų kalba B1 (Pasirenkamasis) (Ne studijų programos dalykas)
Svetlana Markova, Asist.
113 aud. (FLF)

18:30 - 20:00
2017.09.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Rusų kalba B2 (Pasirenkamasis) (Ne studijų programos dalykas)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
115A aud. (FLF)
19:00 18:30 - 20:00
2017.09.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Rusų kalba B1 (Pasirenkamasis) (Ne studijų programos dalykas)
Svetlana Markova, Asist.
113 aud. (FLF)

18:30 - 20:00
2017.09.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Rusų kalba B2 (Pasirenkamasis) (Ne studijų programos dalykas)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
115A aud. (FLF)
21:00
Antradienis
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00 18:00 - 19:30
2017.09.19-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Naujoji graikų kalba B2.2 (Laisvasis) (Ne studijų programos dalykas)
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
K2 (FLF)
19:00 18:00 - 19:30
2017.09.19-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Naujoji graikų kalba B2.2 (Laisvasis) (Ne studijų programos dalykas)
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
K2 (FLF)
21:00
Trečiadienis
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00 17:00 - 18:30
2017.09.20-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Estų kalba A1 (Laisvasis) (Ne studijų programos dalykas)
Eve Raeste, Dr.
108 (Estų) aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2017.09.20-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Lenkų kalba A1 (Laisvasis) (Ne studijų programos dalykas)
Irena Fedorovič, Doc., Dr.
110 aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2017.09.20-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Rusų kalba A1 (Pasirenkamasis) (Ne studijų programos dalykas)
Svetlana Markova, Asist.
113 aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2017.09.20-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Rusų kalba A2 (Pasirenkamasis) (Ne studijų programos dalykas)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.

17:00 - 18:30
2017.09.20-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Slovėnų kalba A1 (Laisvasis) (Ne studijų programos dalykas)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2017.09.20-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Vengrų kalba A1 (Laisvasis) (Ne studijų programos dalykas)
123 (Stepono Batoro) aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2017.09.20-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Turkų kalba A1 (Laisvasis) (Ne studijų programos dalykas)
Galina Miškinienė, Doc., Dr.
Turkų kalbos kabinetas (FLF)

18:00 - 19:30
2017.09.20-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Naujoji graikų kalba A2.1 (Laisvasis) (Ne studijų programos dalykas)
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
K2 (FLF)

18:30 - 20:00
2017.09.20-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Rusų kalba B1 (Pasirenkamasis) (Ne studijų programos dalykas)
Svetlana Markova, Asist.
113 aud. (FLF)

18:30 - 20:00
2017.09.20-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Rusų kalba B2 (Pasirenkamasis) (Ne studijų programos dalykas)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
115A aud. (FLF)
19:00 18:00 - 19:30
2017.09.20-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Naujoji graikų kalba A2.1 (Laisvasis) (Ne studijų programos dalykas)
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
K2 (FLF)

18:30 - 20:00
2017.09.20-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Rusų kalba B1 (Pasirenkamasis) (Ne studijų programos dalykas)
Svetlana Markova, Asist.
113 aud. (FLF)

18:30 - 20:00
2017.09.20-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Rusų kalba B2 (Pasirenkamasis) (Ne studijų programos dalykas)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
115A aud. (FLF)
21:00
Ketvirtadienis
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Penktadienis
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00