flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Lietuvių kalba 3k. gretutinės Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Antradienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.02.20
Kiekvieną sav.
Redagavimo įgūdžių ugdymas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Nijolė Linkevičienė, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.27-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Redagavimo įgūdžių ugdymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Nijolė Linkevičienė, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Bendrinė lietuvių kalba III/IV d. (morfologija ir sintaksė) (Privalomasis) (PASKAITA)
Erika Jasionytė-Mikučionienė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
15:00
17:00
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Redagavimo įgūdžių ugdymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Nijolė Linkevičienė, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Senoji baltų raštija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Dėstytojas Dėstytojas
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.22-2018.05.24
Kas antrą sav.
Semestrinis rašto darbas I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.03.08
Kiekvieną sav.
Lietuvių leksikografija (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.03.15-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių leksikografija (Pasirenkamasis) (seminaras)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
13:00
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių onomastika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Semantikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Gintarė Judžentytė, Lekt., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Bendrinė lietuvių kalba III/IV d. (morfologija ir sintaksė) (Privalomasis) (seminaras)
Erika Jasionytė-Mikučionienė, Asist., Dr.
129 aud. (FLF)
15:00
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00